Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Jak działa Patronite?

Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!

Kim jest Patron?

Patron to osoba, która wspiera rozwój talentów nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo!

Patroni realnie przyczyniają się do rozwijania pasji innych – to szlachetna misja. Są wśród nich zarówno biznesmeni, jaki studenci, którzy odmawiają sobie kawy raz w miesiącu, by przekazać symboliczną „piątkę” na rozwój ulubionego Autora.

Zostań Patronem i sprawdź, jak satysfakcjonujące może być pomaganie innym!

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto zostać Patronem?

Pomoc innym

Każdy Patron jest współtwórcą sukcesu Autora! Wspierając Twórcę finansowo, rozpalasz jego pasję i pomagasz mu się rozwijać. Masz też bezcenną świadomość, że zmieniasz życie każdego obdarowanego Autora!

Nagrody

Autorzy odwdzięczają się Patronom, przekazując im wyjątkowe nagrody, dostępne tylko i wyłącznie dla nich. Zajrzyj na profile naszych Twórców i zobacz, co dla Ciebie przygotowali!

Bądź bliżej

Autorzy utrzymują z Patronami bliski kontakt – pytają ich o zdanie, konsultują się, pokazują swoją pracę „od kuchni”. Jeśli chcesz lepiej poznać Twórcę – zostań Patronem!

Jak zostać Patronem?

1
Znajdź Autora, którego chcesz wspierać!
2
Zarejestruj się i wybierz próg z kwotą wsparcia.
3
Gratulacje, jesteś Patronem!
Sprawdź jakie nagrody przygotował dla Ciebie Autor!

Kim jest Autor?

Autor to każdy, kto posiada pasję i chce się nią dzielić z innymi

Może być to youtuber, bloger, rysownik, artysta, muzyk, ale też fundacja, stowarzyszenie, facebookowy fanpage, firma, projekt czy sportowa drużyna! Jeśli tylko działasz z pasją i chcesz otworzyć przed Twoją społecznością możliwość wspierania Twojego rozwoju, możesz śmiało nazywać siebie Autorem. Jeśli nadal nie wiesz, czy kwalifikujesz się do tego grona – po prostu nas zapytaj! :)

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto być Autorem?

Stwórz społeczność

Otwierając przed Twoją społecznością możliwość comiesięcznego, regularnego, wspierania Twojej pasji, możesz zyskać źródło stałego dochodu, który przyspieszy Twój rozwój!

Ciesz się niezależnością

Patroni to Twoi najwierniejsi fani – w końcu kto gotów jest podzielić się z Twórcą zawartością własnego portfela? Patroni pomogą Ci, przekażą bezcenny feedback, będą wspierać nie tylko finansowo. Stwórz własny „wewnętrzny krąg”!

Zarabiaj na swojej pasji

Boisz się, że reklamodawcy będą Cię ograniczać? Patroni dają Ci całkowitą wolność, jednocześnie finansując Twoją pasję! A więc twórz, zarabiaj i zmieniaj świat.

Jest jeszcze mnóstwo innych powodów, dla których warto dołączyć do Patronite

Dowiedz się więcej

Jak zostać Autorem?

1
Po prostu otwórz nasz poradnik: