1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

35 zł miesięcznie

Za tę kwotę można kupić książkę albo płytę. Albo około 7 litrów benzyny, dzięki którym mogę przemieścić się dalej niż tylko do centrum miasta. Często, by spotkać się ze swoimi gośćmi lub obejrzeć ciekawy spektakl, przemierzam setki kilometrów. Odległość nie jest problemem, jeśli wiem, że warto. Problemem bywa cena benzyny albo biletu PKP. Artysta chętnie obdaruje mnie swoją płytą lub książką. Zaprosi do teatru, ale za podróż nie zapłaci, bo i jak? Dziękuję, że to dostrzegasz. Zapraszam Cię do zamkniętej grupy na FB, Będę w niej czasem udostępniać linki do treści, które nie trafią do ogólnodostępnego podcastu. Tam też zawsze możemy pogadać i podyskutować. Może zainteresujesz mnie jakimś tematem? I niezmiennie - DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚ.

120 zł miesięcznie

Kwota jest kosmiczna. Interpretuję ją jako wyraz najwyższego zaufania. Cóż mogę w podzięce, ponadto co powyżej? Sama nie wiem. Obiecuję raz na jakiś czas zaczepić Cię i zapytać, czy nie sprawiłaby Ci radości jakaś książka lub płyta? Może uda się nam razem pójść do teatru? Trudno mi "sztywno" deklarować, że zrobię to lub tamto. Moja wiedza i zainteresowania sięgają naprawdę szeroko i być może, kiedy pogadamy, okaże się, że w podzięce mogę zrobić dla Ciebie coś, czego nie jestem w stanie w tej chwili wymyślić. Dziękuję i po prostu bądźmy w kontakcie. I niech wyniknie z tego coś konstruktywnego.
*******************************************
Do wszystkich Patronów:
Opisuję te nagrody, bo taki jest wymóg. Miejcie jednak na uwadze, że kiedy zaczniemy ze sobą rozmawiać na FB czy gdzie indziej, z tego wspólnego słuchania (i gadania) mogą wyniknąć rzeczy, których w tej chwili nie umiem wymyślić. Relacje, których nie da się włożyć w tabelki.
Pamiętajcie o tym, deklarując którąkolwiek kwotę.

avatar

Nowy użytkownik

Teresa Drozda

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.