1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

5 złotych jest to najniższy próg, ale to nie znaczy że nic nie znaczy... - Uboga wdowa z Ewangelii czegoś nas nauczyła. To ona dała najwięcej - bo nie z tego co jej zbywało, ale ze swego całego utrzymania. Oczywiście ona jest niedościgłą "mistrzynią", którą pochwalił sam Jezus stawiając jako przykład Apostołom... Dla mnie samego też jest godna podziwu z tego względu.
Dla nas liczy się każda pomoc - dlatego bez względu na to, jaką kwotą możesz nas co miesiąc wesprzeć będę polecać Cię w moich modlitwach. Możesz uczestniczyć naszym Kursie Alpha, lub dołączyć do wspólnoty, gdzie będziesz z radością i mile przyjęty – a dotyczy to każdej osoby bez względu jakiej wysokości wsparcie oferuje. Wszystkie benefity z niższych progów dotyczą rzecz jasna także tych wyższych; tam jednak pojawiają się dodatkowe korzyści. Rozważ je też...

100 zł miesięcznie

Każdy kto ofiaruje taką kwotę kwotę patronatu (i każdą wyższą) zostanie uwzględniony w napisach końcowych jako współrealizator każdego filmu. Bo jeśli coś współfinansujesz - to jesteś też Współproducentem. Twoje Imię i Nazwisko będzie proporcjonalnie większe niż na niższym progu.
Dodatkowo na stronie telewizjatychy.pl pojawi się plansza ze współproducentami materiałów.
Jestem dla Ciebie do dyspozycji pod telefonem; rozmowa, modlitwa, porada... Możesz również zasugerować temat i problem, który warto poruszyć w którymś z kolejnych filmów, a nawet sam wystąpić w reportażu w sprawie, którą uznasz za ważną. Możesz sam wystąpić lub nagrać głos przez telefon lub innym narzędziem (np. Skype) jeśli mieszkasz naprawdę daleko.
Możesz uczestniczyć naszym Kursie Alpha, lub dołączyć do wspólnoty, gdzie będziesz z radością i mile przyjęty – a dotyczy to każdej osoby bez względu jakiej wysokości wsparcie oferuje.

avatar

Nowy użytkownik

Telewizja Tychy

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.