Brody z Kosmosu

W Patronite od 19.02.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 328

liczba Patronów: 377

12 patronów
380 zł miesięcznie
6 210 zł łącznie
Najbardziej brodate recenzje i najbardziej kosmiczne spojrzenie na filmy, komiksy i cały geek świat 😊 Prowadzę kanał YouTube i blog, a gdy akurat nie nagrywam jestem człowiekiem-przewodnikiem mojego psa 😊

O Autorze

Cześć!

Z tej strony Julian Jeliński, choć może znacie mnie jako Brodę z kosmosu, która gada do Was na YouTube, na konwentach, a czasem i przez fale radiowe. Jestem jednym z trzech fanów Black Panthera i Luke'a Cage'a w Polsce i jednym z nielicznych, dla których Suicide Squad był gorszym filmem niż Batman v. Superman. 😊 Uwielbiam poszukiwać dodatkowych znaczeń, ukrytej ideologii i zabawnych interpretacji ukrytych w dziełach popkultury prawie tak bardzo jak Slavoj Żiżek.

Pomysłów i tematów do omawiania na YouTube mi nie brakuje i nagrywam, gdy tylko mam czas. Od ponad roku Fani dostają po minimum dwa materiały tygodniowo i wraz z rozwojem kanału wiem, że będą dostawać jeszcze więcej.

Po co mi Patronite? 

Założyłem konto na Patronite po to, by móc nagrywać częściej, przygotowywać lepsze materiały, ale i skuteczniej odpowiadać na oczekiwania Fanów. Dzięki środkom tu uzyskanym będę mógł więcej czasu poświęcić na popkulturowe analizy, poszukiwanie perełek do przedstawienia Wam na kanale, czy odkrywanie ukrytego znaczenia w filmach.

Mam też nadzieję, że z czasem i środkami będę mógł ruszyć z nowymi seriami i dłuższymi recenzjami, w których będę rozkładał na łopatki zarówno filmy jak i Wasze poczucie humoru :-)

 


Dzięki Waszemu wsparciu w przyszłości zobaczycie więcej takich materiałów:

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni