1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

10 zł miesięcznie

Witamy w klubie SBS!

Za tą kwotę dostajesz od nas dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla Patronów Sekielski Brothers Studio. Dlaczego warto do niej dołączyć?

• będziemy tam na bieżąco informować o nowych projektach i premierach

• możecie spodziewać się raportów z postępów prac nad budową studia - a później zapowiedzi wszystkich nowości na stronie

• w grupie pojawią się też wszystkie dodatkowe, niepublikowane materiały filmowe (np. dodatkowe pytania z wywiadów, które nie pojawiły się w opublikowanych wersjach)

• będziemy również dodawać niepublikowane nigdzie indziej zdjęcia

• w grupie regularnie organizowane będą konkursy dla Patronów, w których będzie można zdobyć wyjątkowe książki

• grupa stanie się również platformą dyskusji i wymiany myśli

Mamy też drugą dobrą wiadomość. Jeśli nie używasz FB to nic straconego! Otrzymasz cykliczne raporty (mailowo lub w formie postów na Patronite), w których wyślemy informacje o nowościach oraz inne polecane przez nas treści.

Jest też trzecia dobra wiadomość. Raz w miesiącu zamieścimy na grupie na FB oraz pod prywatnym linkiem na YT specjalny program tylko dla Patronów: SEKIELSCY W RINGU - bez znieczulenia i po bandzie ;)

*Grupa ruszy w pierwszym tygodniu września

avatar

Nowy użytkownik

Sekielski Brothers Studio

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.