1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

DWE+

W podziękowaniu za wsparcie za pomocą tego progu, mam dla Ciebie coś wyjątkowego. Możliwość dołączenia do specjalnej, zamkniętej grupy DWE+ na Facebooku.

Pojawiam się tam znacznie częściej, niż na publicznych kanałach i opowiadam więcej. Zamieszczam tam niepublikowane nigdzie indziej, dodatkowe materiały, zdradzam więcej nieoficjalnych, zakulisowych sekretów, a także robię livestreamy o nieco bardziej luźnym i kameralnym charakterze. Chciałbym, aby uczestnictwo w tej grupie pozwoliło Ci doświadczyć Eurowizji tak blisko, jak jeszcze nigdy dotąd. Tworzymy tam razem z Patronami taką małą, eurowizyjną społeczność, w której wspólnie przeżywamy ważne, eurowizyjne momenty.

Wspierając mnie tą kwotą, otrzymasz także nagrodę z progu 12zł.

avatar

Nowy użytkownik

Dobry wieczór Europo!

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.