Ekipa Patronite.pl

Michał Krawczyk

Chief Troublemaker

michal@patronite.pl

Z wykształcenia ekonomista, z pasji matematyk i fan sportów wszelkiej maści. Budowanie czegoś od zera i obserwacja własnego rozwoju jest według mnie jednym z najlepszych uczuć w życiu. To przekonanie sporowadza mnie do chęci zbudowania czegoś, co pozwoli ludziom aktywizować swoje talenty i je doskonalić.

Michał Leksiński

Impression Designer

impression@patronite.pl

Strateg, planer, człowiek do komunikacji. O Patronite mówi, opowiada, snuje historie i sieje ideę. Zawodowo związany z consultingiem w sektorze cyfrowej gopodarki. Absolwent marketingu politycznego i komunikacji medialnej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zdobywca i kolekcjoner wielu studiów podyplomowych: "Psychologii Społecznej w Praktyce”, "Praktycznej psychologii motywacji”, "London School of Public Relations". Studiował również w Szkole Mistrzów Pióra, a od 2015 roku student kierunku „Strategiczny Wywiad Biznesowy” w Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie: zafascynowany wspinaczką, alpinizmem, sztuką iluzji. Poszukiwacz adrenaliny.

Mateusz Górski

Artist's Guide

mateusz@patronite.pl

Miłośnik słów, zafascynowany potęgą dobrze skonstruowanego komunikatu. Jako dziennikarz współpracował z kilkoma stacjami radiowymi, by następnie porzucić fale eteru dla marketingu. Aktywny lektor, eksperymentujący głosem z widoczną (słyszalną?) przyjemnością. Nałogowo raczy się yerba mate, poszukując coraz to dziwniejszych gatunków i mieszanek. W Patronite zajmuje się dbaniem o twórców i wprowadzaniem ich w świat cyfrowego patronatu.

Marta Szymańska

Artist's Guide

marta@patronite.pl

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej (spec. branding i public relations) na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W wolnych chwilach podśpiewuje Domowe Melodie i wcina pizzę. Tydzień bez dużej capri albo burgera - to tydzień stracony. Kocha fotografię, chociaż ostatnio coraz rzadziej sięga po aparat (ech te studia…). Nienawidzi półśrodków i woli całkowicie zrezygnować z jakiegoś przedsięwzięcia, niż uczestniczyć w czymś niedopracowanym. Nie lubi tracić, ale jak już musi to najczęściej traci kontrolę nad sobą.

Tadeusz Chełkowski

Chief Economist

principal@patronite.pl

Badacz społeczności Wolnego i Otwartego Oprogramowania, analizuje związki pomiędzy obowiązującymi teoriami ekonomii, a zmianami w strukturach społecznych następującymi pod wpływem technologii. Tadeusz jest także współwłaścicielem serwisu wspieram.to i pracuje nad rozwojem projektów finansowanych przez społeczności.

Jakub Pełka

Inżynier

pelka@patronite.pl

Entuzjasta wszelkiej maści kreatywności technicznej. Swoje zainteresowania skupia przede wszystkim na programowaniu i technologiach webowych. Pasjonat dobrej muzyki, żeglarstwa i wojskowości. Aktualnie student ostatniego roku Mechatroniki z ambicją na tytuł inżyniera w dziedzinie fotoniki. Zapytany o motywację wyboru specjalizacji odpowada: "Bo jest fajne i się świeci."

Marcin Galicki

Ambasador

marcin@wspieram.to

Założyciel polskiej platformy finansowania społecznościowego Wspieram.to. Na codzień wdraża strategie rozwoju oraz nadzoruje marketing i pr firmy. Absolwent Informatyki i Public Relations. Doświadczony marketing manager i organizator eventów kulturalnych i muzycznych. Wokalista w industrial metalowym projekcie muzycznym Cruentus. Zafascynowany kulturą współpracy, crowdsourcingiem oraz finansowaniem społecznościowym na świecie, postanowił zaszczepić go na polskiej ziemi. Fan mocnej muzyki, nowych technologii i ciekawych zjawisk w social mediach i kontrowersyjnej reklamy.

Grzegorz Młudzik

Artist's Guide

grzegorz@patronite.pl

Jestem przewodnikiem po Patronite - współtworzę serwis pod kątem przygotowania Autorów do rozpoczęcia nowego rozdziału w ich twórczości. Sam jestem zaangażowany w działalność kulturową, od pixelartu po teatr improwizacyjny, dawniej organizowałem festiwale kultury azjatyckiej, współtworzyłem telewizję internetową AltBay.tv i opiekowałem się m.in. komiksowymi kampaniami crowdfundingowymi na Wspieram.to - rozumiem zatem potrzeby współczesnego twórcy i staram się tworzyć portal, z którego sam mógłbym korzystać, właśnie jako twórca.

Kamil Jaczyński

Ambasador

kamil@patronite.pl

Z kulturą Hip-Hop związany jest niemalże od początku jej zaistnienia w Polsce. Jest jednym z autorów "Antologii Polskiego Rapu" wydanej nakładem Narodowego Centrum Kultury. Był również inicjatorem ogólnopolskiego cyklu paneli dyskusyjnych "Piractwo, czy dozwolony użytek" poruszających tematykę prawa autorskiego, własności intelektualnej oraz nowoczesnego modelu zarządzania kulturą. Był producentem wykonawczym m.in takich bestsellerów jak płyta formacji Warszafski Deszcz "Powrócifszy", czy Tede "Ścieżka Dźwiękowa” oraz współautorem koncepcji oprawy muzycznej widowiska teatralnego 12 Ławek (reż. Jarek Staniek) prezentowanego na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

Chcesz zostać częścią zespołu?

ZGŁOŚ SIĘ

Wyszukiwarka

Wybierz