Dobry wieczór Europo!

W Patronite od 21.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 407

Liczba Patronów: 358

Zostań Patronem
Kup na prezent
49 patronów
1 254 miesięcznie
27 056 łącznie

RELACJE Z EUROWIZJI 2022 W TURYNIE

8 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki Waszemu niesamowitemu wsparciu mogłem w ubiegłym roku pojechać do Rotterdamu i relacjonować dla Was 65. Konkurs Piosenki Eurowizji. Z całego serca Wam za to dziękuję! To był niezwykły czas i wyjątkowa Eurowizja - to właśnie Wy, moi Patroni, sprawiliście, że mogłem tam być!

Maciej Mazański

Od wielu lat czekałem, aż Eurowizja zagości na włoskiej ziemi i wreszcie się to stało! Moim ogromnym marzeniem jest móc pojechać do Włoch - kraju, który uwielbiam, od kuchni, przez język, aż po muzykę - i relacjonować dla Was 66. Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w maju 2022 w Turynie.

Ośmielony niezwykłym wsparciem, jakie okazaliście mi przy okazji wyjazdu do Rotterdamu, raz jeszcze zwracam się do Was o pomoc. Jeżeli podoba Wam się to, co robię i chcielibyście wesprzeć moją pracę, możecie to zrobić poprzez dołączenie do grona Patronów "Dobry wieczór Europo!". W ten sposób bezpośrednio przyczynicie się do powstania relacji z Turynu :)

Turyn 2022

Środki zebrane na Patronite pozwolą mi pokryć koszty związane z 2-tygodniowym wyjazdem na Eurowizję: opłacić transport, nocleg, wyżywienie, raty za sprzęt, który jest mi niezbędny do pracy, a także zapłacić za licencje na muzykę oraz oprogramowanie, z których korzystam podczas przygotowywania moich materiałów wideo.

Za całą okazaną pomoc i serdeczność dziękuję Wam stokrotnie!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce wizytówka.

Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Iwona Wysocka
Iwona Wysocka
Próg: 12 zł
Bartłomiej Pustołka
Bartłomiej Pustołka
Próg: 12 zł
Małgorzata Pazik
Małgorzata Pazik
Próg: 20 zł
Arkadiusz Sarga
Arkadiusz Sarga
Próg: 12 zł
Anna Nycz
Anna Nycz
Próg: 50 zł
Mariusz Bielecki
Mariusz Bielecki
Próg: 5 zł