1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

DWE+

W podziękowaniu za wsparcie na tym progu, mam dla Ciebie coś wyjątkowego. Możliwość dołączenia do specjalnej, zamkniętej grupy DWE+ na Facebooku.

Pojawiam się tam znacznie częściej, niż na publicznych kanałach i opowiadam więcej. Zamieszczam tam niepublikowane nigdzie indziej, dodatkowe materiały, zdradzam więcej nieoficjalnych, zakulisowych sekretów, a także robię livestreamy o nieco bardziej luźnym i kameralnym charakterze. Chciałbym, aby uczestnictwo w tej grupie pozwoliło Ci doświadczyć Eurowizji tak blisko, jak jeszcze nigdy dotąd. Tworzymy tam razem z Patronami taką małą, eurowizyjną społeczność, w której wspólnie przeżywamy ważne, eurowizyjne momenty.

Wspierając mnie tą kwotą, otrzymasz także nagrodę z progu 12zł.

50 zł miesięcznie

PAMIĄTKA Z MALMÖ

Jest mi niezwykle miło, że aż tak doceniasz moją pracę. To naprawdę wiele dla mnie znaczy!

W ramach podziękowania chciałbym podarować Ci pamiątkę przywiezioną z Malmö - będzie to eurowizyjny lub lokalny gadżet, do wyboru spośród tego, co uda mi się przywieźć ze Szwecji 😊🎁

Przez lata wyjazdów na Eurowizję, udało mi się także zebrać pokaźną kolekcję singli, gadżetów, programów i materiałów prasowych. Jeśli więc nie zainteresuje Cię nic przywiezionego z Malmö, chętnie podaruję Ci coś z mojego 10-letniego zbioru. Jeżeli pozostaniesz moim patronem na dłużej, możesz liczyć na kolejne upominki z mojego archiwum! 💿

Naturalnie, nagrody ze wszystkich poprzednich progów również będą należały do Ciebie.

avatar

Nowy użytkownik

Dobry wieczór Europo!

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.