Avatar użytkownika

Telewizja Tychy

4 090 
łącznie
4 090 zł
łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
5 złotych jest to najniższy próg, ale to nie znaczy że nic nie znaczy... - Uboga wdowa z Ewangelii czegoś nas nauczyła. To ona dała najwięcej - bo nie z tego co jej zbywało, ale ze swego całego utrzymania. Oczywiście ona jest niedościgłą "mistrzynią", którą pochwalił sam Jezus stawiając jako przykład Apostołom... Dla mnie samego też jest godna podziwu z tego względu.
Dla nas liczy się każda pomoc - dlatego bez względu na to, jaką kwotą możesz nas co miesiąc wesprzeć będę polecać Cię w moich modlitwach. Możesz uczestniczyć naszym Kursie Alpha, lub dołączyć do wspólnoty, gdzie będziesz z radością i mile przyjęty – a dotyczy to każdej osoby bez względu jakiej wysokości wsparcie oferuje. Wszystkie benefity z niższych progów dotyczą rzecz jasna także tych wyższych; tam jednak pojawiają się dodatkowe korzyści. Rozważ je też...
10 zł miesięcznie
Każdy kto ofiaruje taką kwotę patronatu (i każdą wyższą) w każdej chwili może napisać do mnie maila na dowolny temat (choć nie mam za wiele do powiedzenia np. w temacie lotów kosmicznych). Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.
Rzecz jasna benefity z wszystkich niższych progów dotyczą także Ciebie (...od pierwszego progu).
20 zł miesięcznie
Każdy kto ofiaruje taką kwotę kwotę patronatu (i każdą wyższą) zostanie uwzględniony w napisach końcowych jako współrealizator każdego filmu. Bo jeśli coś współfinansujesz - to jesteś też Patronem Medialnym dzieła. Twoje Imię i Nazwisko będzie proporcjonalnie większe niż na niższym progu.
Dodatkowo na stronie telewizjatychy.pl pojawi się plansza ze współproducentami materiałów. Jestem też do dyspozycji dla Ciebie pod telefonem; rozmowa, modlitwa, porada...
Wszystkie benefity z niższych progów dotyczą rzecz jasna także tych wyższych; tam jednak pojawiają się dodatkowe korzyści. Rozważ je też.
50 zł miesięcznie
Każdy kto ofiaruje taką kwotę kwotę patronatu (i każdą wyższą) zostanie uwzględniony w napisach końcowych jako współrealizator każdego filmu. Bo jeśli coś współfinansujesz - to jesteś też Współproducentem. Twoje Imię i Nazwisko będzie proporcjonalnie większe niż na niższym progu.

Jestem dla Ciebie do dyspozycji pod telefonem; rozmowa, modlitwa, porada... Możesz również zasugerować temat i problem, który warto poruszyć w którymś z kolejnych reportaży.
Wszystkie benefity z niższych progów dotyczą rzecz jasna także tych wyższych; tam jednak pojawiają się dodatkowe korzyści. Rozważ je też.
100 zł miesięcznie
Każdy kto ofiaruje taką kwotę kwotę patronatu (i każdą wyższą) zostanie uwzględniony w napisach końcowych jako współrealizator każdego filmu. Bo jeśli coś współfinansujesz - to jesteś też Współproducentem. Twoje Imię i Nazwisko będzie proporcjonalnie większe niż na niższym progu.

Jestem dla Ciebie do dyspozycji pod telefonem; rozmowa, modlitwa, porada... Możesz również zasugerować temat i problem, który warto poruszyć w którymś z kolejnych filmów, a nawet sam wystąpić w reportażu w sprawie, którą uznasz za ważną.
Możesz uczestniczyć naszym Kursie Alpha, lub dołączyć do naszej Wspólnoty Odnowy Wiary (również na Skype), gdzie będziesz z radością i mile przyjęty – a dotyczy to każdej osoby bez względu jakiej wysokości wsparcie oferuje.
200 zł miesięcznie
Każdy kto ofiaruje taką kwotę kwotę patronatu (i każdą wyższą) zostanie uwzględniony w napisach końcowych jako współrealizator każdego filmu. Bo jeśli coś współfinansujesz - to jesteś też Współproducentem. Twoje Imię i Nazwisko będzie proporcjonalnie większe (wielkość liter) niż na niższym progu.

Jestem też dla Ciebie do dyspozycji pod telefonem; rozmowa, modlitwa, porada... Możesz również zasugerować temat i problem, który warto poruszyć w którymś z kolejnych filmów, a nawet sam wystąpić w reportażu w sprawie, którą uznasz za ważną.
Możesz uczestniczyć naszym Kursie Alpha, lub dołączyć do naszej Wspólnoty Odnowy Wiary (również na Skype), gdzie będziesz z radością i mile przyjęty (a dotyczy to każdej osoby bez względu jakiej wysokości wsparcie oferuje).
Jeśli chcesz porozmawiać osobiście przy kawie - jestem do dyspozycji.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Telewizja Tychy w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mówić PRAWDĘ we wszystkich aspektach naszego życia i aktywności, odkłamywać i demaskować kłamstwo; od polityki, poprzez sprawy gospodarcze i techniczne (jestem inżynierem) aż po religię...
A że Biblia mówi iż; "Prawdą jest Jezus" - mam dla tej Prawdy ważne miejsce w naszym przekazie medialnym

     UWAGA!
Od listopada '22 nastąpią zmiany w wysokości progów dla wpłat i opisie tych progów. Wynika to z faktu, iż konto na Patronite nie spełnia spodziewanych celów. Podniesiona została kwota miesięcznego wsparcia która uprawnia Donatora do umieszczenia go w tablicy napisów końcowych (na filmach). Proszę o zrozumienie - najniższe kwoty kilkuzłotowe nie pokrywają nawet kosztów realizowania takiej tablicy...
Rozważamy też możliwość likwidacji konta Patronite gdyż wpływy wsparcia są naprawdę symboliczne, co obecnie podważa sens jego istnienia.
Naszym celem jest mówienie (czasem trudnej) Prawdy, ale jak widać współczesne społeczeństwo nie pragnie  Prawdy - woli miłe i słodkie kłamstwo (co widać też na Patronite): https://www.youtube.com/watch?v=QlZNva3eeZA&t=214s&ab_channel=TelewizjaTychy 
Jednocześnie raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim dotychczasowym Donatorom, a zwłaszcza tym, którzy wykazali się hojnością i szczodrością w rozmiarze ofiarowanego wsparcia. Nie pozostanie to bez nagrody wiecznej jaką otrzymacie - jak sądzę - w Królestwie Bożym.
- Mariusz Seweryn, red. nacz. ITT,
Szczęść Boże       

--

Poprzedni tekst opisu kanału TelewizjaTychy (YouTube)
Zacznijmy od tego, że nie robię z siebie celebryty internetowego - kamerę kieruję na tego kto ma coś ważnego i doniosłego do przekazania, nie koniecznie na siebie. Z założenia (i od założenia) głównym celem kanału miało być bezstronne głoszenie Ewangelii i Prawdy w internecie. Jednak dajemy też to czego ludzie zwykle poszukują w sieci; praktyczne fachowe porady dotyczące np. ekogroszku (węgla opałowego), ostrzeżenia o oszustach nagranych ukrytą kamerą (film poniżej) demaskowanie manipulacji polityków, sekciarzy religijnych, relacje z ważnych wydarzeń, sondy uliczne...

 

Nie zdecydowaliśmy się jednak na nazwę "religijną" ponieważ na kanały religijne zwykle wchodzą religijni ludzie. A przecież Dobra Nowina skierowana jest przede wszystkim do tych niereligijnych lub sceptycznych. Mamy więc kontent dla nich, ale nie unikając w tej "mieszance życia" podawania i głoszenia Prawdy, i Dobrej Nowiny.

 

        Głoszę zaś nie tylko własnymi ustami. Niech przemówią inni jeśli mają ważny przekaz - nie uważam, że ja muszę być koniecznie w centrum uwagi. Choć nie chronię obsesyjnie swego wizerunku i jeśli trzeba staję przed kamerą, nawet jeśli bywa to dla mnie ryzykowne. - W imię wolności słowa i w obronie prawdy. A mówienie Prawdy bywa ryzykowne; otrzymywałem pogróżki, hejty, wezwania przedsądowe, ostrzeżenia, zdarzało się blokowanie reportaży... Próby cenzurowania i kneblowania nie były wyjątkowe w ciągu 11 lat tej działalności.

 

        Jednak nawet jeśli będą mnie łajać za to że jestem ciemnogród "świecki" i nie mam do tego żadnego pojęcia ani prawa do głoszenia Ewangelii (bo nie jestem księdzem) albo, że ten krzyż wisi w tle mojego kadru, albo że kanał ma "świecką" nazwę, albo że mój wąs się nie podoba... itd. itp. - będę nadal płynąć pod prąd głosząc Prawdę. Hasłem mojego kanału jest: "Zawsze po stronie Prawdy". Nawet jeśli ta Prawda miałaby być dla kogoś bolesna, niewygodna... 

 

          Z powyższych powodów nie jest możliwe zarabianie na wyświetleniach YT, które często sekuje kanał blokadami monetyzacji (bo nasza niepoprawność polityczna nie jest w cenie). Chciałbym przy tej okazji rozwiać pewien bardzo popularny mit jakoby na YouTube można dobrze zarobić. - Prawda jest taka że tylko kilku twórcom w kraju udaje się utrzymać z dochodów z reklam YouTube. Nie finansuje nas też żadna władza - gdyż jesteśmy niezależni i nie podlizujemy się rządzącym z żadnej strony. Jeśli więc naszym zleceniodawcą nie będą "zwykli" klienci (jakiś Pan Szef, czy Pan Klient, albo Jaśnie Pan Polityk) tylko Wy - nasza publiczność - będziemy mogli dalej płynąć pod prąd zakłamania i głosić Prawdę. Jest to jak najbardziej wykonalne. Mało tego; jest to nie tylko wykonalne, ale życzyłbym sobie nie tylko ja; aby serwilistyczne (służalcze) media mainstreamowe miały wreszcie poważną konkurencję wspieraną przez ludzi spragnionych Prawdy. Nie chciałbym też abyście mieli poczucie, że wspieracie moje "hobby". Chcę abyście czuli, że przykładacie rękę do czegoś pożytecznego i ważnego czym jest nasz kanał i połączony z kanałem Telefon Zaufania.

 

        Pozbawieni innego wsparcia finansowego musimy więc liczyć na hojność darczyńców na portalu Patronite. Jeśli uznasz, iż to co robię jest pożyteczne dla społeczeństwa - proszę o wsparcie, będę wdzięczny także za modlitwę, co mówię otwarcie - bo nie wstydzę się swej wiary. Pomimo płynięcia pod prąd, i przedzierania przez internet z bagażem wieku, który nie sprzyja popularności w sieci zdominowanej przez młodych - popularność kanału (tylko z pozoru lokalnego) jest oszałamiająca - także biorąc pod uwagę jego nazwę. Ponad 45 tys. subskrybentów, 18,5 mln odtworzeń (a za chwilę te dane będą już nie aktualne).

Podsumowując: tematycznie sięgamy problemów dotyczących każdego. Choć zaczynaliśmy skromnie od Tychów popularność zaskoczyła nas samych:  średnio kilkadziesiąt tysięcy wejść na film, mnóstwo komentarzy... Powstają (nie bez trudu) kolejne serie tematyczne, też poradnikowe... Nie mogę też zapomnieć o...opiece prawnej:  jeśli mówimy o tym o czym inni boją się mówić musimy być przygotowani na ataki, które w przeszłości już się zdarzały.

Wiem, że to co mówię jest bardzo często niepopularne, niepoprawne politycznie, pod prąd tego świata, ale nie przestanę tego mówić po to aby zyskać na popularności, którą można by przełożyć na dochód.  Są rzeczy ważniejsze od pieniędzy i popularności.

              I na koniec - dla Patronów;  pokazuję przykładowy wygląd czołówki końcowej każdego reportażu, filmu zrealizowanego w okresie jego patronowania.   Oczywiście,  jeśli Patron nie chce ujawniać swego nazwiska - nie jest to obowiązkowe;  proszę tylko aby mnie poinformował o tym w mailu.

Cele Autora

Bieżące funkcjonowanie kanału TelewizjaTychy i Telefonu Zaufania
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 930 zł brakuje
2%
Inni kupują profesjonalny sprzęt, i mają amatorską oglądalność - my mamy profesjonalną oglądalność na (prawie) amatorskim sprzęcie i samofinansowaniu.
Ale aby zrobić ok. 4-6 profesjonalnych reportaży/filmów tygodniowo potrzeba czasu i zaangażowania człowieka. Za takie pieniądze bieżące utrzymanie kanału realizującego materiały video na dobrym poziomie to gratka.

Dalszy rozwój i więcej nowych filmów, relacji, reportaży...
  • 4 000 zł miesięcznie
  • 3 930 zł brakuje
1%
Taka kwota pozwoliłaby rozszerzyć produkcję i realizować do 8 filmów miesięcznie;
Dalszy rozwój i więcej nowych filmów, relacji, reportaży, odłożenie na niezbędny sprzęt...
  • 6 000 zł miesięcznie
  • 5 930 zł brakuje
1%
...a przy takiej kwocie byłoby realne odłożenie na modernizację sprzętów; i dokupywanie z czasem lepszej kamery, statywu z głowicą olejową, mikrofonów w tym bezprzewodowego, oświetlenia, lepszego telefonu (dla naszego Telefonu Zaufania) i dalszy rozwój naszego kanału reportażowego z wartościami.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Telewizja Tychy już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.