Brody z Kosmosu

W Patronite od 19.02.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 934

Liczba Patronów: 925

Zostań Patronem
Kup na prezent
14 patronów
430 miesięcznie
14 975 łącznie
Vlog pełen brodatych recenzji i najbardziej kosmicznego spojrzenia na filmy, komiksy i cały geek świat ? Stworzyłem serię "Najgorsze Animacje", a gdy nie nagrywam jestem człowiekiem-przewodnikiem mojego ślepego psa ?

O Autorze

Cześć!

Z tej strony Julian Jeliński, krytyk filmowy i vloger znany na YouTube jako Brody z kosmosu, jednego z największych polskich popkulturowych kanałów na platformie.

Od lat zajmuję się popkulturą, jestem zapraszany na największe konwenty popkulturowe w Polsce i współprowadzę audycję w Radio Wrocław "Do kina z Julianem". Prowadziłem wykłady w kinie Nowe Horyzonty, współpracowałem m.in. z Empikiem, Dolnośląskim Centrum Filmowym, Radiem Wrocław Kultura, wydawnictwami Egmont, Non Stop Comics czy KBOOM.
 
Uwielbiam poszukiwać dodatkowych znaczeń, ukrytej ideologii i zabawnych interpretacji ukrytych w dziełach popkultury prawie tak bardzo jak Slavoj Żiżek.

Z niewiadomych przyczyn pokochałem Najgorsze Animacje i pochłaniam je jak pizzę w piątek o 23:00. ?

Pomysłów i tematów do omawiania na YouTube mi nie brakuje i nagrywam, gdy tylko mam czas. Fani dostają minimum dwa materiały tygodniowo: recenzuję najważniejsz premiery każdego tygodnia, analizuję ważne wydarzenia, polecam komiksy, przeprowadzam wywiady z niebanalnymi osobami.

Po co mi Patronite? 

Założyłem konto na Patronite po to, by nagrywać częściej, przygotowywać lepsze materiały, ale i skuteczniej odpowiadać na oczekiwania Fanów. Dzięki środkom tu uzyskanym będę mógł więcej czasu poświęcić na popkulturowe analizy, poszukiwanie perełek do przedstawienia Wam na kanale, czy odkrywanie ukrytego znaczenia w filmach.

Mam też nadzieję, że z czasem i środkami będę mógł ruszyć z nowymi seriami i dłuższymi recenzjami, w których będę rozkładał na łopatki zarówno filmy jak i Wasze poczucie humoru ?


Dzięki Waszemu wsparciu w przyszłości zobaczycie więcej takich materiałów:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mateusz Szczepaniak
Mateusz Szczepaniak
Próg: 20 zł
Meat Loaf
Meat Loaf
Próg: 100 zł
Agnieszka Adamkiewicz
Agnieszka Adamkiewicz
Próg: 10 zł
Jarosław Jeż
Jarosław Jeż
Próg: 25 zł
Meat Loaf
Meat Loaf
Próg: 35 zł
Agnieszka Adamkiewicz
Agnieszka Adamkiewicz
Próg: 10 zł