Jej Perfekcyjność

W Patronite od 30.12.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 628

Liczba Patronów: 718

Zostań Patronem
Kup na prezent
21 patronów
Autorka, blogger, dziennikarka, performer, stand-uperka i chodzący kabaret w jednej osobie. Działaczka społeczna, naukowiec, socjolożka i imprezowicz w jednym. Wielbicielka kiepskiej sztuki, dobrej muzyki i właściciel JejPerfekcyjnosc.pl. Osoba trans. Promotor praw człowieka.

O Autorze

JejPerfekcyjnosc.pl


 

Kim jestem?

Na jednej z wikipedii piszą o mnie: 
działacza społeczna, socjolog i medioznawczyni, wykładowczyni na Uniwersytecie Warszawskim, założyciela i wieloletnia Prezesa Queer UW, Prezesa Zarządu Fundacji Pro Diversity oraz była Sekretara Zarządu Fundacji Wolontariat Równości i była Prezesa Fundacji LGBT Business Forum. Nie chce być utożsamiana z żadną płcią.

I w sumie nie kłamią. Prawda jest jednak dużo bardziej skomplikowana.

Od kilku lat prowadzę talk-show na żywo "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka". W trakcie pandemii rozbawiałam Was za to w "Wirusowym YouTube LIVE". Poza tym prowadzę stronę JejPerfekcyjnosc.pl a rzeczywistość komentuję także w moich stand-upach i w mediach społecznościowych. Często dotykam tematów LGBT, bo z tego środowiska się wywodzę. To jednak nie wszystko, co robię.

Jestem Prezeską Queer UW i od lat prowadzę tę organizację na Uniwersytecie Warszawskim. Od samego początku jestem także Prezeską Fundacji Pro Diversity, która zajmuje się sprawami osób LGBT w miejscu pracy i w roli konsumetów.

Pamiętasz sprawę drukarza z Łodzi, który nie chciał wydrukować czegoś dla organizacji LGBT?To ja walczyłam z homofobicznym łodzianinem. To, oczywiście, nie jedyna sprawa sądowa, w której uczestniczyłam. Latami walczyłam jako świadek i pokrzywdzona w przeróżnych sprawach.

Przez 6 lat organizowałam Paradę Równości. Uratowałam ją przed niebytem, gdy razem z moim znajomym w 2011 przejęliśmy całość po organizatorach, którzy uciekli za granicę z kasą.

Jestem stand-uperką. Co prawda nie występuję na największych scenach w Polsce (może się to jednak zmieni...), bo proponowany przeze mnie program jest co najmniej kontrowersyjny. Gwarantuję jednak, że rozśmieszę Was opowiadając prawdziwe historie z mojego życia. Taką bowiem jestem osobą.

Prowadzę gale, spotkania, imprezy. W roli prowadzącej czuję się doskonale i zawsze chętnie zgadzam się na to, by rozbawić gości przy najbardziej nawet poważnych wydarzeniach.

Ten profil Patronite ruszył dlatego, że zbieraliśmy na start kolejnego sezonu programu "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka". Po kilku miesiącach, dzięki wsparciu wielu osób, udało się! Program wrócił na antenę. Niestety... tylko na 1 odcinek. Dokładnie chwilkę później wybuchła pandemia koronawirusa.

Z dnia na dzień musieliśmy zerwać nagrania (a gości zaprosiliśmy już na ponad miesiąc wprzód...). Wreszcie po rekordowej przerwie udało się nam wrócić i dokończyć sezon!

Wspierając mój patronite, stajesz się współautorką_rem programu telewizyjnego!

Nigdy kasy z Patronite nie traktowałam lekko. Co jakiś czas rozliczam się z Wami symbolicznie z tego, na co ją wydałam. Nigdy nie jest to "impreza", "żarcie" czy "czynsz". Zawsze staram się kupić lepszy sprzęt, poprawić coś w dotychczasowej działalności, podnieść jakość - tak, żebyście WY także skorzystali z tej zmiany.

Dlatego proszę Was o wsparcie na Patronite.

W zależności od wysokości Twojego wsparcia, mam dla Ciebie różne prezenty w ramach podziękowania!

Prezenty fizyczne wysyłam dopiero po drugim miesiącu wsparcia.

10 zł10 zł / miesiąc

Twoje wsparcie jest dla mnie ważne. Wiem, że lubisz to, co robię i chcesz, bym tworzyła nadal. Strasznie to doceniam! Twoje imię i nazwisko pojawi się choć raz w miesiącu w programie "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka". Możesz liczyć też na osobistego maila ode mnie z podziękowaniem za wsparcie!

20 zł20 zł / miesiąc

Wielkie dzięki! Otrzymasz ode mnie maila z podziękowaniem, Twoje imię i nazwisko pojawi się na końcu każdego odcinka "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka". Dostaniesz ode mnie także fizyczną fotkę z podziękowaniem wysłaną na Twój adres korespondencyjny.

50 zł50 zł / miesiąc

Jesteś najlepszą osobą na świecie! Otrzymasz ode mnie maila z podziękowaniem, Twoje imię i nazwisko pojawi się na końcu każdego odcinka "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka". Dostaniesz ode mnie także fizyczną fotkę z podziękowaniem wysłaną na Twój adres korespondencyjny. Dodatkowo przygotuję dla Ciebie torbę lub kubek ze sklepu na JejPerfekcyjnosc.pl/sklep. Dostaniesz je w przesyłce na wskazany adres.

75 zł75 zł / miesiąc

Hit! No tego to się nie spodziewałam! Strasznie Ci dziękuję za wsparcie! W podziękowaniu za to, otrzymasz ode mnie maila z osobistym listem, Twoje imię i nazwisko pojawi się na końcu każdego odcinka "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka", dostaniesz ode mnie także fizyczną fotkę z podziękowaniem wysłaną na Twój adres korespondencyjny oraz torbę i kubek ze sklepu JejPerfekcyjnosc.pl/sklep a dodatkowo masz możliwość wejścia na mój stand-up w dowolnie wybranym mieście raz w miesiącu za darmo.

100 zł / miesiąc

Sami tego chcieliście! Na Waszą prośbę dodaję nowy próg. Bo ponoć są osoby chętne jeszcze bardziej pokazać, że warto być ze mną. Cieszy mnie to w chuj i naprawdę wiele dla mnie znaczy. Czuję, że po latach działania, są osoby, które zauważają to, co się dzieje. W podziękowaniu za to wsparcie, otrzymasz ode mnie maila z podziękowaniem, Twoje imię i nazwisko pojawi się na końcu każdego odcinka "Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka", dostaniesz ode mnie także fizyczną fotkę z podziękowaniem wysłaną na Twój adres korespondencyjny oraz torbę i kubek ze sklepu JejPerfekcyjnosc.pl/sklep a dodatkowo masz możliwość wejścia na mój stand-up w dowolnie wybranym mieście raz w miesiącu za darmo. Dodatkowo, podczas mojego pobytu w Twoim mieście (lub okolicy) pójdziemy razem na jakiś obiad lub kolację. Żeby pogadać sam na sam. W sumie na drinka też może być ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Lucas Węgrzynowski
Lucas Węgrzynowski
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Bonawentura  Aleksander
Bonawentura Aleksander
Próg: 50 zł
Dr Morty
Dr Morty
Próg: 50 zł
Grzegorz Niemczyk
Grzegorz Niemczyk
Próg: 100 zł
Krzysztof Hajos
Krzysztof Hajos
Próg: 20 zł