1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznieWitaj w Społeczności Tak Brzmi Miasto!

Wspieramy młodą branżę muzyczną, więc jeśli pomagasz nam, pomagasz właściwie muzykom, artystkom, menedżerkom i działaczom muzycznym w zdobywaniu wiedzy. Takie to proste, prawda?

W ramach tego progu proponujemy Ci:

🎹 Przynależność do społeczności TBM - na facebookowej grupie, do której dołączysz, trwa prawdziwy networking i wymiana wiedzy. To stąd dowiesz się o najnowszych inicjatywach TBM!

🎹 Dwa branżowe i muzyczne newslettery w miesiącu. W jednym dzielimy się naszym know how, w drugim - prezentujemy działania muzyczne naszej społeczności. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a - jeśli będziesz chciał/a - znajdziesz także coś o sobie lub od siebie.

🎹 Za Twoje wsparcie dostaniesz od nas... facebookową nakładkę! 😊 Będziemy wspólnie liczyć czas, w którym jesteś z nami - przygotowaliśmy kolejne poziomy, na których czeka na Ciebie mailowa niespodzianka za miesiące, w których nas wspierasz.

27 zł miesięczniePrzekroczenie progu 27 w muzyce to nie przelewki! To znaczy, że jest dobrze, że trwamy, jesteśmy i działamy. Dzięki Tobie możemy to robić jeszcze lepiej i jeszcze... niezależniej. Oprócz "dziękujemy" mamy jednak dla Ciebie:

🎹 Forsujesz próg magicznych 27... więc wyryjemy Twoje nazwisko na wirtualnym forum dla potomnych! Znajdziesz się w napisach końcowych wszystkich wideo publikowanych na Youtube'ie TBM w każdym miesiącu, w którym mamy Twoje wsparcie.

🎹 Mało tego! Stajesz się częścią naszej tablicy "Dźwięcznym Łaskawcom" na naszej stronie internetowej! Po trzech miesiącach obecności na naszej tablicy wspaniałych, zostawimy Ci osobistą notatkę z publicznym podziękowaniem.

🎹 Będziesz jeszcze bliżej społeczności muzycznej, dzięki comiesięcznym spotkaniom wirtualnym. Zorganizujemy Ci na Zoomie przestrzeń do networkingu, wymiany wiedzy i wspólnego wymyślania nowego muzycznego świata! TBM będzie moderować spotkania i organizować speedmeetingi dla lepszego poznania 1 na 1 😊

49 zł miesięcznie

BW.png

Wiesz kim już jesteś?

ABONENTEM.

Abonentem wiedzy branżowo-muzycznej. Abonentką TBM know-how, której bliżej do naszych ekspertów, wykorzystania networkingu, informacji o festiwalach, skowcase'ach i konferenacjach. No sztos. Dziękujemy, że wybrałaś, dziękujemy, że wybrałeś taką opcję! Możemy być lepsi 🧡

🎹 Możesz współtworzyć z nami program działań TBM: planować tematy artykułów do naszego bloga, formaty naszych wideo na YT, wybierać zapraszanych do podcastów oraz wywiadów gości i planować dalszy rozwój! Spotkamy się raz w miesiącu, wirtualnie, żeby przedstawić Wam swoje plany i zapytać o Wasze zdanie oraz pomysły. Będziemy razem programować 😉

🎹 Możesz śledzić nasze postępy w działaniach i poznać kulisy produkcji tak dużych inicjatyw, jak Inkubator czy Konferencja - przynajmniej raz w miesiącu zaprosimy Cię na spontaniczny Youtube'owy live organizatorów. Zobaczysz, jak powstają TBM RZECZY!

🎹 Wejdź na wyższy poziom społeczności TBM: przygotujemy Wam wirtualną przestrzeń do wspólnej pracy. Tak, kawiarenka co-workingowa będzie otwarta dla naszych patronów raz w tygodniu. Będzie mieć pokoiki, do których możecie wejść, żeby razem popracować, pomyśleć i współtworzyć! Dla tych, którzy pracują w domu, ale chcą RAZEM i dla tych, którzy chcą się jeszcze lepiej poznać. Co kilka tygodni zaprosimy do kawiarenki eksperta lub ekspertkę z wybranej wspólnie "działki".

333 zł miesięcznie

TBMI.png

Tu już zaczyna się mecenasowanie :) Dziękujemy w imieniu caaaałej ekipy TBM i w imieniu wszystkich artystów, z którymi dzieliliśmy się owocami naszej pracy! To już czas [tj. próg], żebyś wsparł/a konkretny zespół lub artystę, któremu dobrze życzysz.

🎹 Wybierz artystę, którego chcesz wesprzeć, a w każdym miesiącu Twojego patronowania nad TBM poświęcimy mu część naszej przestrzeni wirtualnej: wpis na FB, instastories, po trzech miesiącach cały artykuł na blogu, a po pół roku nawet wywiad na naszym YT i tak dalej. Będziemy się umawiać na kolejne formaty. Może nie musisz wybierać, bo sam/a jesteś muzykiem? 😊

🎹 Po trzech miesiącach patronowania naszym działaniom otrzymasz 67-procentową zniżkę na Konferencję TBM (w roku, w którym jesteś z nami / Konferencja odbywa się co roku w listopadzie)!

avatar

Nowy użytkownik

Tak Brzmi Miasto

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.