Avatar użytkownika

Tak Brzmi Miasto

7
patronów
165 
miesięcznie
17 331 
łącznie
7
patronów
165 zł 17 331 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
10 zł miesięcznie
Witaj w muzycznej społeczności Tak Brzmi Miasto! Jeśli nas wspierasz, pomagasz artystom, zespołom i menedżerom w znalezieniu lepszego miejsca na rynku muzycznym. Dziękujemy, że jesteś z nami!

W ramach tego progu otrzymasz:

🎹 Przynależność do społeczności TBM - na facebookowej grupie
, znajdziesz wielu takich, jak Ty, wymienisz wiedzę i doświadczenia!

🎹 Dwa branżowe newslettery w miesiącu - muzyczne know-how od ekspertów Tak Brzmi Miasto i świeże wieści od artystów niezależnych - w twojej skrzynce.

🎹 Facebookową nakładkę - pokaż innym, że jesteś razem z Tak Brzmi Miasto!
Obrazek progu
27 zł miesięcznie
Wybierz 27 zł
98 dostępnych miejsc
Dzięki Tobie, możemy trwać, działać i rozwijać się bardziej! Oprócz „dziękujemy”, mamy dla Ciebie:

🎹 Twoje imię i nazwisko lub pseudonim wyryte na tablicy dla potomnych. Znajdziesz się w napisach końcowych wszystkich naszych filmów opublikowanych na Youtube.

🎹 Stajesz się także częścią naszej tablicy dźwięczności na stronie internetowej.

🎹 Po pół roku wspierania nas, otrzymujesz kod rabatowy 5% na wszystkie płatne inicjatywy TBM, takie jak webinaria, kursy czy konferencja.
Obrazek progu
49 zł miesięcznie
Wybierz 49 zł
48 dostępnych miejsc
Robi się PRO, za co bardzo Ci dziękujemy! Oprócz wszystkich powyższych benefitów otrzymasz od nas:

🎹 Kod rabatowy -10% dla wszystkich biletowanych inicjatyw TBM.

🎹 Pierwszeństwo zapisu na wszystkie limitowane aktywności - na hasło Brzmiący Współtwórca!

Obrazek progu
333 zł miesięcznie
Wybierz 333 zł
10 dostępnych miejsc
Nie wiemy, co powiedzieć… to już mecenat z prawdziwego zdarzenia! Twoje środki - jeśli tego chcesz - mogą zasilić konkretną naszą inicjatywę lub związany z nami zespół.

🎹 Otrzymujesz kod rabatowy -33% na wszystkie płatne inicjatywy TBM, takie jak webinaria, kursy czy konferencja.

🎹 Jeśli chcesz - możesz współuczestniczyć w tworzeniu naszych aktywności - chętnie posłuchamy Twoich pomysłów, sugestii warsztatów czy tematów!
Obrazek progu
1176 zł miesięcznie
Wybierz 1176 zł
3 dostępne miejsca

Pomagając w ten sposób sprawisz, że wszystko u nas zabrzmi po prostu lepiej!

Otrzymujesz bezpłatny udział w konferencji oraz nielimitowany dostęp do materiałów strefy uczestnika na naszej stronie!!

Jednak jesteśmy gotowi na o wiele więcej - bliską współpracę ludźmi, którzy mają po prostu serce do muzyki.
Jeśli prowadzisz firmę w branży muzycznej, piszesz książki, masz zespół albo po prostu kochasz muzykę - napisz do nas - zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Tak Brzmi Miasto w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Buduj swoją karierę w nowej branży muzycznej!

Tak Brzmi Miasto - header

Jako Tak Brzmi Miasto od ponad 10 lat dostarczamy Wam - aspirującym artystom i menedżerom - najnowszą wiedzę i łączymy z odpowiednimi ludźmi. W ten sposób wspólnie budujemy nową branżę muzyczną -  opartą o transparentność, partnerstwo i profesjonalizm.

WESPRZYJ NAS I BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ W NOWEJ BRANŻY MUZYCZNEJ! 

W partnerskim środowisku, w oparciu o jasne zasady, konsekwentnie zmierzając do swojego celu!

Co dla Ciebie robimy?

Działamy nieustannie przy wielu projektach. Nasze okręty flagowe to:

INKUBATOR

To największy program rozwoju samozarządzających się muzyków i menedżerów w Polsce. To ponad pół roku spotkań, warsztatów i konsultacji dla wzrastających artystów i artystek.

Uczestnicy odkrywają swoją tożsamość, zdobywają wiedzę dotyczącą tego jak funkcjonuje branża muzyczna, uczą się planowania i budowania strategii oraz poruszania się w świecie biznesu

Od 2019 r. Inkubator owocuje dziesiątkami festiwali, koncertów, współprac menedżerskich, zrealizowanych projektów, a nawet kontraktami z największymi wytwórniami czy ogólnopolskimi sukcesami.

SUMMERCAMP

Wakacje, a jednak spędzone na bardzo intensywnej pracy nad rozwojem Twojej kariery. Jeśli Inkubator to początek, obóz letni mnoży to razy dziewięć - bo tyle trwa dni. To potężna dawka wiedzy, spotkań z ekspertami i praktycznej pracy nad Twoim planem na siebie, ale przede wszystkim niepowtarzalne wydarzenie formujące dające znajomości na dalsze muzyczne życie.

KONFERENCJA

Konferencja ludzi muzyki - wielkie spotkanie muzyków, menedżerów, dziennikarzy i wszystkich innych działaczy i uczestników, którzy co roku tworzą Inkubator, Summercamp i wiele innych inicjatyw TBM.

Ogólnopolski i zagraniczny networking, wymiana dobrych branżowych praktyk, ogromna dawka aktualnej wiedzy. Co roku w listopadzie konferencja eksploruje jeden główny temat – aktualny, ważny i praktyczny. Do tej pory były to m.in. EDUKACJA, EKSPORT, PRZ⏩SZŁOŚĆ, LUDZIE, FESTIWALE, KARIERA...

TOOLBOX

To podstawowe narzędziowniki dla muzyków samodzielnie zarządzających swoimi karierami. Cyfrowe paczki składające się z wideo, linków, dokumentów, artykułów - czy czegokolwiek co będzie pomocne po to, by rozwiać wszystkie wątpliwości na dany temat. 

Co chcemy zrobić w przyszłości?

SPOŁECZNOŚĆ

Od zawsze osią naszego działania jest społeczność - Ty, Wy, My - wszyscy, którzy bierzemy w tym udział. Wspólnie tworzymy wiedzy i przestrzeń rozwoju dla muzyków na grupie FB, w Strefie Uczestnika na stronie Tak Brzmi Miasto, we wpisach blogowych, na kanale Youtube i w newsletterze. Chcemy rozwijać te działania za pomocą:

CLOSE-UPS

To seria spotkań on-line z działaczami branży muzycznej, mająca na celu przybliżenie tematów branżowych, ale również gościa czy gościni oraz umożliwienie nawiązania kontaktu. Dotychczas gościliśmy Maćka Karbowskiego, Piotra Kabaja (Believe), Michała i Mateusza Sarapatów. Chcemy więcej!

YOUTUBE PARTY

Nie chodzi o nazwę niezręcznej fazy imprezy ze znajomymi. Chodzi o to, byśmy spotkali się, obejrzeli własne klipy i skorzystali z możliwości dania sobie feedbacku. Fantastyczne narzędzie do doskonalenia się i poznawania siebie nawzajem!

CO-WORKING ON-LINE

Wiemy jak ciężko pracuje się samemu. A gdyby tak połączyć siły i spotkać się by razem (lub obok siebie) popracować? Na bieżąco wymieniać się wątpliwościami, inspiracjami, pomysłami?

CO-WORKING STACJONARNY

Jednak żadne spotkanie on-line nie zastąpi spotkania na żywo. Mamy siedzibę i kawałek przestrzeni w Krakowie. Chcesz wspólnie popracować lub poćwiczyć na instrumencie? Wpadnij do nas z laptopem albo z gitarą!

NEWSLETTER DO BRANŻY

Korzystając z naszych kontaktów budowanych przez lata, chcemy dać znać światu, że istnieje społeczność, a w niej świetni artyści! Jeśli zbliża się u Ciebie wyjątkowa okazja, daj nam znać, a my puścimy dalej!

STREFA UCZESTNIKA czyli CENTRUM WIEDZY I KONTAKTÓW

Chcemy rozwijać Strefę Uczestnika by stała się realnym narzędziem do zdobywania wiedzy i kontaktów. Już teraz możesz znaleźć tam kilkadziesiąt materiałów wideo i kilkaset osób z branży muzycznej. W planach mamy włączenie do zabawy AI, by pomóc wyszukać Ci odpowiednie materiały lub osoby.

 

Czego potrzebujemy od Ciebie?

Nie oszukujmy się - to ogromnie dużo pracy :-) Prawdopodobnie nie uda nam się zrealizować znacznej części tych pomysłów. Jednak chcielibyśmy dowieźć te, które będą najbardziej potrzebne!

Skąd będziemy wiedzieć, które takie są? 

Co miesiąc zrobimy głosowanie na grupie FB Tak Brzmi Miasto Społeczność i przeznaczymy środki na taki cel, na jaki będziesz chciał/a. 

Tak Brzmi Miasto to nasza wspólna, muzyczna przyszłość. Z przeszłości wyciągamy lekcje, a tu i teraz działamy, razem wpływając na polskiej kształt branży i spełniając marzenia wielu artystów o muzycznej karierze.

Jeśli więc chcesz by ww. inicjatywy odbyły się, nie czekaj, a dorzuć się!

Wspieraj społeczność Tak Brzmi Miasto i buduj swoją karierę w partnerskim środowisku, w oparciu o jasne zasady, konsekwentnie zmierzając do swojego celu! Z naszą niewielką pomocą 🙂

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Tak Brzmi Miasto już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jakub Kasperski
Jakub Kasperski
10 zł
Krzysiek Dynia
Krzysiek Dynia
10 zł
Adrian Stańczyk
Adrian Stańczyk
10 zł
Bogdan Sierpień
Bogdan Sierpień
27 zł
Kuba Holick
Kuba Holick
49 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.