Gothic-Bot

W Patronite od 23.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 69

Liczba Patronów: 88

Zostań Patronem
205 patronów
5 855 miesięcznie
18 980 łącznie
Szalom! Jestem programistą. Tworzę śmieszne filmy na serwisie YouTube, korzystając ze swojej wiedzy i umiejętności. Chyba jestem przykładem, że nauka może być zabawna :D

O Autorze

Czy wspominałem, że jestem informatykiem? To dodam, że jestem INFORMATYKIEM.

Widać, że dużo się rozpisałem, więc przechodzę do konkretów. Naprawdę!

Zapewne wchodząc na ten profil zastanawiasz się, czy aby nie zostać patronem kanału "Gothic-Bot" a przy okazji i moim Patronem :D

Na studiach, kilka lat temu, zakochałem się w sieciach neuronowych. Niestety bez wzajemności :( Za każdym razem, w ramach przerwy przy nauce, gdy odgrzewałem kolejny kawałek pizzy, oglądałem machinime, ze znanej i lubianej wszystkim internautom gry Gothic. Jednak czas świetności przeróbek przeminął. Zacząłem pracę nad narzędziem, które tchnie w tą czarną dziurę internetu trochę życia. Stało się, maszyn przemówiła ludzkim głosem! Już wiecie jak to się zaczęło :D

Kanał Gothic-Bot prezentuje możliwości naturalnego syntezatora mowy. Z jego użyciem tworzę zabawne filmiki, aby promować projekt swojego życia. Prowadzący projekt dochodzi czasem do turbo wysokich kosztów podczas testów. Samo założenie strony sporo kosztuje. Szczerze, dokończenie projektu bez sporego budżetu finansowego graniczy z cudem, dlatego zdecydowałem się, po waszych namowach na założenie Patronite.

Plan jest taki: Robię filmy, za które mnie wspieracie, bo nie ma nic za darmo. To zmotywuje mnie do dalszego tworzenia materiałów i wspomoże finansowo projekt.

Wszystkiego dowiecie się w zakładce CELE :) Co będzie się działo z kanałem - jak i również z Waszymi pieniędzmi :)  


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika