CTG TV

W Patronite od 08.01.2019

CTG TV to kanał youtube zajmujący się recenzjami, porównaniami i poradnikami dotyczącymi sprzętu gitarowego!

O Autorze

Cześć!
Witajcie na profilu kanału CTG TV!

 

Zakończyliśmy akcję #majonezzadyche, ale ruszamy z nową:

#MAJONEZWROK

Jak to będzie wyglądać?

Za uzbierany szmal kupimy fajnego grata, zrecenzujemy go, następnie sprzedamy, by odzyskać część środków i dokładając kasę z Patronite, kupimy następny. I tak w kółko.

W grudniu sprzęt ostateczny (może MAJONEZ) powędruje do jednego z Patronów!

Patroni będą mieli pierwszeństwo w zakupie testowanego sprzętu i to w dobrej cenie!

 

Kim jesteśmy?
Cztery lata temu wraz z grupą zapaleńców postanowiliśmy założyć kanał youtube, portal internetowy oraz powiązane z nim social media. Dzisiaj prężnie działamy i wciąż rozwijamy się tworząc:

Recenzje wideo:

Poradniki:

Oraz muzykę:


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)