Tak Brzmi Miasto

W Patronite od 07.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1139

Liczba Patronów: 959

Zostań Patronem
Kup na prezent
16 patronów
367 miesięcznie
14 326 łącznie
Wspólnie tworzymy muzyczną przyszłość!

O Autorze

Muzyczna społeczność

Dołącz do społeczności Tak Brzmi Miasto i twórz z nami nową branżę muzyczną! W obliczu tempa, w jakim zmienia się przemysł muzyczny, jesteśmy po to, aby dostarczać artystom i zespołom najnowszą wiedzę, łączyć z właściwymi ludźmi i wspólnie wznieść każdą karierę na zupełnie nowy poziom!

Ciągle odkrywamy nowe możliwości, ale – co najważniejsze – robimy to razem. 

Edukujemy nową branżę muzyczną i dążymy do wykształcenia u artystów umiejętności samozarządzania, która pomoże im funkcjonować na rynku. Co roku, pozwala to na profesjonalizację kolejnych zespołów i menedżerów oraz rozwój karier wielu wschodzących artystów.

Działamy w oparciu o trzy główne inicjatywy:

Inkubator samozarządzających się muzyków

INKUBATOR

Największy program rozwoju muzyków i menedżerów w Polsce. Inkubator to wspólne pół roku spotkań, warsztatów i konsultacji indywidualnych, kształtujących młodą społeczność muzyczną.

Uczestnicy otrzymują ekspercko-branżowe wsparcie Kuratorów programu i wzbogacają swoje umiejętności z zakresu produkcji, bookingu, prawa w muzyce, networkingu czy organizacji zespołu. Od trzech już lat Inkubator owocuje wieloma zagranymi przez uczestników festiwalami i koncertami, zrealizowanymi projektami muzycznymi, a nawet podpisanymi kontraktami.

Konferencja dla nowej branży muzycznej

KONFERENCJA

Konferencja ludzi muzyki. Jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży muzycznej: wielkie spotkanie muzyków, menedżerów, dziennikarzy, i wszystkich ludzi muzyki. Ogólnopolski networking, wymiana dobrych branżowych praktyk, ogromna dawka aktualnej wiedzy – co roku w listopadzie TBM eksploruje jeden główny temat – aktualny, ważny i praktyczny. Do tej pory były to m.in. EDUKACJA, EKSPORT, PRZ⏩SZŁOŚĆ, a w 2021 tematem byliśmy my wszyscy: LUDZIE!

Wirtualne know-how i social-art

SPOŁECZNOŚĆ

To wkład ekspertów branży muzycznej, połączony z głosem społeczności artystów i menedżerów. Śledzimy premiery, przełomowe wydarzenia i debiuty, przeprowadzamy wywiady ze wschodzącymi artystami. Wspólnie tworzymy bazę wiedzy i przestrzeń rozwoju dla muzyków w Strefie Uczestnika na stronie Tak Brzmi Miasto, we wpisach blogowych, na kanale Youtube i w newsletterze.

Wreszcie, jesteśmy częścią międzynarodowych partnerstw, które pozwalają zdobywać najnowszą wiedzę o europejskim rynku, a także wspierać karierę artystów ze społeczności TBM za granicą. Wspólnie z reprezentantami branży muzycznej z dziewięciu krajów Europy Środkowej i Południowej tworzymy klaster HEMI Music Hub.

Tak Brzmi Miasto to nasza wspólna, muzyczna przyszłość. Z przeszłości wyciągamy lekcje, a tu i teraz działamy, razem wpływając na polskiej kształt branży i spełniając marzenia wielu artystów o muzycznej karierze.

 

Stań się częścią muzycznej społeczności!

Dołączysz do nas? 🙂

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bogdan Sierpień
Bogdan Sierpień
Próg: 27 zł
Kuba Holick
Kuba Holick
Próg: 49 zł
Grzegorz Osiński
Grzegorz Osiński
Próg: 10 zł
Aleksandra Nowak Heller
Aleksandra Nowak Heller
Próg: 10 zł
Andrew Apanov
Andrew Apanov
Próg: 10 zł