1. PRÓG WSPARCIA
2. LOGOWANIE I REJESTRACJA
3. SPOSÓB PŁATNOŚCI
4. REALIZACJA PŁATNOŚCI
5. FINALIZACJA

Wybierz próg wsparcia

5 zł miesięcznie

NAGRODA: Udział w wieczorze autorskim!

Dziękuję Ci serdecznie! Ubytek z Twojego konta będzie niewielki, ale jeśli identyfikujesz się z tym co robię, uważasz, że moje opowiadania i działania są światu potrzebne, budujące, rozwojowe, to razem z taką pomocą zyskasz poczucie że przyczyniłeś się do czegoś ważnego. Każda pomoc jest potrzebna, a ja będę wspominał Twoje dary z wdzięcznością i radością.

Ten maleńki gest, jak szczęście
Niechaj się wydarzy częściej

Drobna pomoc, czy też mała
Ona sedno, tworzy cała

Niech jej będzie, tak jak ziaren,
I na polach, śladów saren

Kropel mokrych, oceanu
By starczyło, wszystkim planom ^

Raz na 3 miesiące spotkam się z Patronami tego progu w naszej zaprzyjaznionej kwaterze, gdzie będziecie mieli okazję posłuchać moich osobistych odczytów z książki SZEPTY KNIEI, gry na drumie, kalimbach, a jak będzie nam beztrosko to i śpiewy wspólne zabrzmią :)

7 zł miesięcznie

OTRZYMASZ MIESZANKĘ NASION do stworzenia własnej -kolorowej, dzikiej łąki kwietnej :)

Mam dla Ciebie wyjątkowy dar. Próbka skomponowanych starannie nasion do założenia jednorocznej lub wieloletniej łąki kwietnej, która przyciągnie do Twego ogrodu bogactwo motyli oraz pomoże dzikim zapylaczom. Roztoczy bogactwo barw i paletę słonecznych aromatów lata. Mieszanki są w porcjach nazywanych próbkami, i wystarczą do obsiania od 2 do 10m2 ( opcja do wyboru). Paczuszki zawierają nasiona rodzimych, odpornych polnych i łąkowych kwiatów. Można wysiewać je także w skrzynkach i donicach.

Na życzenie mogę zorganizować inną mieszankę z domieszką gatunków ogrodowych. Zainteresowanym prześlę dokładny skład gatunkowy.

WAŻNE WIEŚCI: Wspierając, pomagasz mi zrobić więcej - odtwarzać populacje dawniej pospolitych, a ginących dzisiaj roślin, które wysiewam w znalezionych miejscach w terenie, podczas swoich wędrówek. Tym samym pomagamy zdobyć pokarm i schronienie dzikim zapylaczom.

15 zł miesięcznie

A MOŻE MÓGŁBYM DLA CIEBIE OPRACOWAĆ JAKIŚ TEMAT?

Na pewno jest jakaś sprawa dotycząca lasu, przyrody, relacji człowieka z naturą, która dotąd nie była poruszona na moim blogu. Być może miałeś do mnie jakieś pytanie, którego zabrakło śmiałości lub chwili aby je zadać. U stopni tego progu, pragnę się otworzyć na Wasze literackie sugestie, pomysły. Może jakieś zagadnienia, odnośnie pracy z Drzewami Mocy? Moje bardzo osobiste doświadczenia, ciekawostki na temat energii leśnych, Ziemi, Przyrody? Subskrypcja tego progu dajcie Ci możliwość zgłoszenia swojej propozycji tematu, a ja raz na miesiąc lub dwa, wybiorę któreś z Waszych wskazań do opracowania we wpisie.

Przytulam Cię dziko i dziękuję za Twoje zainteresowanie moją drogą. Cieszę się, że wynosisz z tego wartość i rozwój także dla siebie.

27 zł miesięcznie

Gdzieś pomiędzy wierszami, w połowie zdania...
Płyną słowa. podziękowania

Niech pomyślność otuli, tego Patrona
A jego dobroć, pomoże dokonać

I spełnić wszystkie zawarte tu cele
Bo razem przecież, możemy tak wiele

Niech knieja zaśpiewa, jemu z Miłością
A drzewa nad głową, zaszumią z wdzięcznością

Zwierzęta okażą swe zaufanie
I zawsze już będą, cokolwiek się stanie

Z tęsknotą czekać, na tego człowieka
Bo jego dobroć, to dla nich opieka

I szczęście z nim idzie, daleko przez lata
Bo zapamięta ono, co czynił dla świata

Przyjmij Patronie, tych słów kilka szczerych
W prezencie zostawiam, Ci swoje litery :)

MOJE PODZIĘKOWANIE:

Mini koncert na kalimbach oraz tank drumie dla 2 osób, w zaciszu polanki leśnej. Dojazd do Krainy Szeptów.

30 zł miesięcznie

NAGRODA: Leśna konsultacja online

Gdybyś potrzebował dowiedzieć się czegoś w leśnych sprawach, rozpoznać jakiś gatunek lub zwierzęcą robotę, zasięgnąć wieści o przyrodzie w Twojej okolicy, porady, konsultacji, zapytać - będę do Twojej dyspozycji. Śmiało pisz wiadomość na messengerze. Z bonusu możesz skorzystać co miesiąc., tak długo jak aktywna będzie Twoja donacja.

Niech Twój gest pomnoży dary
Tak jak drzewa, swe konary

Niech rozwinie się szeroko
Będąc celów mych opoką

Niechaj inni przykład biorą :)
Że niewielka taka pomoc

Cuda w świecie może zdziałać
I nie trzeba wielce starać

Ci co przyszli, zrozumieją
Że zapiszą w kartach dziejom

Księgi, pieśni, i ballady
W których przesłań są porady

Wieści, mądrość i wskazówki
I wspomnienia, szlak wędrówki

Honorowi, jak Patroni
Wdzięczność czuję myśląc o nich,

W sercu Światłem swym pozdrawiam,
Gdy imiona ich wymawiam

Bądzcie zawsze zdrowi, w sile
Byśmy mogli jeszcze tyle

Zdziałać razem w tej podróży,
Bo nam wszystko, sukces wróży :)

50 zł miesięcznie

WYPRAWA Z LORNETKAMI NA PTAKI – Birdwatching

Dziękuję Ci serdecznie! Twoja pomoc jest dla mnie wyrazem zaangażowania, zrozumienia i świadomości. Będę mógł choćby zakupić porcje nasion na przyszły rok, do tworzenia dzikich łąk kwietnych dla pszczół i żerowisk dla ptaków, lub kolejne domki dla pszczół murarek.

Moje podziękowanie będzie równie wyjątkowe. Zapraszam Cię na kilkugodzinny wypad w teren / ornitologiczny warsztat z profesjonalnymi lornetami, na którym podzielę się swoją wiedzą odnośnie ptasich mieszkańców pól, lasów, łąk i wsi. Nauczysz się samemu rozpoznawać napotkane gatunki nie tylko po wyglądzie, ale i piórach lub śpiewie. Twój codzienny świat stanie się bogatszy o nazwy, informacje i ciekawostki. Możesz też przesłać do mnie nagranie jakiegoś intrygującego, napotkanego podczas spaceru gatunku, a ja postaram się go rozpoznać i przesłać do Ciebie jakieś wskazówki.

Dołączysz też do listy Honorowych Patronów na blogu. Aby skorzystać z warsztatu trzeba dojechać do Wielkopolski w okolice Poznania.

70 zł miesięcznie

NAGRODA: Księżycowa Wędrówka lub nocna wyprawa w Knieję

Podejrzewam, że jesteś ze mną w mojej pisarskiej drodze od początku i wiesz, że za każdą podróżą w odległe lasy polski, kryją się solidne koszta. Że kosztują bilety kolejowe, a nie zawsze znajdzie się nocleg wśród gościnnych Czytelników. Że właśnie dzięki takim wypadom powstają moje najwspanialsze opowieści, kiedy mogę dotrzeć w dalekie zakątki, a także to, iż dzięki takim środkom mogę dostać się do odległych szkół na prowincji, by opowiedzieć dzieciakom o zwierzu, kniei, swoich przygodach, zainteresować je, uwrażliwić, otworzyć na przyrodnicze bogactwo. Lub po prostu zorganizować jakieś spotkanie w swoich stronach. Ściskam mocno i przesyłam koszyk podziękowań!


Mam dla Ciebie osobiste podziękowanie. Parę godzin pod księżycem lub gwiazdami w ciemnościach nocnych, pozwolą Ci osobiście dotknąć świata z moich opowieści i przeżyć jedyną taką przygodę. Jako patron, dołączysz też do listy honorowych darczyńców, którą opublikuję na blogu. Pamiętaj, że możesz też wybrać zamiennie nagrodę z niższych progów :)

* Patron ponosi koszta dojazdu, swojego wyżywienia i zakwaterowania.

85 zł miesięcznie

NAGRODA: Relaksujący warsztat dendroterapii

Nie wiem co powiedzieć... Twój dar pozwala mi spojrzeć śmiałym i ufnym okiem, na wszystkie opisane tutaj projekty. Dziękuję Ci druhu! Niech moje podziękowanie będzie równie hojne. Zapraszam Cię zatem na Dzień Wędrowny z Szeptami Kniei, na szlaku Drzew Mocy. Pracą tą zajmuję się ponad trzy lata i jest ona formą terapii dla świadomości i ducha, połączoną z odkrywaniem przyrodniczych sekretów, obserwacją dzikich zwierząt, leśną edukacją, i kalimbowym koncertem.

Twój termin będzie dla mnie priorytetowy, co oznacza że możesz skorzystać z wyprawy w tygodniu jak i weekend -wystarczy że uprzedzisz mnie kilka dni wcześniej. Dołączysz także do listy Honorowych Darczyńców na blogu (wedle życzenia).

Spotkamy się w Wielkopolskich lasach, i trzeba Ci zatroszczyć się o swoją formę dojazdu lub zakwaterowanie.
Do zobaczenia na Wędrówce :)

100 zł miesięcznie

BONUS DLA MECENASA: Całodniowy edukacyjny warsztat przyrodniczy

Jestem wzruszony i szczęśliwy. Ty wiesz z czym się mierzę o i ile rzeczy potrzeba mi zadbać. Rozwijam skrzydła i lecę. Jesteś tak hojny, że w sumie to nie wiem jak mógłbym Ci podziękować. Brawo! Właśnie zostałeś mecenasem ''czeremchowej'' sztuki. Dla Ciebie przygotowałem wyjątkowe osobiste podziękowanie. Kilkugodzinny edukacyjny warsztat przyrodniczy w terenie, wraz z relaksującym koncertem na tank drumie i kalimbach. Praca z Drzewami Mocy, i wieczorne czatowanie ze słuchowiskiem. Dołączysz też do listy HONOROWYCH PATRONÓW, którą opublikuję na blogu. Mogę też opcjonalnie wysłać do Ciebie leśne zdjęcia (mailowo), lub wykonać rozpoznanie osobistych DRZEW MOCY z wierszem i krótką interpretacją. Wybierz formę podziękowania. Możesz zabrać osobę towarzyszącą.

*Patron ponosi koszta dojazdu, swojego zakwaterowania, pobytu i wyżywienia.

250 zł miesięcznie

TERAPIA LEŚNA ONLINE

Dobrodzieju! W tej kwocie mogę zaproponować Ci świadomą obecność w przestrzeni akceptacji, czułości, zrozumienia i bezpieczeństwa, w otwartości serca dla spraw z jakimi się zjawisz. Będzie to sesja video, w trakcie której przyjrzymy się temu co Cię trapi, blokuje, nie sprzyja, z czym chciałbyś popracować. Mogą to być tematy rodzinne, zawodowe, emocje, duchowe, osobiste. Tak jak drzewa pomogły najpierw mi, a potem setkom innych ludzi, dla których napisałem przesłania, tak dziś mogę ofiarować Ci ich dobroć, w tej sprzyjającej formie.

Sesja to praca w przestrzeni energii Drzew Mocy, z wykorzystaniem ich przesłań i przekazów. Łącząc się z ich obecnością, mogę ofiarować Ci wskazówki i podpowiedzi. Możemy znalezć rozwiązanie, spojrzeć na rzecz z innej strony, lub po prostu - drzewny spokój.

Pracować będziemy przez video na messengerze, lub mogą to być wizyty osobiste ze spacerem po kniei. Ty zdecydujesz. Raz w miesiącu możesz skorzystać z ponad godzinnej sesji online, lub 3 godzinnej wspólnej wędrówki po kniei i dendroterapii pod moją opieką.

Wszystkiego leśnego na Twoich Ścieżkach

avatar

Nowy użytkownik

Sebastian Czeremcha

Już za chwilę zostaniesz Patronem!

W kilku następnych krokach przeprowadzimy Cię przez bezpieczny proces płatności. Możesz wybrać, czy chcesz wspomagać swojego ulubionego Autora comiesięczną, automatyczną płatnością czy też opłacić wsparcie z góry (za wybrany okres). Współpracujemy z wiodącymi Operatorami Płatności - dzięki nim możesz wesprzeć Autorów w bezpieczny, szybki i wygodny sposób.