Avatar użytkownika

Bezczelny Lewak

36
patronów
1 040 
miesięcznie
10 425 
łącznie
36
patronów
1 040 zł 10 425 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Mały Cwaniak: Jest tu jakiś cwaniak?
Oskar: Nie, nie ma tu żadnego cwaniaka!
Grucha: Ja jestem cwaniak i wypie*dalaj stąd, ale już.
Mały Cwaniak: Siwy! Tu jest jakiś cwaniak!
Siwy Cwaniak: Pan daje piątaka, a cwaniak trzydzieści.

Dziękuję za tego piątaka, bo każda wielka rzecz zaczynała się od małego kroku! :)
10 zł miesięcznie
Podwójny cwaniak.

Mimo szalejącej Glapinflacji 10 zł, to dla mnie nadal spora kwota wsparcia.

Bardzo dziękuję i tradycyjnie obiecuję w zamian kaszankę, jak już zorganizuję to kaszanka party! ;)
20 zł miesięcznie
Ten próg miał wynieść 21,37 zł, ale Patronite się nie zgodził ;)

Wpisuję Cię na listę heretyków oraz moich Patronów!
50 zł miesięcznie
Szok i częściowe niedowierzanie! Jestem bardzo wdzięczny, bo z jednej strony wielkie wsparcie, a z drugiej zobowiązanie i motywacja do dalszej pracy.

Za Twoje 5 dych miesięcznie wpisuję Cię na listę moich Patronów i (po uzgodnieniu) poruszę ważny dla Ciebie temat w moich mediach społecznościowych. Dodatkowo jeśli jeszcze Cię nie obserwuję na Twitterze, to nadrobię tę zaległość!
100 zł miesięcznie
Poważna kwota i ogromne wsparcie. Zakładam, że coś robię dobrze i Ty również to widzisz. Szacunek! A co w zamian?

Dostajesz to wszystko to, co w poprzednich progach oraz (po uzgodnieniach) poruszę na moich kontach w mediach społecznościowych kilka ważnych dla Ciebie tematów.
300 zł miesięcznie
Wow! To już całkiem spory zaszczyt i poważne zobowiązanie do cięższej pracy w obnażaniu hipokryzji polityków prawej strony.

Dostajesz wszystko to, co w poprzednich progach oraz możliwość wypromowania Twoich (lub bliskich Ci osób) produktów / usług za pośrednictwem moich kont społecznościowych.

Zasiądziesz też w loży VIP na moim kaszanka - party!
PS. Będzie też wersja wege 😎

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Bezczelny Lewak w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Organizator zrzutki na pozwanie Czarnka i Roszkowskiego oraz wydawcę podręcznika do przedmiotu "Historia i teraźniejszość", za stygmatyzowanie dzieci z in vitro.

Organizator jedynego w Polsce programu 100 darmowych zabiegów in vitro, dla najuboższych par w potrzebie "In vitro, to HIT!".

Bezczelny Lewak vel Kamil Mieszczankowski

Kochający tata i mąż.

Jestem autorem zbiórki na pozew za stygmatyzowanie dzieci z in vitro w książce do nauki przedmiotu "Historia i teraźniejszość" autorstwa pana Roszkowskiego.

Long story short - moją "społeczną" aktywność zacząłem w grudniu 2013 roku tworząc konto na portalu Twitter jako Bezczelny Lewak, choć moje zainteresowanie polityką sięga czasów bardzo młodzieńczych. Przez 9 lat na Twitterze i Facebooku byłem anonimowy (lub jak mawia psychoprawica "anonimowany"), bo chciałem chronić swoją rodzinę oraz prywatność. Podręcznik pana Roszkowskiego zmusił mnie do ujawnienia się i stanięcia z otwartą przyłbicą do walki o godność i przyszłość mojej Córki. Do walki o godność wszystkich naszych dzieci z in vitro.

Jak zapewne już wiecie minister Czarnek błyskawicznie i w popłochu usunął z tej żenującej książki fragment dotyczący in vitro, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego i udaje, że nic się nie stało, ale kwestia in vitro jest tylko jednym z wielu hejterskich fragmentów, które w tej książce się znalazły. Im bardziej się w nią się zagłębiam, tym bardziej jestem przekonany, że nie tylko ja powinienem wytoczyć przeciwko nim działa w postaci pozwu, ale znacznie większa grupa zainteresowanych i obrażonych, lecz nieświadomych osób / instytucji. Szczególnie spoza Polski.

Podjąłem decyzję, aby duetowi Roszkowski - Czarnek zapewnić międzynarodową sławę, na jaką zasługują. Aktualnie tworzę listę osób (dosyć sporą), instytucji oraz nacji obrażonych w tej książce do nauki życia w Polsce i będę chciał do nich dotrzeć nich lub ich przedstawicieli, aby im uświadomić, jak polskie państwo pod rządami PiS chce o nich nauczać wszystkie swoje dzieci. To będzie bardzo absorbująca i czasochłonna praca i po cichu liczę na Wasze wsparcie.

Polska polityka, to absolutne dno, bagno, ściek i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Nie mniej jednak, to dno, bagno i ściek ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie, dlatego mimo wszystko jest obiektem mojego patologicznego zainteresowania (tak, też nad tym ubolewam). Niestety powinna być również obiektem Twojego zainteresowania, bo jeśli nie interesujesz się polityką, to ona na pewno zainteresuje się Tobą. Fakt że odwiedziłeś tę stronę chyba świadczy o tym, że taką świadomość masz, a dzięki Twojemu wsparciu będę miał więcej możliwości wpływania na kształt tej polityki. Oczywiście w moim stylu - czyli bezczelnie :)

Staram się tę politykę - wbrew pozorom - ciut ucywilizować (głównie ironią i sarkazmem), poprzez pokazywanie oczywistych kłamstw i manipulacji z jednej strony oraz promowanie zachowań pozytywnych i obywatelskich z drugiej. Z Twoją pomocą pójdzie nam to znacznie szybciej.

Nie należę do żadnej partii, czy stowarzyszenia i żadnej partii oficjalnie nie popieram. Staram się być apolityczny, choć muszę szczerze powiedzieć, że za PiS i Konfederacją nie przepadam (eufemizm). Popieram mądrych ludzi, a nie szyldy partyjne.

Dziękuję absolutnie wszystkim za udzielone wsparcie, bo przywracacie mi wiarę w ludzi.

Kamil

 

PS. Jeśli nie możesz mnie wspierać cyklicznie możesz zrobić to też jednorazowo, a poniżej kilka linków do mediów piszących o wyżej wymienionej zbiórce.

1. Newsweek: https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/pozew-za-podrecznik-do-hit-dlaczego-wladza-wspiera-hejt-na-moja-corke/nyflp18

2. Onet: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zebral-pieniadze-na-pozew-w-sprawie-podrecznika-do-hit-to-oni-zaczeli-te-nagonke/ek1w2cv

3. Rzeczpospolita: https://www.rp.pl/edukacja/art36874561-hodowla-ludzi-w-podreczniku-rodzic-chce-pozwac-ministerstwo-czarnek-tuska

4. Polsat News: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-08-18/podrecznik-do-hit-przemyslaw-czarnek-fragment-o-hodowli-dzieci-z-podrecznika-do-hit-moglby-zniknac/

5. TVN 24: https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/zbiorka-na-pozew-przeciwko-przemyslawowi-czarnkowi-i-wojciechowi-roszkowskiemu-za-slowa-o-dzieciach-z-in-vitro-6069495

6. Interia: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-rodzice-dzieci-z-in-vitro-ida-na-wojne-z-tworca-podrecznika-,nId,6224366

7. wp.pl: https://wiadomosci.wp.pl/minister-czarnek-i-prof-roszkowski-moga-spodziewac-sie-pozwu-za-fragment-o-in-vitro-w-podreczniku-do-hit-u-6801225887181792a

8. TOK FM: https://audycje.tokfm.pl/gosc/18731,Kamil-Mieszczankowski

 

Cele Autora

Bieżąca działaność opisana w wizytówce oraz rehabilitacja bliskiej mi osoby
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 3 960 zł brakuje
20%
Jeśli zacznę dostawać od Was wsparcie, to znaczy, że to co robię ma bardzo głęboki sens. Nie godzę się na kłamstwo, fałsz i propagandę obecnego rządu. Jestem tu pod własnym nazwiskiem, bo nie muszę się już ukrywać i bać, a to wszystko dzięki miłościwie nam panującej partii rządzącej. Za co zamierzam się im bezczelnie odwdzięczyć :)

Przeczytaj uważnie opis zanim udzielisz mi wsparcia.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Bezczelny Lewak już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Wojtek Trzciński
Wojtek Trzciński
20 zł
Marcin Grela
Marcin Grela
50 zł
@boctogintus
@boctogintus
100 zł
Megusta PW
Megusta PW
10 zł
Magdalena Kwiatkowska (Kubin)
Magdalena Kwiatkowska (Kubin)
100 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.