1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

15 zł miesięcznie

Transport to doskonały początek!

Dzięki Tobie jeden z naszych Seniorów zyskuje przejazd do nas i z powrotem. Dlatego tak ważne są dla nas płatności cykliczne - by mogli docierać do nas każdego miesiąca.

Przejazd do Pienińskich Domów Dziennego Pobytu z okolicznych wsi nie jest prosty. Komunikacja autobusami praktycznie nie istnieje. Taksówki również, a o Uberze prawie nikt jeszcze nie słyszał.

Ci Seniorzy, którzy mogą, korzystają z rowerów. Jednak wielu z nich ma kilkanaście kilometrów do przejechania w jedną stronę - dla nich to zbyt wiele. Dlatego tak bardzo konieczny jest zorganizowany przez nas transport, który będzie tani ale pozwoli każdemu z Seniorów dotrzeć do nas sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i zapraszamy na nasze Social Media!

30 zł miesięcznie

Transport + ciepły, dwudaniowy posiłek!

Wybierając ten pakiet, zapewniasz jednemu z naszych Seniorów transport (15 zł) oraz jeden ciepły, dwudaniowy posiłek.

Niektóre rzeczy trudno sobie wyobrazić. Jednak spróbuj sobie wyobrazić, że dzięki Tobie jeden z naszych Seniorów lub Seniorek dotrze jutro do miejsca, w którym czuje się szczęśliwy i zje ciepły posiłek. W swoim domu nie zawsze mogą liczyć nawet na to. Młodzi często wyjeżdżają do miasta, lub nawet zmieniają województwo. Seniorzy zostają - często sami. Samotni - prawie zawsze. Każdy z naszych trzech Pienińskich Domów Dziennego Pobytu to dla nich przejście przez magiczne zwierciadło. Wejście do świata pełnego innych, radosnych Seniorów i wiecznie uśmiechniętych opiekunek.

Odwiedź nasze Social Media i zobacz, że to sama prawda. Jednak by działać, potrzebujemy funduszy.

Dziękujemy, że możemy na Ciebie liczyć.

50 zł miesięcznie

Rozwijamy się dzięki Tobie!

Wybierając ten poziom wsparcia, przyczyniasz się nie tylko do tego, że nasi Seniorzy spędzają czas wśród przyjaciół. Dzięki Twojemu wsparciu nie tylko możemy zapewnić im transport i ciepłe posiłki, ale także organizować dodatkowe rozrywki. Malowanie, wyszywanie czy krzyżówki - to nie wszystko, co nasi Seniorzy lubią robić w wolnym czasie :)

Wyobraź sobie, że dla naszych Seniorów wiek nie jest przeszkodą do tego by grać w wirtualną piłkę, jeździć cyfrowym autem lub z chęcią przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości. Pan Franciszek tylko czeka, by chwycić za miecz i stoczyć bitwę z hordą rozjuszonych orków i uwolnić złotą wyspę od najeźdźcy, i wiek 82 lat nie stanie mu na drodze.

Wybierając ten pakiet przyczyniasz się do co raz to lepszego wyposażenia naszych Pienińskich Domów Dziennego Pobytu. A są aż trzy, i za to Ci gorąco dziękujemy!

W naszych kanałach na Facebooku i Instagramie możesz na bieżąco śledzić to, co się u nas dzieje - zapraszamy!

100 zł miesięcznie

Jesteś niczym Prometeusz, Przyjacielu!

Dzięki Tobie nasi Seniorzy zyskują opiekę rehabilitacyjną. To dla niech bardzo ważne, ponieważ każdego ranka często trudno im rozprostować i rozchodzić wiekowe stawy. Profesjonalna rehabilitacja to dla nich szansa na przynajmniej częściowy powrót do dawnej sprawności, a z tym zyskują znacznie większą samodzielność - to dla Seniorów bardzo wiele. Górskie warunki nadal wymagają od nich często narąbania i przyniesienia drewna na opał, choć czasem mają sporo ponad 80 lat.

Jeśli decydujesz się wesprzeć Seniorów z Pienin kwotą 100 zł to znaczy, że bardzo Ci na nich zależy.
Dziękujemy za Twój wkład i wsparcie jakie nam dajesz. To wiele dla nas znaczy i wiedz, że zawsze będziesz u nas mile widziany, zatem odwiedź nas, jeśli wybierasz się w Pieniny. Jesteśmy w Niedzicy, Jaworkach oraz Kluszkowcach.

Jednocześnie zapraszamy Cię również do naszych mediów społecznościowych. Szukaj nas pod hasłem Seniorzy z Pienin oraz na stronie www.seniorzyzpienin.pl

Dziękujemy za wielkie serce!

avatar

Nowy użytkownik

Seniorzy z Pienin

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.