Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Twórcy o Patronite

Borkoś

„Wsparcie od patronów pozwala mi na kontynuowanie pasji ratownictwa, ale PRZEDE WSZYSTKIM uratowało życie i zdrowie setek ludzi.

Podcast Wojenne Historie

„Patronite jest dla nas najbardziej wartościowym kanałem komunikacji z naszymi Słuchaczami. Ilość Patronów i Ich wsparcie, to dla nas najbardziej reprezentatywny wskaźnik tego, czy nasza praca idzie we właściwym kierunku, czy jest interesująca i niesie dla naszych Słuchaczy konkretną wartość.”

Black Hat Ultra

„System patronite, który łączy twórców i odbiorców jest twardym (finansowym) potwierdzeniem, że to co twórca robi ma sens, jest odbierane pozytywnie i ludzie chcą otrzymywać treści więcej".

Demagog

„Patronite nie jest dla nas tylko miejscem zbierania darowizn, to miejsce, w którym otrzymujemy ogrom wsparcia od naszych Patronów i Patronek. To właśnie z nimi tworzymy społeczność, dla której fakty mają znaczenie. Każdy nasz patron i patronką jest równocześnie ambasadorem prawdy, którą dzieli się z innymi!

Dzięki Patronom możemy tworzyć treści i materiały, które jeszcze lepiej wyjaśniają zjawisko dezinformacji i fake newsów w sieci. To razem z Patronami budujemy świadome społeczeństwo obywatelskie.

Jakub Wiech

„Dzięki moim Patronkom i Patronom mogę regularnie wydawać audycję Elektryfikacja, która w ciągu kilku miesięcy z podcastu stała się wideocastem - a to być może dopiero początek. Środki z Patronite umożliwiły mi nabycie profesjonalnego sprzętu, zlecenie montażu oraz opłacenie platform do publikacji materiałów. Gdyby nie ludzie, którzy za pomocą tego portalu zaoferowali mi swoje wsparcie, Elektryfikacja pewnie by nie powstała - a tymczasem mam już na koncie prawie 40 opublikowanych odcinków oraz kilka nagród i nominacji, które otrzymałem właśnie za tę audycję.”

Przytulisko Głowno

„Wsparcie Patronów, to dla nas dużo więcej niż pieniądze. Oczywiście, są one ważne i dzięki nim realizujemy wiele istotnych spraw, ale dzięki Patronom odważyliśmy się mieć marzenia. Rozwijamy się, bo czujemy, że Patroni są z nami i możemy na nich liczyć.”

Podcast Historyczny

„Bez wahania poleciłbym Patronite każdemu Twórcy, który chce zbliżyć się do swojej społeczności i uczynić z tworzenia swoje główne zajęcie. To nie tylko narzędzie finansowe, ale także most łączący Twórców z ludźmi, którzy wierzą w ich misję. To chyba najbardziej autentyczny sposób monetyzacji swoich treści – bo jest całkowicie dobrowolny i w stu procentach zależny od Patronów."

Baniak Baniaka

„Patronite okazał się mostem między tym, co już zbudowałem, a tym dokąd chce się dostać. Uruchomienie profilu pozwoliło mi i moim Widzom wspólnie dostać się na drugą stronę, gdzie leżała swoboda twórcza po sam horyzont. Niesiony na barkach wsparcia Patronów zdołałem porzucić szarość dawnej pracy i poświęcić się swojej pasji bez ograniczeń.

Ewokracja

„Założenie Patronite było jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam podczas mojej działalności. Moje patronki wspierały mnie nie tylko finansowo, ale troską i dobrymi radami, również w trudnym dla mnie okresie, który połączył się z objawami wypalenia zawodowego. Jestem pewna, że grupa patronek Ewokracja Team uratowały moją działalność w sieci, gdy miałam ciężki okres. To nie są tylko fanki, to są wspaniałe osoby, które wierzą w moją pracę, doceniają ją i wspierają nawet gdy przychodzi gorszy czas.”

Radio Naukowe

„Wsparcie daje mi przede wszystkim niezależność i stabilność. Wiem, że mogę planować nagrania, podróże z mikrofonem do innych miast, inwestować w nowy sprzęt. Wszystko to bez oglądania się na reklamodawców czy sponsorów. Startowałam dosłownie z jednym mikrofonem i starym laptopem, a dziś – dzięki Patronom i Patronkom – Radio Naukowe ma studio, mnóstwo wysokiej jakości sprzętu oraz ogrom planów na dalszy rozwój. Patronite to wymarzone finansowanie: stabilne, czyste i budujące wspólnotę.”