Avatar użytkownika

ArczeroS

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Na blogu TeoriaElektryki.pl poznasz zjawiska elektryczne od absolutnych podstaw, dowiesz się ile energii zużywa sprzęt RTV/AGD, jakie książki każdy elektryk powinien przeczytać oraz jak wyglądają studia i praca automatyka. Zapraszam!

Cześć!

Jestem Artur i od 2018 roku prowadzę bloga TeoriaElektryki.pl. Moim zadaniem jest przedstawienie zawiłych pojęć elektrotechniki w przystępny i zrozumiały sposób. Do tej pory opublikowałem ponad 60 tekstów w 10 kategoriach tematycznych. Obecnie zajmuję się artykułami z zakresu Sieci Jednofazowej.

Wszystkie artykuły na blogu były, są i już zawsze będą darmowe. Jednak specjalnie dla osób, które chcą wejść w świat elektryczności jeszcze bardziej, powstał ten profil na Patronite.

Jako Patron będziesz regularnie otrzymywał ode mnie spersonalizowane posty. O czym w nich piszę? Między innymi o ostatnich wydarzeniach w świecie elektryczności, czy ciekawych zjawiskach, które na blogu jeszcze się nie pojawiły, a są warte omówienia. Ostatnio pojawił się nawet konkurs, w którym można było wygrać książkę o elektronice. Chciałbym, aby tych benefitów było w przyszłości jeszcze więcej i będę nad tym usilnie pracował.

Mam taką zasadę, że 10% wszystkich dochodów z tytułu prowadzenia TeoriiElektryki, przekazuje na rzecz fundacji charytatywnych. To samo dotyczy zysków z Patronite.

Początkowo wspólnie wspieraliśmy walkę z pandemią Covid19, ostatnio kilka groszy trafiło do fundacji zajmującej się edukacją najmłodszych. Kwoty nie są może ogromne, ale z doświadczenia wiem, że każda cegiełka się liczy!

profil TeoriaElektryki na Siepomaga

Mam nadzieję, że w przyszłości uda się wynieść tę pomoc na jeszcze wyższy poziom, a blog TeoriaElektryki.pl stanie się kompletnym, jakościowym kompendium wiedzy na temat zjawisk elektrycznych.

Artur Szulc

autor bloga TeoriaElektryki.pl