1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

112 zł miesięcznie

Stają się Państwo MECENASEM naszych działań!

To najwyższy próg, którym można nas wspomóc. Ile to jest? Czy to dużo? 112zł to niemal jeden dysk SSD 120GB. To 4GB pamięci do komputera. To Większa kwota na benzynę, żeby gdzieś laptopa zawieźć, odwieźć... Czyli to bardzo dużo! 112zł to również kwota, która barrrrdzo poprawi moje samopoczucie, jako prowadzącego akcję. Da więcej spokoju, że... z własnego budżetu - dołożę mniej :-) Po prostu...

To też moment w którym mogę zaproponować coś od siebie. W razie problemów ze sprzętem IT - bardzo chętnie doradzę czy pomogę. Mogę pomóc bezpośrednio na terenie Poznania lub zdalnie. Jedna usługa w miesiącu.

To próg przy którym wypada mi się również ukłonić do samej ziemi, czyli najniżej jak potrafię... z ogromną wdzięcznością.

avatar

Nowy użytkownik

Wyskakuj z laptopa

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.