1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

96 zł miesięcznie

To jest gest godzien Dobrodziejki lub Dobrodzieja. Wybór takiego mieszka ze złotem dowodzi poważnego zaangażowania nie tylko w podkast, ale też we wspieranie mojej działaności. Za to należą Ci się tradycyjne benefity i coś ekstra.

Jeśli zechcesz (proszę zaznacz, jeśli wolisz anonimowo) masz miejsce na ścianie chwały na mojej stronie, zaproszenie do wewnętrznej grupy Zmierzchowców oraz elektroniczne podarki, które tworzę dla słuchających osób. Plus masz bezpłatne wejście na comiesięczny webinar Niedźwieckiej (szczegóły zawsze w newsletterze). Plus za każdym razem, gdy dzieje się jakaś materialna czy niematerialna akcja np. notesy, gadżety masz w tym swój udział. Ostatnie takie wydarzenie (wiosna2023) polegało na wysłaniu pocztą tradycyjną megafajnych książek do wszystkich wytrwałych M&P z tego progu.

avatar

Nowy użytkownik

Niedźwiecka o Zmierzchu

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.