Dobry wieczór Europo!

W Patronite od 21.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 525

Liczba Patronów: 488

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
802 miesięcznie
15 795 łącznie

RELACJE Z EUROWIZJI 2022 W TURYNIE

8 000 zł

27%

osiągnięto

5 805 zł

brakuje

Dzięki Waszemu niesamowitemu wsparciu mogłem w tym roku pojechać do Rotterdamu i relacjonować dla Was 65. Konkurs Piosenki Eurowizji, zakończony spektakularnym zwycięstwem zespołu Måneskin. Z całego serca Wam za to dziękuję! To był niezwykły czas i wyjątkowa Eurowizja - to właśnie Wy, moi Patroni, sprawiliście, że mogłem tam być!

Maciej Mazański

Od wielu lat czekałem, aż Eurowizja zagości na włoskiej ziemi i wreszcie się doczekałem! Moim ogromnym marzeniem jest móc pojechać do Włoch - kraju, który uwielbiam, od kuchni, przez język, aż po muzykę - i relacjonować dla Was 66. Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w maju 2022 w Turynie.

Ośmielony niezwykłym wsparciem, jakie okazaliście mi przy okazji wyjazdu do Rotterdamu, raz jeszcze zwracam się do Was o pomoc. Jeżeli podoba Wam się to, co robię i chcielibyście wesprzeć moją pracę, możecie to zrobić poprzez dołączenie do grona Patronów "Dobry wieczór Europo!". W ten sposób bezpośrednio przyczynicie się do powstania relacji z Turynu :)

Turyn 2022

Środki zebrane na Patronite pozwolą mi pokryć koszty związane z 2-tygodniowym wyjazdem na Eurowizję: opłacić transport, nocleg, wyżywienie, raty za sprzęt, który jest mi niezbędny do pracy, a także zapłacić za licencje na muzykę oraz oprogramowanie, z których korzystam podczas przygotowywania moich materiałów wideo.

Za całą okazaną pomoc i serdeczność dziękuję Wam stokrotnie!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce wizytówka.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Daniel Grzybowski
Daniel Grzybowski
Próg: 20 zł
Mateusz Jureńczyk
Mateusz Jureńczyk
Próg: 12 zł
Sebastian Mnich
Sebastian Mnich
Próg: 20 zł
Adrian Porwich
Adrian Porwich
Próg: 12 zł
Grzegorz Nędza
Grzegorz Nędza
Próg: 50 zł
Michał Pierściński
Michał Pierściński
Próg: 50 zł