1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

5 złotych jest to najniższy próg, ale to nie znaczy że nic nie znaczy... - Uboga wdowa z Ewangelii czegoś nas nauczyła. To ona dała najwięcej - bo nie z tego co jej zbywało, ale ze swego całego utrzymania. Oczywiście ona jest niedościgłą "mistrzynią", którą pochwalił sam Jezus stawiając jako przykład Apostołom... Dla mnie samego też jest godna podziwu z tego względu.
Dla nas liczy się każda pomoc - dlatego bez względu na to, jaką kwotą możesz nas co miesiąc wesprzeć będę polecać Cię w moich modlitwach. Możesz uczestniczyć naszym Kursie Alpha, lub dołączyć do wspólnoty, gdzie będziesz z radością i mile przyjęty – a dotyczy to każdej osoby bez względu jakiej wysokości wsparcie oferuje. Wszystkie benefity z niższych progów dotyczą rzecz jasna także tych wyższych; tam jednak pojawiają się dodatkowe korzyści. Rozważ je też...

100 zł miesięcznie

Każdy kto ofiaruje taką kwotę kwotę patronatu (i każdą wyższą) zostanie uwzględniony w napisach końcowych jako współrealizator każdego filmu. Bo jeśli coś współfinansujesz - to jesteś też Współproducentem. Twoje Imię i Nazwisko będzie proporcjonalnie większe niż na niższym progu.

Jestem dla Ciebie do dyspozycji pod telefonem; rozmowa, modlitwa, porada... Możesz również zasugerować temat i problem, który warto poruszyć w którymś z kolejnych filmów, a nawet sam wystąpić w reportażu w sprawie, którą uznasz za ważną.
Możesz uczestniczyć naszym Kursie Alpha, lub dołączyć do naszej Wspólnoty Odnowy Wiary (również na Skype), gdzie będziesz z radością i mile przyjęty – a dotyczy to każdej osoby bez względu jakiej wysokości wsparcie oferuje.

200 zł miesięcznie

Każdy kto ofiaruje taką kwotę kwotę patronatu (i każdą wyższą) zostanie uwzględniony w napisach końcowych jako współrealizator każdego filmu. Bo jeśli coś współfinansujesz - to jesteś też Współproducentem. Twoje Imię i Nazwisko będzie proporcjonalnie większe (wielkość liter) niż na niższym progu.

Jestem też dla Ciebie do dyspozycji pod telefonem; rozmowa, modlitwa, porada... Możesz również zasugerować temat i problem, który warto poruszyć w którymś z kolejnych filmów, a nawet sam wystąpić w reportażu w sprawie, którą uznasz za ważną.
Możesz uczestniczyć naszym Kursie Alpha, lub dołączyć do naszej Wspólnoty Odnowy Wiary (również na Skype), gdzie będziesz z radością i mile przyjęty (a dotyczy to każdej osoby bez względu jakiej wysokości wsparcie oferuje).
Jeśli chcesz porozmawiać osobiście przy kawie - jestem do dyspozycji.

avatar

Nowy użytkownik

Telewizja Tychy

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.