1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

25 zł miesięcznie

MECENAS/MECENASKA


Bardzo Ci dziękuję! Twoje wsparcie jest niezwykle ważne dla rozwoju mojego podcastu i pozwoli mi przygotować rozszerzoną jego wersję. Dzięki temu będziesz mógł/mogła lepiej poznać filozofię stoicką i "ścięgna filozofa", o których pisał Epiktet.

"Takim ja jestem, taką mam władzę. Pokażę wam ścięgna filozofa. Co to za ścięgna? Pragnienie, które nigdy nie chybia celu, wstręt do tego, czego należy unikać, dążenie zgodne z obowiązkiem, postanowienie głęboko przemyślane, uznanie rozważnie uzasadnione. Oto, co zobaczycie."
Epiktet, Diatryby, II. 8

Chciałbym się zrewanżować, oferując Ci:

• rozszerzone nagranie mojego podcastu – na dzień przed premierą najnowszego odcinka – w którym znajdziesz rozwinięte wersje komentarzy i analiz treści poruszanych w danym odcinku, a także bieżące wiadomości dla Patronów z zaproszeniami na warsztaty i propozycjami różnych wyzwań,

• dedykowany newsletter, podobnie jak w poprzednim progu,

• najnowszy odcinek podcastu, który dotrze do Ciebie dzień przed premierą,

• zaproszenia na miniwarsztaty stoickie online,

• przedpremierowe rozdziały książek stoickich.

50 zł miesięcznie

PRZYJACIEL/PRZYJACIÓŁKA


Bardzo dziękuję, że zdecydowałeś/zdecydowałaś się wesprzeć mnie taką kwotą!

Jak pisał Seneka, dobrodziejstwo powraca do rąk dającego, dlatego postaram się równie hojnie odwdzięczyć za Twoje wsparcie.

„Dobrodziejstwo tworzy zamknięte koło i że przechodząc z rąk do rąk, ostatecznie powraca do rąk dającego, że traci cały swój urok, jeżeli następuje gdzieś przerwa, i że najpiękniejsze jest wtedy, kiedy zachowuje zwartą ciągłość oraz wzajemność.”
Seneka, O dobrodziejstwach

Jeżeli wpłacisz 50 zł, z przyjemnością:

• podam Twoje imię / nick w nadchodzącym odcinku mojego podcastu wraz ze specjalnymi podziękowaniami,

• zaproszę Cię do zamkniętej grupy dyskusyjnej (Przyjaciele Stoickiego Spokoju) na Facebooku, gdzie będziesz mógł/mogła porozmawiać ze mną i innymi słuchaczami podcastu,

• zaproszę Cię do współudziału w cyklicznych warsztatach stoickich online dla Patronów,

• zaproszę Cię do uczestnictwa w cyklicznych warsztatach stoickich online organizowanych specjalnie dla moich Patronów,

• zaoferuję pozostałe bonusy z niższych progów.

100 zł miesięcznie

KONESER/KONESERKA


Bardzo dziękuję za tak hojne wsparcie!
Jestem nim ogromnie zaszczycony.

W wyrażeniu tej wdzięczności skorzystam ze wsparcia Arystotelesa, który w Etyce nikomachejskiej pisze:
„Cnót natomiast nabywamy dzięki uprzedniemu wykonywaniu czynów etycznie dodatnich, jak się to dzieje także i w dziedzinie innych sztuk.”
Arystoteles, Etyka nikomachejska.

Co nam chce przez to powiedzieć Arystoteles? To mianowicie, że w celu praktyki filozoficznej trzeba się wpierw rozeznać w tym, co słuszne, a następnie po prostu to, co słuszne, codziennie z uporem wykonywać. Do takiej właśnie pracy Cię zapraszam:

• poza wszystkimi bonusami oferowanymi w poprzednim progu oferuję Ci nadto książkę z dedykacją. Za środki zgromadzone na profilu Patronite zamierzam publikować kolejne książki stoickie. Każdą taką książkę otrzymasz do domu pocztą ze specjalnym wpisem ode mnie. W samej książce także znajdziesz osobne podziękowania dla Ciebie.

500 zł miesięcznie

MENTOREE


Bardzo dziękuję za tak szczodre wsparcie!

Aby się zrewanżować, chciałbym zaprosić Cię na indywidualny trening skutecznego zarządzania sobą w duchu stoickim (w przypadku deklaracji o czteromiesięcznym wsparciu), czyli, zgodnie ze sformułowaniem użytym przez Cycerona, wspólnej „uprawy ducha”.

„Filozofia jest uprawą ducha.”
Cyceron, Rozmowy tuskulańskie

W ramach naszej wspólnej stoickiej drogi, na którą wkroczyłeś/wkroczyłaś, otrzymasz:

• zapis wszystkich lekcji programu Stoic Way, który jest sześciomiesięcznym kursem skutecznej stoickiej praktyki duchowej,

• sześć comiesięcznych indywidualnych spotkań mentorskich online, w trakcie których omówimy stoickie metody pracy nad emocjami, wartościami, celami i czasem,

• wszystkie bonusy z niższych progów.

avatar

Nowy użytkownik

Ze stoickim spokojem

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.