Dobry wieczór Europo!

W Patronite od 21.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 256

Liczba Patronów: 235

Zostań Patronem
Kup na prezent
94 patronów
2 435 miesięcznie

RELACJE Z EUROWIZJI 2023 W LIVERPOOLU

8 500 zł

91%

osiągnięto

714 zł

brakuje

Łzy wzruszenia na próbie Krystiana Ochmana, szał radości po awansie Polski do finału, smak włoskiego espresso, podnoszący na duchu, gdy chaotyczność Italii dawała się we znaki, szalony pociąg dziennikarzy w trakcie występu Mołdawii, czy wreszcie wielkie wzruszenie podczas historycznego zwycięstwa Ukrainy... Tych wszystkich cudownych wspomnień nie byłoby, gdyby nie nieocenione wsparcie moich Patronów, dzięki którym mogłem relacjonować 66. Konkurs Piosenki Eurowizji w Turynie!

Maciej Mazański - Eurowizja 2022 Turyn

Przed nami kolejny rozdział eurowizyjnej historii - konkurs przenosi się do Liverpoolu, gdzie Wielka Brytania organizuje go w imieniu Ukrainy.

Jeżeli podoba Wam się to, co robię i chcielibyście wesprzeć moją pracę - za co będę Wam przeogromnie wdzięczny - to możecie to zrobić poprzez dołączenie do grona Patronów "Dobry wieczór Europo!". W ten sposób bezpośrednio przyczynicie się do powstania relacji z Liverpoolu 😊 Odwdzięczę się wkładając całe serce w nagrane tam materiały, przybliżając Wam kulisy i emocje konkursu.

Liverpool 2023

Środki zebrane na Patronite pozwolą mi pokryć koszty związane z około 10-dniowym wyjazdem na Eurowizję: opłacić transport, nocleg, wyżywienie, raty za sprzęt, który jest mi niezbędny do pracy, a także zapłacić za licencje na muzykę i oprogramowanie, z których korzystam podczas przygotowywania moich materiałów wideo.

Za całą okazaną pomoc i serdeczność dziękuję Wam z całego serca!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce wizytówka.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Łukasz Pazik
Łukasz Pazik
Próg: 20 zł
Izabela T
Izabela T
Próg: 30 zł
Natalia Peplińska
Natalia Peplińska
Próg: 30 zł
Jakub Szcześniak
Jakub Szcześniak
Próg: 12 zł
Bartłomiej Lach
Bartłomiej Lach
Próg: 20 zł