1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

12 zł miesięcznie

TWELVE POINTS - DOUZE POINTS

12 to najważniejsza liczba w eurowizyjnym świecie, wyraz uznania i symbol zwycięstwa. Dlatego też, jeśli zechcesz wesprzeć mnie taką kwotą, będę miał dla Ciebie coś wyjątkowego - możliwość dołączenia do specjalnej, zamkniętej grupy DWE+ na Facebooku.

Zamieszczam tam niepublikowane nigdzie indziej, dodatkowe materiały, zdradzam więcej zakulisowych sekretów (także tych mniej "oficjalnych"), a także robię livestreamy o nieco bardziej luźnym i kameralnym charakterze, niż te, które odbywają się na profilu publicznym. Pojawiam się tam częściej i opowiadam więcej. Chciałbym, aby uczestnictwo w tej grupie pozwoliło Ci doświadczyć Eurowizji tak blisko, jak jeszcze nigdy dotąd.

Wspierając mnie tą kwotą, otrzymasz także nagrodę z progu 5zł.

100 zł miesięcznie

LIGHT ME UP

Jej, to jest naprawdę ogromne wsparcie. Aż nie wiem co powiedzieć. Chciałbym móc podziękować Ci osobiście, dlatego zapraszam Cię na sok pomarańczowy (tak jak lubi Gromee) lub kawę (bardziej w stylu Jenifer Brening i Margaret).

Pogadamy o czym tylko zechcesz. Chętnie podzielę się moimi doświadczeniami i wiedzą na tematy, które są mi bliskie - dziennikarstwo, media, YouTube, produkcja i montaż wideo. Może rozkręcasz własny projekt i potrzebujesz porady? Albo po prostu chcesz pogadać o Eurowizji od kuchni i poznać trochę zakulisowych tajemnic? W obu przypadkach polecam się!

Nagroda przysługuje przy co najmniej 3-miesięcznym wsparciu.

Wspierając mnie tą kwotą, otrzymasz również wszystkie nagrody z poprzednich, niższych progów.

avatar

Nowy użytkownik

Dobry wieczór Europo!

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.