Zespół Patronite.pl

Mateusz Górski

Executive Director

mateusz@patronite.pl

Miłośnik słów, zafascynowany potęgą dobrze skonstruowanego komunikatu. Jako dziennikarz współpracował z kilkoma stacjami radiowymi, by następnie porzucić fale eteru dla marketingu. Aktywny lektor, eksperymentujący głosem z widoczną (słyszalną?) przyjemnością.

W Patronite zajmuje się realizowaniem najważniejszych projektów, doradztwem, współpracą z kluczowymi Twórcami, komunikacją wewnętrzną i dostarczaniem solidnego ładunku kreatywnych pomysłów!

Michał Leksiński

Impression Designer

impression@patronite.pl

Szaman słowa i czarodziej występów publicznych. Ewangelista idei e-mecenatu. Gdzie tylko może opowiada, snuje historie i sieje idee dotyczące cyfrowej kultury i roli pasji w życiu. Zawodowo strateg, człowiek od kryzysów i mówca. Absolwent marketingu politycznego i komunikacji medialnej. Kolekcjoner studiów podyplomowych: 5 dyplomów z zakresu psychologii, wywiadu gospodarczego i komunikacji. Pasjonat gór wysokich - w drodze po Koronę Ziemi w ramach projektu „7 Happy Summits”. Autor książki „Projekt: Wyprawa”.

Marta Szymańska

Community Manager

marta@patronite.pl

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej (spec. public relations i marketing medialny) na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnych chwilach podśpiewuje Domowe Melodie i wcina pizzę. Kocha fotografię, chociaż ostatnio coraz rzadziej sięga po aparat. Nienawidzi półśrodków i woli całkowicie zrezygnować z jakiegoś przedsięwzięcia, niż uczestniczyć w czymś niedopracowanym. Nie lubi tracić, ale jak już musi to najczęściej traci kontrolę nad sobą.

Ewelina Brzostowska

Artist`s Guide

ewelina@patronite.pl

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Fanatyk muzyki granej na żywo – zwłaszcza tej wykonywanej przez Apocalypticę i Music Mahal. Lubi na dzień lub dwa zrobić sobie wycieczkę na drugi koniec Polski, bo akurat gra tam ciekawy zespół. Uwielbia pierogi, długie seriale i odkładanie wszystkiego na później.  Poza Patronite czynnie (i z pasją) współpracuje z Grupą Filmową Darwin!

Katarzyna Paź

Artist`s Guide

kasia@patronite.pl

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego (Wydziału Zarządzania w Wirtualnym Środowisku), lecz przede wszystkim - grafik komputerowy po Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Zawsze wyróżnia się z tłumu poprzez swoje niekonwencjonalne podejście. Skrupulatnie planuje wszystkie działania, żeby ujarzmić ciągły natłok pomysłów. Wystarczy jej kubek dobrej kawy, by zarazić pozytywną energią wszystkich wokół :) W Patronite zajmuje się współpracą z obecnymi jak i przyszłymi Autorami – ale również dbaniem o wizualną stronę wszystkich patronitowych działań!

Michalina Insadowska

Artist`s Guide

michalina@patronite.pl

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej (spec. branding i public relations) na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Z zamiłowania instruktorka fitness i doradca zdrowego żywienia. Pozytywna i uśmiechnięta, starająca się znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące każdą ze stron, choć swoich pomysłów nie lubi odpuszczać. W to co robi wkłada 100% serca i z chęcią dzieli się swoją pozytywną energią, zachęcając innych do próbowania “niemożliwego”! Gdy akurat ma wolną chwilę lubi czytać książki, na ogół kryminały lub relaksować się przy wciągających serialach.

Paulina Kowalczyk

Communication Specialist

paulina@patronite.pl

Szuka efektywnego zasięgu i interakcji, gdzie inni go nie widzą. Absolwentka dziennikarstwa (spec. public relations i marketing medialny) na Uniwersytecie Warszawskim. Jest odpowiedzialna za rozpowszechnienie dobrej energii z Patronite do Autorów i Patronów poprzez social media. Zajmuje się szeroko pojętą komunikacją i social mediami oraz stara się rozmawiać z jak największą ilością Autorów. W wolnej chwili, której zawsze jej brakuje, czyta książki psychologiczne, marketingowe, bierze udział we wszystkich akcjach pomagającym zwierzętom i ludziom w potrzebie, a także tworzy wesela niebanalne!

Patrycja Macjon

Key Account Manager

patrycja.macjon@patronite.pl

"Szczypta korporacji, odrobina radia i krztyna tzw. "działalności społecznej" - to zaprowadziło ją do Patronita. Jeśli pokusiłeś się o lekturę tej grafomanii, napisz - bardzo ucieszy się z Twojej wiadomości, bo uwielbia rozmawiać z ciekawymi ludźmi!"

Patrycja Taica-Frias

Artist`s Guide

patrycja.taica@patronite.pl

Idealistka z urodzenia. Ceniąca perspektywę opartą na wartościach ludzkich ponad czystą logikę i fakty. Wielokrotne literowanie nazwisk sprawiło, że stała się czujna i spostrzegawcza, dzięki czemu zwraca szczególną uwagę na detale i przypisuje im duże znaczenie. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej (spec. branding i public relations), kształcąca się dalej, tym razem w sztuce rysowania światłem. Od dziecka zakochana w muzyce, regularnie praktykuje śpiewanie w samochodzie. W wolnych chwilach uwielbia planować, a później (zgodnie z planem) odkrywać świat.

Michał Cieczko

Artist's Guide

michal.cieczko@patronite.pl

Absolwent dziennikarstwa, pisarz ale przede wszystkim gracz i moder. Nigdy nie robi czegoś w co nie wierzy. Na co dzień związany z toruńskim fandomem i organizacją konwentów o tematyce fantasy. Zawodowo zajmuje się modyfikacjami do gier i zarządzaniem społecznością. Zawsze musi tłumaczyć, na czym polega jego praca, a zaraz po tym zachęca do podobnego stylu życia. Jeśli można zarabiać na robieniu przeróbek do gier to czemu nie na czymś równie trudnym do wytłumaczenia?

Marcin Skonieczny

Chief Formalist

marcin.skonieczny@patronite.pl


Ogólny nadzór poprzez zaufanie, błogosławieństwo dobrego działania. To jego najważniejsze kompetencje. Opiekuje się sprawami formalnymi, rozwiązywaniem bieżących oraz perspektywicznych zagadnień natury rachunkowej oraz wypłatami. Jego codziennością jest opieka na projektami informatycznymi, co przeradza się także w aktywne uczestnictwo w organizacjach branżowych

Michał Krawczyk

Chief Troublemaker

michal@patronite.pl

Z wykształcenia ekonomista, z pasji matematyk i fan sportów wszelkiej maści. Budowanie czegoś od zera i obserwacja własnego rozwoju jest według mnie jednym z najlepszych uczuć w życiu. To przekonanie sprowadza mnie do chęci zbudowania czegoś, co pozwoli ludziom aktywizować swoje talenty i je doskonalić.

Tadeusz Chełkowski

Chief Economist

principal@patronite.pl

Badacz społeczności Wolnego i Otwartego Oprogramowania, analizuje związki pomiędzy obowiązującymi teoriami ekonomii, a zmianami w strukturach społecznych następującymi pod wpływem technologii. Tadeusz jest także współwłaścicielem serwisu wspieram.to i pracuje nad rozwojem projektów finansowanych przez społeczności.