Avatar użytkownika

Dobry wieczór Europo!

85
patronów
2 828 
miesięcznie
85
patronów
2 828 zł
miesięcznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
5 zł miesięcznie
WIELKA PIĄTKA

Witaj w gronie patronów DWE! Dziękuję, że zechciałeś/zechciałaś wesprzeć mój eurowizyjny projekt! Twoja "wielka piątka" ma dla mnie ogromne znaczenie - wszak kropla drąży skałę! Serdeczne dzięki!
Obrazek progu
12 zł miesięcznie
TWELVE POINTS - DOUZE POINTS

12 to najważniejsza liczba w eurowizyjnym świecie, symbol zwycięstwa i wyraz uznania. Takie wsparcie ma więc jeszcze większy, eurowizyjny wymiar - dziękuję Ci za nie serdecznie! Czuję się, jakbym właśnie usłyszał "Dobry wieczór Europo - 12 points!" 😄

W ramach podziękowania, chciałbym umieścić Twoje imię i nazwisko (lub pseudonim) w napisach końcowych po każdym z moich filmów, które zamieszczam na YouTube.

Ponadto, otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów wideo, przeznaczonych tylko dla Patronów - zakulisowych vlogów, a także nagrań z prób prosto z areny, których zgodnie z nowymi zasadami Eurowizji, nie mogę już umieszczać publicznie na YouTube.
Obrazek progu
20 zł miesięcznie
DWE+

W podziękowaniu za wsparcie na tym progu, mam dla Ciebie coś wyjątkowego. Możliwość dołączenia do specjalnej, zamkniętej grupy DWE+ na Facebooku.

Pojawiam się tam znacznie częściej, niż na publicznych kanałach i opowiadam więcej. Zamieszczam tam niepublikowane nigdzie indziej, dodatkowe materiały, zdradzam więcej nieoficjalnych, zakulisowych sekretów, a także robię livestreamy o nieco bardziej luźnym i kameralnym charakterze. Chciałbym, aby uczestnictwo w tej grupie pozwoliło Ci doświadczyć Eurowizji tak blisko, jak jeszcze nigdy dotąd. Tworzymy tam razem z Patronami taką małą, eurowizyjną społeczność, w której wspólnie przeżywamy ważne, eurowizyjne momenty.

Wspierając mnie tą kwotą, otrzymasz także nagrodę z progu 12zł.
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
POZDROWIENIA Z MALMÖ

Dziękuję Ci bardzo za tak pokaźne wsparcie! W ramach podziękowania chciałbym wysłać do Ciebie pocztówkę prosto z Malmö!

Jeżeli pozostaniesz moim Patronem na dłużej, będziesz otrzymywać ode mnie pocztówki z każdego, eurowizyjnego wyjazdu, na którym będę.

Ponadto możesz wziąć udział w losowaniu eurowizyjnych gadżetów pochodzących z tego roku oraz z wcześniejszych lat 💿 Takie losowania odbywają się dwa razy do roku na grupie DWE+.

Nagrody z dwóch poprzednich progów także będą Twoje.
Obrazek progu
50 zł miesięcznie
PAMIĄTKA Z MALMÖ

Jest mi niezwykle miło, że aż tak doceniasz moją pracę. To naprawdę wiele dla mnie znaczy!

W ramach podziękowania chciałbym podarować Ci pamiątkę przywiezioną z Malmö - będzie to eurowizyjny lub lokalny gadżet, do wyboru spośród tego, co uda mi się przywieźć ze Szwecji 😊🎁

Przez lata wyjazdów na Eurowizję, udało mi się także zebrać pokaźną kolekcję singli, gadżetów, programów i materiałów prasowych. Jeśli więc nie zainteresuje Cię nic przywiezionego z Malmö, chętnie podaruję Ci coś z mojego 10-letniego zbioru. Jeżeli pozostaniesz moim patronem na dłużej, możesz liczyć na kolejne upominki z mojego archiwum! 💿

Naturalnie, nagrody ze wszystkich poprzednich progów również będą należały do Ciebie.
Obrazek progu
100 zł miesięcznie
SPACE MAN

Jej, to jest naprawdę kosmiczne wsparcie. Aż nie wiem co powiedzieć. Chciałbym móc podziękować Ci w bardziej bezpośredni sposób, dlatego zapraszam Cię na sok pomarańczowy (tak jak lubi Gromee) lub kawę (bardziej w stylu Jenifer Brening i Margaret). Fizycznie albo wirtualnie na Zoomie! Z przyjemnością podzielę się z Tobą moimi eurowizyjnymi historiami. A może Ty mi opowiesz coś ciekawego? ☕

Nagroda przysługuje przy co najmniej 3-miesięcznym wsparciu.

Wspierając mnie tą kwotą, otrzymasz również wszystkie nagrody z poprzednich, niższych progów.
Obrazek progu
250 zł miesięcznie
PRÓG MECENASA DOBRY WIECZÓR EUROPO

Ten próg jest przeznaczony dla osób, które w sposób szczególny chciałyby wesprzeć mój projekt. Twoje nazwisko/pseudonim/nazwa firmy zostanie wyróżnione w napisach końcowych po każdym z moich materiałów wideo, a także w sekcji "Mecenasi" na moim profilu Patronite.

Naturalnie, nagrody ze wszystkich pozostałych progów również są Twoje.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Dobry wieczór Europo! w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mam na imię Maciej, jestem dziennikarzem i od 10 lat pokazuję jak z bliska wygląda największy konkurs muzyczny na świecie - Konkurs Piosenki Eurowizji.


"Dobry wieczór, Europo!" - tymi słowami co roku rozpoczyna się Konkurs Piosenki Eurowizji - największy i najpopularniejszy konkurs muzyczny na świecie, który już dekadę obserwuję z bliska jako dziennikarz. Od 2014 roku przygotowuję relacje z eurowizyjnych scen w postaci materiałów wideo, wywiadów, zdjęć i transmisji na żywo. Przeprowadzam rozmowy z artystami, podglądam co dzieje się za kulisami i opowiadam o moim punkcie widzenia na to wszystko. Staram się przybliżyć moim widzom to jedyne w swoim rodzaju widowisko telewizyjne, które za pomocą muzyki łączy ludzi, kraje, kultury, języki i gatunki muzyczne.
 

Czym się zajmuję?

Projekt "Dobry wieczór Europo!" powstał w marcu 2014 roku jako pierwsza w Polsce audycja radiowa całkowicie poświęcona Eurowizji. Obecnie fundament projektu stanowi kanał na YouTube. Przez ostatnich 10 lat (od niedawna także za sprawą nieocenionego wsparcia moich Patronów) udało mi się z bliska obserwować konkursy organizowane w Kopenhadze, Wiedniu, Sztokholmie, Kijowie, Lizbonie, Tel Awiwie, Rotterdamie, Turynie i Liverpoolu. Relacjonowałem z Gliwic pierwszą Eurowizję Junior organizowaną w Polsce oraz wyjątkową, pandemiczną Eurowizję Junior 2020 z Warszawy. Wszystkie materiały realizuję sam, poza kilkoma wyjątkami, gdy mogę liczyć na bezinteresowne wsparcie ze strony moich koleżanek i kolegów.

Podczas eurowizyjnych wyjazdów moim priorytetem jest, aby jak najpełniej i najwierniej oddać klimat tego niezwykłego konkursu. Z jednej strony to moje hobby i pasja, z drugiej jednak staram się podchodzić do tego w pełni profesjonalnie i traktować jako pracę, której w czasie Eurowizji oddaję się w 100%.

Do momentu otworzenia profilu na Patronite, moje eurowizyjne wyjazdy finansowałem z własnej kieszeni.

 

 

Dlaczego wsparcie Patronów jest dla mnie tak ważne?

W 2020 roku, pod wpływem wielu sugestii ze strony moich widzów, odważyłem się otworzyć profil na Patronite i tą drogą poprosić o pomoc w finansowaniu mojej eurowizyjnej działalności.

A wiąże się ona z wieloma kosztami. Przede wszystkim same wyjazdy na Eurowizję są przedsięwzięciem wymagającym dużego budżetu - transport, nocleg, wyżywienie. Do tego dochodzą stałe koszty związane z moją pracą - sprzęt oraz licencje na muzykę i oprogramowanie, niezbędne do realizacji materiałów wideo.

Pomimo pojawiających się problemów i niedogodności, nade wszystko cenię sobie niezależność. Prowadzenie własnego projektu daje mi swobodę działania, której nie miałbym, pracując dla kogoś innego. Wiąże się to jednak z tym, że muszę sam zadbać o wszystko - od finansów, aż po sprzęt i logistykę.

Wsparcie Patronów jest wprost nieocenione - to dzięki nim mogę dalej realizować "Dobry wieczór Europo" i relacjonować kolejne edycje Konkursu Piosenki Eurowizji.


 

 

Coś dla mnie, coś dla Was

Bardzo bym chciał, aby Patronite przynosił korzyści tak mnie, jak i Wam. Dlatego w formie podziękowania i ukłonu w Waszą stronę, przygotowałem różnego rodzaju nagrody.

Osoby, które zechcą mnie wesprzeć, mogą należeć do specjalnej, kameralnej, zamkniętej grupy na Facebooku, o nazwie DWE+. Umieszczam tam niepublikowane nigdzie indziej, dodatkowe materiały, a także prowadzę dodatkowe transmisje live, o nieco bardziej luźnym charakterze, niż te, które odbywają się na profilu publicznym. Specyfika tej społeczności sprawia, że mam tam z Patronami dużo bardziej bezpośredni kontakt. Mogę także dzielić się tam nieco mniej "oficjalnymi" wiadomościami i materiałami. Tak, aby Patroni, należący do tej grupy poczuli, że Eurowizja jest jeszcze bliżej nich.

Dla najbardziej hojnych Patronów przeznaczone są też dodatkowe bonusy w postaci singli i eurowizyjnych gadżetów z mojej prywatnej kolekcji.

 

Może zostaniesz moim Patronem?

Jeśli podoba Ci się moja dotychczasowa praca i zechciałbyś ją wspomóc, możesz to zrobić wybierając jeden z dostępnych progów. Każdy z nich wiąże się z inną kwotą wsparcia oraz inną formą podziękowania.

Z całego serca dziękuję wszystkim moim dotychczasowym Patronom, dzięki którym mogłem relacjonować Eurowizję 2021 prosto z Rotterdamu, Eurowizję 2022 prosto z Turynu, Eurowizję 2023 z prosto z Liverpoolu, a także wszystkim tym, którzy zechcą mnie wesprzeć na drodze do majowej Eurowizji 2024 w Malmö. Stokrotne dzięki! 

Maciej Mazański

 

 

 

Cele Autora

RELACJE Z EUROWIZJI 2024 W MALMÖ
  • 8 500 zł
  • Cel osiągnięty!
100%
Eurowizja 2024 DWE

To dla mnie wyjątkowy, jubileuszowy rok 💛 Projekt "Dobry wieczór Europo!" obchodzi swoje 10. urodziny! Cudownie byłoby świętować tę okazję będąc w Szwecji, zwłaszcza, że byłaby to 10. edycja Eurowizji, relacjonowana przeze mnie bezpośrednio z centrum prasowego! 😊

Jeżeli podoba Wam się to, co robię i chcielibyście wesprzeć moją pracę - za co będę Wam przeogromnie wdzięczny - to możecie to zrobić poprzez dołączenie do grona Patronów "Dobry wieczór Europo!". W ten sposób bezpośrednio przyczynicie się do powstania relacji z Malmö 😊 Odwdzięczę się wkładając całe serce w nagrane tam materiały, przybliżając Wam kulisy i emocje konkursu.

Środki zebrane na Patronite pozwolą mi pokryć koszty związane z około 10-dniowym wyjazdem na Eurowizję: opłacić transport, nocleg, wyżywienie, raty za sprzęt, który jest mi niezbędny do pracy, a także zapłacić za licencje na muzykę i oprogramowanie, z których korzystam podczas przygotowywania moich materiałów wideo.

Za całą okazaną pomoc i serdeczność dziękuję Wam z całego serca!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Dobry wieczór Europo! już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
50 zł
Karolina Koczorowska
Karolina Koczorowska
50 zł
Jakub Kaliski
Jakub Kaliski
100 zł
Katarzyna  Dudek
Katarzyna Dudek
12 zł
Peter Szatko
Peter Szatko
12 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.