Avatar użytkownika

Jacek Filipczyk

2
patronów
60 
miesięcznie
1 220 
łącznie
2
patronów
60 zł 1 220 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
20 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
30 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
50 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
100 zł miesięcznie
Dziękuję za Twoje wsparcie!
150 zł miesięcznie
Dziękuję z Twoje wsparcie

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jacek Filipczyk w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Założyłem i prowadzę radio internetowe JFFM. Wszystkie środki z Patronite służą wsparciu idei radia bez reklam, radia dla każdego.

JF za mikrofonem Większość swojego życia zawodowego spędziłem przy mikrofonie, w radio czy na planach filmowych. Miałem okazję poznać od podszewki jak funkcjonuje lokalne radio, czym może przyciągnąć olbrzymią grupę odbiorców i jak tę grupę odbiorców może stracić.

Od zawsze nosiłem w sobie ideę medium, które będzie służyło ludziom, które nie będzie tylko dostawcą treści, ale także będzie w dużej mierze tworzone przez ludzi dla nich samych.

radio

Żyjemy w dobie cyfrowej. Nasze otoczenie wypełnia coraz więcej przedmiotów, które wypełniają impulsy elektryczne, niosące zera i jedynki. Przy tej okazji to także czasy, gdy założenie własnego medium nie nastręcza tyle kłopotu i nakładu sił co w epoce analogu. Odchodzi w przeszłość epoka, gdy na sposobach masowego kontaktu między ludźmi spoczywała szczelna koncesja państwa. Dziś założenie własnego radia także nie stawia wymagania posiadania "fury pieniędzy".

mikrofon

Cóż mogłem zrobić w takiej sytuacji? Założyć własne radio i dbać by się rozwijało i służyło ludziom.

logo JFFM

Tak właśnie powstało radio JFFM. Medium utworzone w celu komunikacji ludzi ze sobą, bez reklam, z żywym słowem i dobrą muzyką. Różnorodne ale i spójne. Otwarte i bez cenzury, lecz nie przekraczające granic dobrego smaku. Radio nastawione na minimum komercji i maksimum treści.

Konto na Patronite założyłem by ci, którym podoba się idea mojego radia, chcąc uczestniczyć w kształtowaniu jego charakteru mogli wesprzeć moją inicjatywę. By wesprzeć pomysł na radio bez reklam, będące forum nieskrępowanego wyrażania opinii i poglądów, forum dzielenia się własną wrażliwością i poczuciem dobrego smaku. Wszystkim z góry dziękuję!

JF za mikrofonem

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Jacek Filipczyk w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jacek Filipczyk już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Domińczak
Michał Domińczak
50 zł
Michał Domińczak
Michał Domińczak
30 zł
nemo_35@tlen.pl
nemo_35@tlen.pl
50 zł
Wojciech Świątnicki
Wojciech Świątnicki
50 zł
Zbigniew Makowski
Zbigniew Makowski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.