Rafał Walaszek

W Patronite od 16.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2660

Liczba Patronów: 2263

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
20 miesięcznie
635 łącznie

Codzienna działalność bloga

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 980 zł

brakujeRegularne wsparcie w tej wysokości pozwoli mi w całości skupić się na codziennym tworzeniu treści na blog i social media. Żeby to robić, potrzebuję czasu, którego nie mogę poświęcać na pracę zarobkową.

Tworzę artykuły eksperckie z researchem, który czasem trwa kilka dni. Muszę przekopać się przez ustawy, wyroki, przepisy i znaleźć najlepsze rozwiązania. Czasem dostęp do tych materiałów kosztuje. Taka kwota to ogromne ułatwienie, które zdejmuje z mojej głowy ciężar zamartwiania się o rodzinne finanse, a pozwala w pełni skupić się na tworzeniu praktycznych poradników.

Formaty: Treści pisemne

Profesjonalny Podcast

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 980 zł

brakujeDo swoich tekstów zamierzam dodać wersję audio. Może akurat nie masz czasu czytać i wolisz słuchać? Wolę dać wybór i dobrą jakość. Zakup wysokiej klasy sprzętu, paneli akustycznych, edycję plików oraz lekcje z lektorem, by sprawić Ci jeszcze większą przyjemność.

Tworzenie profesjonalnego podcastu pozwoli mi na dotarcie z moją wiedzą do większej grupy odbiorców. A najbardziej zależy mi na edukowaniu jak największej liczby osób.

Formaty: Treści pisemne, audio

*po zgromadzeniu sprzętu, cel zostanie odpowiednio zmniejszony.

Profesjonalne Video

16 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

15 980 zł

brakujeDo moich tekstów i podcastów dołączy format video. Sam głos Ci nie wystarcza? Tu będę miał okazję zobrazować treść konkretnymi ujęciami i wizualizacjami (np. wykresami). Wiąże się to z zakupem wysokiej klasy sprzętu do nagrywania, oświetlenia, oprogramowania do edycji oraz komputera do tego celu. Mój stary blaszak radził sobie z edycją kilka lat temu, a w elektronice taki czas to prawie inna epoka.

Tworzenie profesjonalnych treści video pozwoli mi na dotarcie z moją wiedzą już wszędzie. I to nie tylko na Youtube. Są jeszcze video na facebooku, instagramie, pintereście, twitterze, linkedinie i wielu innych platformach.

Formaty: Treści pisemne, audio, video

*po zgromadzeniu sprzętu, cel zostanie odpowiednio zmniejszony.

Całkowita metamorfoza

30 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

29 980 zł

brakujeTen cel to całkowita abstrakcja i nie sądzę, żeby udało się go osiągnąć, bo nie wymagam od Was wszystkich, żebyście wyłożyli na mnie taką kasę. Ale skoro mówimy o porządnej jakości, to mam w planach jej absolutne podciągnięcie.

Przy osiągnięciu tego progu mogę postawić na współpracę z profesjonalistami i całkowicie przeprojektować moją główną bazę, a więc blog (a resztę przy okazji). W tym logo, księga znaku. Key visual i identyfikacja wizualna marki. Zaprogramowanie strony, by na sam widok wyciskała z Ciebie łzy szczęścia. UI oraz UX na najwyższym poziomie i wszystko tak piękne, jak Twoje wnętrze.

Zrobimy to tylko raz, a próg zniknie.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Bartosz Cetera
Bartosz Cetera
Próg: 10 zł
Jarosław Wojciński
Jarosław Wojciński
Próg: 10 zł
Bartosz Cetera
Bartosz Cetera
Próg: 50 zł