Blog

Odświeżenie profilu - zdobądź nowych Patronów!
2 miesiące temu
Konto na Patronite wymaga pracy, zmian, dostosowywania się do sytuacji i oczekiwań społeczności. Jeśli Twoje progi, cele czy komunikacja nie zmieniły się od pół roku (albo i więcej) - czas działać!
Komentarze: 1
Pieniądze to nie wszystko! Kiedy nie zakładać Patronite
3 miesiące temu
Powiedzmy to wprost – nie każdy profil odniesie sukces na Patronite.pl. Po prawie dwóch latach działalności wiemy już, że kluczowe są dwa czynniki. Jakie?
Brak komentarzy
Kiedy warto założyć profil na Patronite? Poznaj 10 scenariuszy!
3 miesiące temu
W jakich sytuacjach warto założyć konto Patronite? Poniżej znajdziecie 10 głównych scenariuszy – jeśli tylko któryś dotyczy Was, nie zastanawiajcie się ani chwili i zacznijcie tworzyć swój profil!
Brak komentarzy
Autorze - zadbaj o swoją wizytówkę!
5 miesięcy temu
Z przygotowanej wcześniej instrukcji, jak stworzyć konto Autora, dowiesz się czym jest wizytówka i co zrobić, aby wypełnić ją źle. Gatunek ludzki ma to do siebie, że jesteśmy wzrokowcami i oceniamy po wyglądzie. Co zrobić, aby Twój profil prezentował się jak najlepiej?
Brak komentarzy
5 Pytań do: Zienia
6 miesięcy temu
Jak rzucić korpo i zostać fotografem? Jak zacząć od ośmiu Patronów, a skończyć na prawie 200? Jak zamienić pracę w pasję? Dowiecie się, czytając wywiad z Zieniem!
Komentarze: 3
Ankiety w postach - poznaj głos Patronów!
7 miesięcy temu
Nowe narzędzie na Patronite. Zadawanie pytań nigdy nie było prostsze... wystarczy dodać ankietę do swojego posta. Sprawdź jak to zrobić! 
Brak komentarzy
Dlaczego mój profil nie został zaakceptowany?! 10 powodów
8 miesięcy temu
Brak akceptacji profilu nie wynika z wina systemu czy administratora, ale najczęściej - z winy samego Autora :) Dowiedź się, jak nie popełniać błędów innych Twórców!
Komentarze: 1
Autorze - przejmij kontrolę nad swoim profilem!
8 miesięcy temu
Przygotowaliśmy zestaw narzędzi, który umożliwi Ci większą kontrolę profilu. Dobre zarządzanie profilem Autora opiera się na wiedzy, konsola analityczna pozwoli Ci zrozumieć, kto odwiedza Twój profil, kto decyduje się na wsparcie i które komunikaty skutecznie trafiają do społeczności.
Brak komentarzy
Chcesz wyróżnić swój profil?
8 miesięcy temu
Wprowadziliśmy nową funkcję, która sprawi, że Twój profil stanie się jeszcze atrakcyjniejszy! Od teraz możesz skorzystać z dodatkowej możliwości personalizacji profilu :)
Brak komentarzy
5 Pytań do - Astrofaza
9 miesięcy temu
Czy musimy zasiedlać inne światy, jeśli chcemy przetrwać? Czy uda nam się stworzyć silnik, tworzący wokół statku bąbel czasoprzestrzenny? Wreszcie - czy o nauce można mówić "po ludzku"? Przekonajcie się sami!
Brak komentarzy
Autorze, czy ktoś wie o Twoim profilu?
9 miesięcy temu
Jeden z Autorów chciał zamknąć swojego bloga. Pod postem pojawiło się wiele głosów, by działał dalej - kilka osób sugerowało, by otworzył Patronite, bo chętnie wsparliby jego twórczość. Problem w tym, że Autor miał profil na Patronite od pół roku.... Autorze, czy Twoja społeczność wie, że można Cię wspierać?
Brak komentarzy
ZIPSEE "Cyfrowa Polska" - ojciec sukcesu Patronite!
11 miesięcy temu
Nasz serwis nie mógłby powstać i funkcjonować, gdyby nie wsparcie ZIPSEE "Cyfrowa Polska". To właśnie dzięki tej organizacji, która została pierwszym mecenasem całego portalu, ale też naszych Autorów - idea Patronite może rozwijać się, pomagając setkom uzdolnionych Twórców!
Brak komentarzy
Masz wiadomość!
1 rok temu
Chcesz porozumieć się z Autorem poza oficjalnymi kanałami komunikacji? A może Ty, drogi Autorze, nie możesz skontaktować się z jednym ze swoich Patronów? W obu przypadkach polecamy wewnętrzny system komunikacji na Patronite.pl!
Brak komentarzy
5 pytań do: Mirek Burnejko
1 rok temu
Tym razem w naszej serii Pięć Pytań Do zawitał Mirek Burnejko - autor, który przebojem wdarł się do patronitowego TOP5!
Brak komentarzy
Pięć pytań do: Reach a Blogger
1 rok temu
Tym razem na naszym celowniku znalazł się oficjalny Partner Patronite.pl, serwis Reach a Blogger!
Brak komentarzy
Konto Autora - instrukcja w 10 krokach
1 rok temu
Chcesz zostać Autorem? Dowiedź się, jak wypełnić profil, żeby bezproblemowo przejść akceptację i zyskać zainteresowanie Patronów!
Komentarze: 10
5 pytań do - Amstaff Team Łódź
1 rok temu
Tym razem rozmawiamy z wolontariuszami, którzy pomagają psom typu bull - dowiecie się, jakie mity krążą wokół tej rasy, czego naprawdę potrzebują czworonogi i jak każdy może im pomóc, bez nadzwyczajnego wysiłku.
Brak komentarzy
Subskrypcja – zmieniaj, przedłużaj, wspieraj!
1 rok temu
Wspierasz któregoś z Autorów? Świetnie! Dzięki nowej opcji możesz przenieść się na wyższy próg, podwyższając kwotę subskrypcji - już teraz, bez czekania na jej zakończenie!
Brak komentarzy
Posty - Autorze, ułatw sobie życie!
1 rok temu
Posty – to doskonałe narzędzie, które ułatwia komunikację ze społecznością patronów! Możesz za ich pomocą dostarczać nagrody, informować o nowościach i zmianach, wreszcie – pytać Patronów o opinie. Sprawdź, jak korzystać z systemu postów, który właśnie został odświeżony i odmalowany!
Brak komentarzy
Widget Patronite!
1 rok temu
Specjalnie na prośbę Autorów przygotowaliśmy widget Patronite. Dzięki niemu w elegancki i nowoczesny sposób możesz odsyłać czytelników, widzów i obserwatorów na Twój profil patronite.pl!
Komentarze: 2
Jak poinformować o dołączeniu Patronite?
1 rok temu
Twój profil jest już zaakceptowany a Ty nadal nie wiesz, jak przekazać swojej społeczności, że mogą Cię wspierać na Patronite? Zobacz, jak poradzili sobie z tym inni Autorzy :)
Komentarze: 3
Pięć pytań do: Globstory
1 rok temu
Tym razem krótki wywiad nieco nam się rozrósł - ale warto doczytać do końca! Rozmawiamy o hejterach, europocentryzmie, gapieniu się na ludzi... No i przede wszystkim zaglądamy Kai do łóżka!
Brak komentarzy
Trzy miesiące i co dalej?
1 rok temu
Duża część Patronów wybiera wsparcie na okres trzech miesięcy - a potem mówi Autorowi "sprawdzam!". Stoi przed Tobą ważne pytanie - czy zrobiłeś/aś wszystko, żeby Patroni mogli z czystym sumieniem przedłużyć subskrypcję?
Brak komentarzy
Pięć pytań do: Ilony Myszkowskiej
1 rok temu
Ilona Myszkowska - mistrzyni komiksu o lekkim zabarwieniu absurdalnym, zmagająca się nieustannie z #cienszkimzyciem. Jej twórczość to chichot przez łzy - zapraszamy do lektury, w którym poznacie mroczne sekrety autorki "Chaty Wuja Freda"!
Brak komentarzy
Moda na sukces i złoto dla zuchwałych
1 rok temu
Czy sukces na Patronite to zebranie 10.000 w trzy dni? A może zgromadzenie 30 patronów w dwa miesiące? Sukces, jakkolwiek wyświechtanie to nie brzmi, niejedno ma imię. Kilka z nich poznacie w tym artykule!
Komentarze: 7
Progi - Poradnik dla Autorów
1 rok temu
Progi są jednym z najważniejszych elementów w Profilu Autora – dzięki nim Patroni widzą, jaką kwotą mogą wesprzeć Twoją pracę i co otrzymają w zamian! Jak dobrze je skonstruować?
Komentarze: 8
Pięć pytań do: Yen
1 rok temu
Ilustracje i komiksy, które nie podsuwają gotowych odpowiedzi, tylko zmuszają do intelektualnego wysiłku - to znak firmowy twórczości Yen. Sprawdźcie, jak surowym okiem ocenia zalew memów i walczy z anonimowością...
Brak komentarzy
Cele - nadaj kierunek swojemu profilowi! (PORADNIK DLA AUTORÓW)
1 rok temu
Cele mają niezwykła siłę - przyciągają Patronów i motywują Autorów do działania...Pozwalają w jasny sposób pokazać, czego potrzebujesz, żeby rozwinąć swój talent. Dowiedz się, jak z nich korzystać!
Komentarze: 13
Pięć pytań do: Lisich Spraw
1 rok temu
Zapraszamy Was do świata, gdzie wszystko jest "najlepsze, puchate rude i pozytywne"! "Lisie Sprawy" zawładnęły sercami Internautów - trudno się dziwić, w końcu któż przeszedłby obojętnie obok tak uroczego humoru?
Brak komentarzy
Jedna kawa miesięcznie – czyli jak zostać Patronem? (PORADNIK)
1 rok temu
Jak zrewolucjonizować finansowanie (szeroko rozumianej) kultury? To bardzo proste. Wystarczy zrezygnować z jednego latte miesięcznie i wesprzeć zaoszczędzoną kwotą utalentowanych Autorów!
Komentarze: 18
Najważniejszy krok - czyli pokaż swój profil światu!
1 rok temu
A więc stało się – Twój profil pojawił się na głównej stronie patronite.pl! Czy to koniec pracy? Cóż…przed Tobą najważniejsze zadanie.
Brak komentarzy
Pięć pytań do: Staszka Igraszka
1 rok temu
Czy istnieje limit sucharów, które można wykorzystać w filmie? Dlaczego współczesne gry prowadzą nas za rączkę? Na te i inne pytania odpowie miłośnik lam i kotletów schabowych, Staszek iGRAszek.
Brak komentarzy
Pięć pytań do: Krzysztofa Schodowskiego
1 rok temu
Książki, melancholia i rady dla młodych artystów - Krzysztof Schodowski uchylił nam drzwi do swojego świata. Kultura w najwyższym wydaniu, polecamy!
Brak komentarzy