Avatar użytkownika

AUTO-BACHUS Naczelny Bezczelny Nosacz Wśród Januszy-Kamil :)

5
patronów
130 
miesięcznie
8 945 
łącznie
5
patronów
130 zł 8 945 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję !
20 zł miesięcznie
Dziękuję bardzo !
30 zł miesięcznie
Dziękuję bardzo !
Doceniam !
40 zł miesięcznie
Bardzo się cieszę, że mnie wspierasz !
To dla mnie wiele znaczy !
Postaram się bywać dla Ciebie w sieci jak najczęściej !
50 zł miesięcznie
Podczas kłaniania się upadam u Twych stóp z podziękowaniami. Nie wiedziałem, że można tyle zarobić w internetach. To są kosmiczne kwoty jak w totolotku! Nie wiem jak Ci się odwdzięczę ale zaproponuje Ci układ. Zadzwoń do mnie lub napisz na fb, powiedz kiedy wpadniesz, potem wpadnij, zbijemy pionę i napijemy się tymbarka za Twoje :P Znaczy się no ja kupię bo już będę miał od Ciebie :) Przy okazji podłącze Ci auto pod kompa i wynajdę kilka rzeczy które słono Cię będą kosztowały ale przynajmniej będziesz tego świadomy :) Dziękuję Ci bardzo w każdym razie za wsparcie :)
P.S. Spoko nie martw się żartowałem :) większość usterek i tak nie jest warta zachodu ale powiem Ci, którymi masz się martwić a z którymi dać sobie spokój :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora AUTO-BACHUS Naczelny Bezczelny Nosacz Wśród Januszy-Kamil :) w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Naczelny Bezczelny Nosacz Wśród Januszy czyli Kamil z Auto-Bachus w swoim świecie :)
Tematyka motoryzacji, ciekawostki warsztatowe i wiele wątków związanych z moją praca mechanika we własnym warsztacie samochodowym. Szczypta wiedzy połączonej z humorem i dystansem do siebie :)

To taki skrót mojego życia.
Lubię robić coś innego niż wszyscy. Zawsze tak było, trochę na odwrót.
Tutaj zamontowałem turbosprężarkę do bagażnika bo mówili, że to nie ma sensu.

Lubię wyciągać wnioski na podstawie własnych błędów chociaż staram się ich nie popełniać.
Tutaj chciałem pokazać jak używać manualnej skrzyni biegów bez używania sprzęgła.
Przydało się już kilku osobom i przejechały bez lawety tysiące kilometrów, gdy pedał sprzęgła wpadł im w podłogę. Taki mały szczegół ale zdarzyło mi się raz, że osobiście spotkałem w sklepie kogoś kto mi szczerze za ten film podziękował. To bardzo miłe i pokazuje mi, że to co robię ma jakiś sens.Chodziłem kiedyś do Motor Klubu Wawer jako nastolatek. Miałem przyjemność się tam doszkalać od podstaw w dziedzinie motoryzacji. To długa historia. Minęło 20-lat. Jestem w trakcie stawiania tego klubu na nowo aby dać młodym jakąkolwiek szansę rozwoju bez smartfona. Chcę aby mieli szansę się uczyć tego co przyda im się w życiu w każdej sytuacji. Wiem, że nadeszły ciężkie czasy a ja w wieku 16 lat potrzebowałem czegoś takiego aby odnaleźć światło w tunelu. Teraz takich rzeczy już nie ma. Tak więc moim celem na przyszłość jest doszkalanie praktykantów oraz prowadzenie szkółki bezpiecznej jazdy dla najmłodszych. Ten film poniżej jest z tamtych czasów gdy byłem jeszcze młodym szczawiem. To był rekord polski, który pobiliśmy razem z kolegami na już zamkniętym torze FSO w Warszawie. To były czasy. Tęsknie za nimi.Na dzień dzisiejszy prowadzę warsztat samochodowy pod nazwą AUTO-BACHUS. Ukierunkowałem swój rozwój na markę BMW. Powiem wprost. Sam siebie nie rozumiem dlaczego nie wybrałem grania na komputerze i zarabiania w sieci. Jestem informatykiem z zawodu a wybrałem ciężką pracę w smarach. Gryzie to moje ego, że w dzisiejszych czasach łatwiej zarobić w sieci. Mam taką możliwość lecz sumienie nie pozwala mi z tej możliwości skorzystać. Czułbym, że przed komputerem marnuję swój czas. Dlatego też staram się robić wszystko aby ciężko pracować, mieć w przyszłości jakiś swój daszek (wynajmuję warsztat i mieszkanie) ale i też wykorzystać trochę więcej swój wizerunek w sieci jaki został mi ofiarowany.

Dziękuję bardzo za wsparcie. To dla mnie wiele znaczy.

Pozdrawiam serdecznie

Kamil Pabich
(Naczelny Bezczelny Nosacz Wśród Januszy Kamil z Auto-Bachus) 

Cele Autora

Profesjonalny rozwój kanału YouTube i regularne filmy oraz "lajwy" :)
  • 100 000 zł miesięcznie
  • 99 870 zł brakuje
0%
Mam bardzo dużo pomysłów i wiele do powiedzenia nie tylko w temacie motoryzacji.
Mówiąc szczerze czasami aż mnie nosi bo chciałbym to z siebie wydusić.
Choruję na brak czasu ale pracuję nad tym. Jeżeli miałbym jakieś wsparcie, mógłbym zdecydowanie więcej czasu poświęcić na to aby przekazać swoim widzom bardzo wiele cennych wniosków. Bardzo dziękuję nawet za fakt, jeżeli przeszło Ci przez myśl jakkolwiek mnie wesprzeć. To już dla mnie wiele znaczy.
Pozdrawiam
Kamil

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora AUTO-BACHUS Naczelny Bezczelny Nosacz Wśród Januszy-Kamil :) już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Grzegorz Starzec
Grzegorz Starzec
50 zł
Radoslaw G
Radoslaw G
30 zł
Piotr Buczowski
Piotr Buczowski
20 zł
Lajkonik
Lajkonik
10 zł
Paweł Gaponowicz
Paweł Gaponowicz
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.