Avatar użytkownika

Dobry wieczór Europo!

48
patronów
1 212 
miesięcznie
48
patronów
1 212 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
WIELKA PIĄTKA

Witaj w gronie patronów DWE! Dziękuję, że zechciałeś/zechciałaś wesprzeć mój eurowizyjny projekt! Twoja "wielka piątka" ma dla mnie ogromne znaczenie - wszak kropla drąży skałę! Serdeczne dzięki!
12 zł miesięcznie
TWELVE POINTS - DOUZE POINTS

12 to najważniejsza liczba w eurowizyjnym świecie, symbol zwycięstwa i wyraz uznania. Takie wsparcie ma więc jeszcze większy, eurowizyjny wymiar - dziękuję Ci za nie serdecznie! Czuję się, jakbym właśnie usłyszał "Dobry wieczór Europo - 12 points!" 😄

W ramach podziękowania, chciałbym umieścić Twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) w napisach końcowych po każdym z moich filmów, które zamieszczam na YouTube.

Ponadto, otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów wideo, przeznaczonych tylko dla Patronów - zakulisowych vlogów, a także nagrań z prób prosto z areny, których zgodnie z nowymi zasadami Eurowizji, nie mogę już umieszczać publicznie na YouTube.
20 zł miesięcznie
DWE+

W podziękowaniu za wsparcie za pomocą tego progu, mam dla Ciebie coś wyjątkowego. Możliwość dołączenia do specjalnej, zamkniętej grupy DWE+ na Facebooku.

Pojawiam się tam znacznie częściej, niż na publicznych kanałach i opowiadam więcej. Zamieszczam tam niepublikowane nigdzie indziej, dodatkowe materiały, zdradzam więcej nieoficjalnych, zakulisowych sekretów, a także robię livestreamy o nieco bardziej luźnym i kameralnym charakterze. Chciałbym, aby uczestnictwo w tej grupie pozwoliło Ci doświadczyć Eurowizji tak blisko, jak jeszcze nigdy dotąd. Tworzymy tam razem z Patronami taką małą, eurowizyjną społeczność, w której wspólnie przeżywamy ważne, eurowizyjne momenty.

Wspierając mnie tą kwotą, otrzymasz także nagrodę z progu 12zł.
30 zł miesięcznie
POZDROWIENIA Z LIVERPOOLU

Dziękuję Ci bardzo za tak pokaźne wsparcie! W ramach podziękowania chciałbym wysłać do Ciebie pocztówkę prosto z Liverpoolu!

Jeżeli pozostaniesz moim Patronem na dłużej, będziesz otrzymywać ode mnie pocztówki z każdego, eurowizyjnego wyjazdu, na którym będę.

Ponadto, możesz wziąć udział w losowaniu eurowizyjnych singli/gadżetów/pamiątek, które będę przywoził z moich eurowizyjnych wyjazdów. Takie losowania organizuję dwa razy do roku. Liczba możliwych do wylosowania prezentów jest zależna od tego, ile takich pamiątek uda mi się przywieźć z danej Eurowizji.

Nagrody z dwóch poprzednich progów także będą Twoje.
50 zł miesięcznie
SHARE THE JOY

Jest mi niezwykle miło, że aż tak doceniasz moją pracę. To naprawdę wiele dla mnie znaczy! Twoje wsparcie w bardzo dużym stopniu przyczyni się do tego, abym mógł pojawić się w centrum prasowym i relacjonować kolejną edycję konkursu.

Przez lata wyjazdów na Eurowizję, udało mi się zebrać pokaźną kolekcję singli, gadżetów, programów i materiałów prasowych . W ramach podziękowania podaruję Ci jedną, wybraną przez Ciebie rzecz z tego zbioru. Jeżeli pozostaniesz moim patronem na dłużej, możesz liczyć na kolejne upominki z mojego archiwum! 💿

Naturalnie, nagrody ze wszystkich poprzednich progów również będą należały do Ciebie.
100 zł miesięcznie
SPACE MAN

Jej, to jest naprawdę kosmiczne wsparcie. Aż nie wiem co powiedzieć. Chciałbym móc podziękować Ci osobiście, dlatego zapraszam Cię na sok pomarańczowy (tak jak lubi Gromee) lub kawę (bardziej w stylu Jenifer Brening i Margaret). A jeśli nie uda nam się spotkać fizycznie, w tym samym miejscu, to zapraszam na wirtualne spotkanie na Zoomie! Z przyjemnością podzielę się z Tobą moimi eurowizyjnymi historiami. A może Ty mi opowiesz coś ciekawego? ☕

Nagroda przysługuje przy co najmniej 3-miesięcznym wsparciu.

Wspierając mnie tą kwotą, otrzymasz również wszystkie nagrody z poprzednich, niższych progów.
250 zł miesięcznie
PRÓG MECENASA DOBRY WIECZÓR EUROPO

Ten próg jest przeznaczony dla osób, które w sposób szczególny chciałyby wesprzeć mój projekt. Twoje nazwisko/pseudonim/nazwa firmy zostanie wyróżnione w napisach końcowych po każdym z moich materiałów wideo, a także w sekcji "Mecenasi" na moim profilu Patronite.

Naturalnie, nagrody ze wszystkich pozostałych progów również są Twoje.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dobry wieczór Europo! w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mam na imię Maciej, jestem dziennikarzem i od 9 lat pokazuję jak z bliska wygląda największy konkurs muzyczny na świecie - Konkurs Piosenki Eurowizji.


"Dobry wieczór Europo!" - tymi słowami co roku rozpoczyna się Konkurs Piosenki Eurowizji - największy i najpopularniejszy konkurs muzyczny na świecie, który od kilku lat bacznie obserwuję jako dziennikarz. Od 2014 roku przygotowuję relacje z eurowizyjnych scen w postaci materiałów wideo, wywiadów, zdjęć i transmisji na żywo. Przeprowadzam rozmowy z artystami, podglądam co dzieje się za kulisami i opowiadam o moim punkcie widzenia na całe to "zamieszanie". Staram się przybliżyć moim widzom to jedyne w swoim rodzaju widowisko telewizyjne. Myślę, że to właśnie ta niezwykła mieszanka różnych kultur, języków i stylów muzycznych, połączona z międzynarodową rywalizacją, sprawia, że Eurowizja jest dla mnie czymś tak wyjątkowym i ekscytującym. Jest moją pasją, którą realizuję w formie projektu "Dobry wieczór Europo!".
 

Czym się zajmuję?

Projekt "Dobry wieczór Europo!" powstał w marcu 2014 roku. Obecnie jego fundament stanowi kanał na YouTube. Przez ostatnich 9 lat (także za sprawą nieocenionego wsparcia moich Patronów) udało mi się z bliska obserwować konkursy organizowane w Kopenhadze, Wiedniu, Sztokholmie, Kijowie, Lizbonie, Tel Awiwie, Rotterdamie i Turynie. Relacjonowałem z Gliwic pierwszą Eurowizję Junior organizowaną w Polsce oraz pandemiczną, zdalną Eurowizję Junior 2020 z Warszawy. Wszystkie materiały realizuję sam, poza kilkoma przypadkami, gdy mogłem liczyć na bezinteresowne wsparcie ze strony moich koleżanek i kolegów.

Podczas eurowizyjnych wyjazdów moim priorytetem jest, aby jak najpełniej i najwierniej oddać klimat tego niezwykłego konkursu. Z jednej strony to moje hobby i pasja, z drugiej jednak staram się podchodzić do tego w pełni profesjonalnie i traktować jako pracę, której w czasie Eurowizji oddaję się w 100%.

Do momentu otworzenia profilu na Patronite, moje eurowizyjne wyjazdy finansowałem z własnej kieszeni.

 

 

Dlaczego wsparcie Patronów jest dla mnie tak ważne?

Na początku 2020 roku, pod wpływem wielu sugestii ze strony moich widzów, odważyłem się otworzyć profil na Patronite i tą drogą poprosić o pomoc w finansowaniu mojej eurowizyjnej działalności.

A wiąże się ona z wieloma kosztami. Przede wszystkim same wyjazdy na Eurowizję są przedsięwzięciem wymagającym dużego budżetu - transport, nocleg, wyżywienie. Do tego dochodzą stałe koszty związane z moją pracą - sprzęt oraz licencje na muzykę i oprogramowanie, niezbędne do realizacji materiałów wideo.

Pomimo pojawiających się problemów i niedogodności, nade wszystko cenię sobie niezależność. Prowadzenie własnego projektu daje mi swobodę działania, której nie miałbym, pracując dla kogoś innego. Wiąże się to jednak z tym, że muszę sam zadbać o wszystko - od finansów, aż po sprzęt i logistykę.

Wsparcie Patronów jest wprost nieocenione - to dzięki nim mogę dalej realizować "Dobry wieczór Europo" i relacjonować kolejne edycje Konkursu Piosenki Eurowizji.


 

 

Coś dla mnie, coś dla Was

Bardzo bym chciał, aby Patronite przynosił korzyści tak mnie, jak i Wam. Dlatego w formie podziękowania i ukłonu w Waszą stronę, przygotowałem różnego rodzaju nagrody.

Osoby, które zechcą mnie wesprzeć, mogą należeć do specjalnej, kameralnej, zamkniętej grupy na Facebooku, o nazwie DWE+. Umieszczam tam niepublikowane nigdzie indziej, dodatkowe materiały, a także prowadzę dodatkowe transmisje live, o nieco bardziej luźnym charakterze, niż te, które odbywają się na profilu publicznym. Specyfika tej społeczności sprawia, że mam tam z Patronami dużo bardziej bezpośredni kontakt. Mogę także dzielić się tam nieco mniej "oficjalnymi" wiadomościami i materiałami. Tak, aby Patroni, należący do tej grupy poczuli, że Eurowizja jest jeszcze bliżej nich.

Dla najbardziej hojnych Patronów przeznaczone są też dodatkowe bonusy w postaci singli i eurowizyjnych gadżetów z mojej prywatnej kolekcji.

 

Może zostaniesz moim Patronem?

Jeśli podoba Ci się moja dotychczasowa praca i zechciałbyś ją wspomóc, możesz to zrobić wybierając jeden z dostępnych progów. Każdy z nich wiąże się z inną kwotą wsparcia oraz inną formą podziękowania.

Z całego serca dziękuję wszystkim moim dotychczasowym Patronom, dzięki którym mogłem relacjonować Eurowizję 2021 prosto z Rotterdamu, Eurowizję 2022 prosto z Turynu a także wszystkim tym, którzy zechcą mnie wesprzeć na drodze do majowej Eurowizji 2023 w Liverpoolu. Stokrotne dzięki!!!

Maciej Mazański

 

 

 

Cele Autora

RELACJE Z EUROWIZJI 2023 W LIVERPOOLU
  • 8 500 zł
  • Cel osiągnięty!
100%

Łzy wzruszenia na próbie Krystiana Ochmana, szał radości po awansie Polski do finału, smak włoskiego espresso, podnoszący na duchu, gdy chaotyczność Italii dawała się we znaki, szalony pociąg dziennikarzy w trakcie występu Mołdawii, czy wreszcie wielkie wzruszenie podczas historycznego zwycięstwa Ukrainy... Tych wszystkich cudownych wspomnień nie byłoby, gdyby nie nieocenione wsparcie moich Patronów, dzięki którym mogłem relacjonować 66. Konkurs Piosenki Eurowizji w Turynie!

Maciej Mazański - Eurowizja 2022 Turyn

Przed nami kolejny rozdział eurowizyjnej historii - konkurs przenosi się do Liverpoolu, gdzie Wielka Brytania organizuje go w imieniu Ukrainy.

Jeżeli podoba Wam się to, co robię i chcielibyście wesprzeć moją pracę - za co będę Wam przeogromnie wdzięczny - to możecie to zrobić poprzez dołączenie do grona Patronów "Dobry wieczór Europo!". W ten sposób bezpośrednio przyczynicie się do powstania relacji z Liverpoolu 😊 Odwdzięczę się wkładając całe serce w nagrane tam materiały, przybliżając Wam kulisy i emocje konkursu.

Liverpool 2023

Środki zebrane na Patronite pozwolą mi pokryć koszty związane z około 10-dniowym wyjazdem na Eurowizję: opłacić transport, nocleg, wyżywienie, raty za sprzęt, który jest mi niezbędny do pracy, a także zapłacić za licencje na muzykę i oprogramowanie, z których korzystam podczas przygotowywania moich materiałów wideo.

Za całą okazaną pomoc i serdeczność dziękuję Wam z całego serca!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce wizytówka.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dobry wieczór Europo! już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Jakub Kaliski
Jakub Kaliski
100 zł
Anonimowy patron
50 zł
Peter Szatko
Peter Szatko
12 zł
Katarzyna  Dudek
Katarzyna Dudek
12 zł
Grzegorz Nędza
Grzegorz Nędza
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.