1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

20 zł miesięcznie

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Jak możemy się Wam odwdzięczyć?

Co powiecie na to, że będziecie otrzymywać od nas specjalny newsletter, w którym podzielmy z Wami naszymi inspiracjami — książkami, muzyką, filmami, działaniami artystycznymi, które tworzą później oś programową FKŻ. Jako pierwsi dowiecie się też wszystkiego o koncercie Szalom 2023, z którym po 3 latach przerwy w końcu wracamy na ulicę Szeroką. Będą też bonusy związane z artystami, którzy w tym roku wystąpią na największej scenie prezentującej współczesną muzykę żydowską na świecie.

Zostawimy Wam też miejsce na zadawanie pytań, na które odpowiedź otrzymacie w liście od FKŻ (to taki nasz newsletter, który jest bardziej osobistym listem niż tradycyjnym zbiorem newsów).

50 zł miesięcznie

To naprawdę wspaniałe uczucie, że chcesz nas wesprzeć taką istotną kwotą.

Każdy Patron z tego i wyższych progów otrzyma dostęp do zamkniętej grupy na FB. To tutaj poznacie innych Patronów i członków zespołu FKŻ oraz Chederu. Pokażemy
Wam kulisy organizacji festiwalu, jako pierwsi dowiecie się o planowanych wydarzeniach.
To jest też miejsce, w którym możemy się złapać i pogadać - o festiwalu, kulturze żydowskiej, o Kazimierzu, o bliskowschodniej kuchni i właściwie o wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy.

Dodatkowo wyślemy do Was pocztówkę z Izraela, Berlina lub Stanów, kiedy tylko znowu się tam wybierzemy.
Zdradzimy Wam w kilku słowach (jak to na pocztówkach), co tam właściwie robimy!

Oczywiście należą się Wam też wszystkie wyrazy naszej wdzięczności z poprzednich progów.

avatar

Nowy użytkownik

Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.