Brody z Kosmosu

W Patronite od 19.02.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 609

liczba Patronów: 483

17 patronów
300 zł miesięcznie
9 080 zł łącznie
Vlog pełen brodatych recenzji i najbardziej kosmicznego spojrzenia na filmy, komiksy i cały geek świat ? Stworzyłem serię "Najgorsze Animacje", a gdy nie nagrywam jestem człowiekiem-przewodnikiem mojego ślepego psa ?

O Autorze

Cześć!

Z tej strony Julian Jeliński, krytyk filmowy i vloger znany na YouTube jako Brody z kosmosu, jednego z największych polskich popkulturowych kanałów na platformie.

Od lat zajmuję się popkulturą, jestem zapraszany na największe konwenty popkulturowe w Polsce i współprowadzę audycję w Radio Wrocław "Do kina z Julianem". Prowadziłem wykłady w kinie Nowe Horyzonty, współpracowałem m.in. z Empikiem, Dolnośląskim Centrum Filmowym, Radiem Wrocław Kultura, wydawnictwami Egmont, Non Stop Comics czy KBOOM.
 
Uwielbiam poszukiwać dodatkowych znaczeń, ukrytej ideologii i zabawnych interpretacji ukrytych w dziełach popkultury prawie tak bardzo jak Slavoj Żiżek.

Z niewiadomych przyczyn pokochałem Najgorsze Animacje i pochłaniam je jak pizzę w piątek o 23:00. ?

Pomysłów i tematów do omawiania na YouTube mi nie brakuje i nagrywam, gdy tylko mam czas. Fani dostają minimum dwa materiały tygodniowo: recenzuję najważniejsz premiery każdego tygodnia, analizuję ważne wydarzenia, polecam komiksy, przeprowadzam wywiady z niebanalnymi osobami.

Po co mi Patronite? 

Założyłem konto na Patronite po to, by nagrywać częściej, przygotowywać lepsze materiały, ale i skuteczniej odpowiadać na oczekiwania Fanów. Dzięki środkom tu uzyskanym będę mógł więcej czasu poświęcić na popkulturowe analizy, poszukiwanie perełek do przedstawienia Wam na kanale, czy odkrywanie ukrytego znaczenia w filmach.

Mam też nadzieję, że z czasem i środkami będę mógł ruszyć z nowymi seriami i dłuższymi recenzjami, w których będę rozkładał na łopatki zarówno filmy jak i Wasze poczucie humoru ?


Dzięki Waszemu wsparciu w przyszłości zobaczycie więcej takich materiałów:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem