Strefa Patrona:

76

patronów

1741 zł

miesięcznie

Miejsce w rankingu Autorów
36
miesięczne wsparcie
35
liczba patronów

  KonteStacja.com to istniejący ponad 7 lat projekt o tematyce wolnorynkowo-przedsiębiorczej.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Plan minimum
Dryfujemy!
Opłaciliśmy właśnie servery, gdzięki którym jest gdzie trzymać nasze ponad 5000 audycji oraz kilka tych, dzięki którym można prowadzić audycje na żywo. Nie starczyło na razie na nic innego, więc sobie trwamy...

Jako, że Hugo musi żyć z czegoś innego, liczbę szybkich KontestPacków ograniczamy do trzech miesięcznie.
0%
58 %
100%
osiągnięto 58%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 1259 zł
Dokładamy nowe audycje
Nagrywamy regularnie!
Możemy tworzyć audycję dbając o ich regularność. Przynajmniej, średnio, jedna nowa audycja dziennie.

Liczba szybkich KontestPacków wzrasta do dwóch tygodniowo.

0%
34 %
100%
osiągnięto 34%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 3259 zł
Zaczynamy wychodzić do ludzi
Rozwojowo
Przy takim obrocie spraw możemy pokusić się o rozwój. Czyli dzielimy środki między reklamę oraz Ojca Prowadzącego, który dopiero teraz będzie mógł wypłacić sobie parę zł każdego miesiąca pensji.

I sprawimy, by KonteStacja znów stała się sławna.

Dodatkowo prezentujemy zamknięty RAPORT KONTESTACJI, czyli kwartalne zestawienie pokazujące na co idą pieniądze oraz audycje, gdzie będziemy omawiać zrealizowane cele z poprzedniego kwartału i plany na następny.
0%
24 %
100%
osiągnięto 24%
cel: 7000 zł miesięcznie
brakuje 5259 zł
Zaczynamy grać w gry
Let's play a game
1. Po pierwsze zaczynamy proces wydawania wolnorynkowo-przedsiębiorczej gry karcianej, nad którą pracujemy po godzinach od ponad roku - Zen Biznesu - pokazującą, jak naprawdę się prowadzi firmę w Polsce.

2. Po drugie - zaczynamy regularnie grać w KontestGrę: https://www.facebook.com/groups/KontestGra

3. I po trzecie, bo wierzymy, że można się dobrze się bawić i uczyć jednocześnie. Co pewnie przyciągnie wiele osób z zewnątrz, którzy o wolnym rynku słyszeli tylko z... no nie słyszeli.
0%
17 %
100%
osiągnięto 17%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 8259 zł
Wychodzimy na wyższy poziom
Ambitniej
Odpalamy najdroższe dotychczasowo projekty.

1. Dział dziennikarstwa śledczego, w którym w bardziej dokładny sposób będziemy opisywać dzisiejsze patologie w państwie polskim.

2. Specjalną Strefę dla Patronów, w której będziemy umieszczać szkoleniowe nagrania audio i video, za które normalnie trzeba by zapłacić conajmniej dziesiątki, najczęściej setki, a czasem nawet tysiące zł za sztukę.

3. Reaktywujemy Dezinformator - videocast obnażający manipulację w mediach

Gdyż przy takim poziomie będziemy mogli pojeździć nieco po kraju i przygotowywać materiały z ludźmi, którzy na to zasługują.

O Autorze

KIM JESTEŚMY?

Kontestacja.com to istniejące od ośmiu lat całodobowe radio promujące: 

 • wolny rynek,
 • przedsiębiorczość,
 • wolność słowa,
  oraz
 • własność prywatną.

NASZA MISJA

Chcemy społeczeństwa opartego na wolności zawierania umów między wolnymi ludźmi, a nie na odgórnych regulacjach państwa pełniącego rolę boga, które rości sobie prawa do ingerowania w każdy aspekt naszego życia. 

Nie podoba nam się idea państwa opiekuńczego. Nie chcemy postępującej instytucjonalizacji życia. Bezkarność i arogancja urzędników państwowych działa nam na nerwy. Mamy dość tego, że państwo traktuje obywateli, którym ma służyć, jak nieodpowiedzialne dzieci, które trzeba wychować. Uważamy, że każdy z nas, jako wolny człowiek, ma naturalne prawo decydować o tym jak chce żyć i co jest dla niego najlepsze - nawet jeżeli jego decyzje przynoszą mu szkodę. 

Misją Kontestacji jest więc reedukacja społeczeństwa polskiego, przywracanie nazwom ich pierwotnych znaczeń, wyjaśnianie, że 2+2=4 niezależnie od aktualnego klimatu politycznego, zachęcanie do zdrowego rozsądku we wszystkich dziedzinach życia, promowanie odwagi cywilnej i odpowiedzialności za swoje własne życie, oraz tępienie ślepej, irracjonalnej wiary w państwo. 

I na koniec - last but not least - misją Kontestacji jest mówienie o tym wszystkim w sposób zrozumiały dla każdego, z dystansem i z humorem - bo jesteśmy wszyscy przecież tylko ludźmi. 

 

KILKA SŁÓW OD ZAŁOŻYCIELA

Radio to założyłem dokładnie osiem lat temu wraz z Martinem, moim przyjacielem. Mieliśmy misję, by uczyć ludzi samodzielnego myślenia, wolnego rynku, przedsiębiorczości i otwartego podejścia do nieszablonowej edukacji.

Przez pierwszy okres istnienia, nadawaliśmy sami po cztery audycje tygodniowo. Hardcore. Potem zaczęła się rozrastać w sposób dla nas zupełnie niespotykany. 

 

CZYM SIĘ MOŻEMY JESZCZE POCHWALIĆ?

Przez ostatnie 3 tysiące dni nagraliśmy ponad 5 tysiący audycji (pozwólcie, że dam wam próbkę>>>). A i jeszcze organizując przy tym, równo, 10 KontestCampów.

Przy okazji robiliśmy dziesiątki innych projektów, którymi nie chcę was tutaj zanudzać...

Radio z biegiem lat poszybowało w stronę tematów przedsiębiorczych, dając solidną wiedzę wielu z was (z tego co mi mówiliście), zachowując przy tym swój dość wolnorynkowy charakter.

Dlatego poddajemy się wolnorynkowej weryfikacji.

W CZYM PROBLEM?

W funduszach. 
Niedawno strona radia padła na kilka dni. I nie chcę teraz wnikać w technikalia przyczyn, bo już działa. Niemniej nie wiadomo jak długo. Bo nie da się robić wiecznie deficytowego projektu.

Bez supportu, rozwoju i marketingu...

Uprzedzam od razu "rady mędrców", że powinniśmy wypracować odpowiedni model biznesowy, bądź "znaleźć sobie reklamodawców". Projekty tego typu żyją w Polsce albo z dotacji europejskich, albo są inicjatywą kilku wydurniających się, po zajęciach, studentów.

My chcieliśmy stworzyć coś ambitniejszego. I w sumie się udało.

Ale, nie oszkujmy się, finansowo to się nie spina. A niestety nie posiadamy milionów na koncie, które moglibyśmy charytatywnie rozdysponować. Wobec tego teraz los dalszy radia jest w twoich rękach.

I poddajemy się wolnorynkowej ocenie.

Dlatego stawiam takie wyzwanie

Opracowaliśmy konretne cele dla KonteStacji, które znajdziesz na górze tej strony. Zamierzamy się ich ściśle trzymać. 

A szczegółowe harmonogramy i szczegóły projektów, będą dostępne tylko dla patronów na naszej tajnej grupie KULISY oraz w niektórych mailach. 

Byłoby dość zabawne, gdyby potencjał 5 tys. audycji, 15 tys. odwiedzających KonteStację, 25 maili i 74 tys. fanów się zmarnował. Nie mówiąc o tym, że wg mocno wiarygodnych statystyk, choć raz z naszymi materiałami zetknęło się już ponad milion osób.

 

JAKIE TO SĄ KOSZTY?

Na spotkaniach w "realu" często spotykam się ze "specjalistami" od internetu, którzy mówią:
- Skąd te koszty? Przecież domenka kosztuje złotówkę, a hosting dziewięć. To radio kosztuje cię dychę rocznie.

Odpuszczając sobie totalnych ignorantów muszę jednak uświadomić niektórych, że utrzymanie kosztuje rzeczywiście dychę. Ale z trzema zerami po niej. I to miesięcznie.

 

JAK MOŻESZ POMÓC?

Krótka piłka.
Możesz zrobić przelew. Ale stały. Co miesiąc. Na tyle na ile cię stać. 
Bez owijania w bawełnę.

A CO W ZAMIAN?

Przede wszystkim radio będzie i istnieć i się rozwijać. Pojawią się nowe audycje, dotrzemy z misją do szerszego grona odbiorców, ale to już opisaliśmy w celach na górze tej strony. 

A TY dodatkowo dostajesz dostęp do Kontest.CLUB >>>

Na który składają się m. in. 

 1. (7+) StartPack - w ciągu pierwszych 100 dni patronowania, wyślemy ci co miesiąc w uznaniu twojej roli patrona KonteStacji:
  1. Ebook: "Nie powinieneś zostawać przedsiębiorcą!" - który sami napisaliśmy by zniechęcić was do prowadzenia firmy (wart 19 zł)
  2. Pakiet nagrań AntyZUS - video całodziennej konferencji nt. optymalizacji składek ZUS (wart 97 zł)
  3. Ebook: "Siła woli" - Henry Hazlitta  (wart 26 zł) ufundowany przez zacne wydawnictwo Fijor Publishing
  4. Video "Pakiet samoobrony", czyli jak się efektywnie bronić w mieście (wart 97 zł)
  5. Niespodzianka (warta tyle ile niespodzianka)
 2. (7+) Kulisy - supertajna grupa na facebooku skierowana tylko do patronów. Omawiamy tam nasze projekty i ich tajniki w ramach superfajnej społeczności.
 3. (27+) KontestPack on-line  - Co 10 lub 3 dni (zobacz nasze cele na górze) wyślę ci dawkę edukacji i motywacji. I sam je dla ciebie wybiorę.
 4. (77+) KontestPaczka (taką, którą możesz wziąć do ręki) - będę ci wysyłał co jakiś czas książkę. Taką do czytania. Papierową. Wg mnie mocno wartościową (bo też ja ją wybiorę). 
 5.  (99+) KontestPaczka pójdzie na adres twoich znajomych lub kogokolwiek komu chcesz zrobić prezent. Conajmniej 3-4 adresy każdego roku. 

A przy wyższych kwotach zapraszam do kontaktu komercyjnych graczy, którzy chcą się wybić dzięki radiu na adres: redakcja(małpa)kontestacja.com

Niniejszym podziękował za 8 lat istnienia. 
Z głęboką nadzieją, że na nich się nie skończy

Marcin Hugo Kosiński

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

7 zł / miesiąc
patroni: 30
Limit: 200
Powiem Ci jedno.
Jesteś osobą, którą to odróżnia od reszty społeczności, że w praktyce pokazujesz że wolny rynek chce by KonteStacja nie tylko istniała, ale docierała do nowych osób.

Witamy oficjalnie w http://Kontest.CLUB oraz w tajnej grupie na Facebooku.

I dostajesz StartPacka oczywiście (szczegóły w opisie na dole).


Ale przede wszystkim zostajesz jednym z 300 spart... kontestatorów, których gromadzimy, by KonteStacja miała rozwój, a nie wegetację.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 11
Limit: 24
Wielu z was prosiło o taki próg.

Mówiliście, że 7 to za mało, a na 27 chwilowo ich nie stać. I, że chcą próg w cenie "paczki papierosów".
Dlatego ściśle ograniczamy limit w tym przypadku.

I poza powyższym, tak jak wszystkich patronów, zaprosimy cię co jakiś czas do specjalnej KontestGRY, gdzie będziesz mógł się rozerwać w przerwie w pracy.
Zostań patronem
27 zł / miesiąc
patroni: 28
Limit: 100
Wszystko co wyżej plus KontestPack

Co parę dni dostaniesz KontestPack, czyli zestaw edukacyjny składający się z:

1. najgenialniejszych audycji z KonteStacji
2. najciekawszych wideo wystąpienia z przeróżnych konferencji
3. Plus nagrania, które są niedostępne i za które inni muszą płacić

Średnio ponad kwadrans inspiracji i edukacji dziennie.
Wybrane przez nas, byś nie musiał marnować czasu na coś bezwartościowego.

Zresztą sam sprawdź: http://KontestPack.pl
Zostań patronem
49 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 10
To jest próg, który nie da ci nic więcej, niż to co powyżej.

Po prostu pokazujesz, że dasz więcej na KonteStację, na której najwyraźniej ci zależy.
Zostań patronem
77 zł / miesiąc
patroni: 6
Limit: 30
No, tutaj dochodzi jeszcze KonteStPaczka.

Czyli co 2-4 miesiące dostaniesz na swój adres domowy lub firmowy książkę (taką papierową, jakie to ludzie kiedyś czytali). I sam ją dla ciebie wybiorę.

Możesz doczytać tym progu tu: http://KontestPaczkapl
Zostań patronem
99 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 10
Kontest.CLUB plus KontestPack plus KontestPaczka (ale w prezencie dla kogoś!)

O co chodzi z prezentową paczką?

Wysyłasz nam co roku trzy-cztery adresy (możesz też swój).
My wybieramy dobrą, nową, wolnorynkowo-przedsiębiorczą książkę dla tego kogoś. Człowiek dostaje prezent i się cieszy. W Polsce (co kwartał) lub na Świecie (co 4 miesiące).

Zawsze chcieliśmy zapoczątkować taki łańcuszek.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
To zaproszenie do komercyjnej współpracy.
Wiemy, że prawie nikt bezinteresownie nie daje takich pieniędzy. Wobec tego traktujemy to jako ofertę.

Wobec tego masz KAŻDEGO MIESIĄCA wybór (który kumulujemy, jakbyś nie skorzystał):

Albo
1. Półtorej godziny konsultacji on-line nt.:

- tworzenia społeczności intenetowych
- reklamy wirusowo-facebookowej
- pisania perswazyjnych ofert
- nagrywania podcastów
- pisania tekstów i książek
- pozyskiwania adresów mailowych
- analizy twoich pomysłów na biznes
- a i pewnie to nie tylko... Proponuj... Coś wymyślimy.

albo

2. Reklamy:
- twojej inicjatywy przez conajmniej 5 dni w miesiącu koło logo na stronie KonteStacja.com (15 tys. kumatych ludzi miesięcznie)
- wspomnienia o niej na fanpage KonteStacji (kolejne 10 tys.)
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2
To próg, jakbyś chciał być większym reklamodawcą

- Będziemy reklamować twojej inicjatywy przez conajmniej 10 dni w miesiącu koło logo na stronie KonteStacja.com (15 tys. odwiedzających miesięcznie)
- Wspomnienie o niej na fanpage KonteSTacji (kolejne 10 tys.)
- Jeden mailing kwartalnie do 25 tys. naszych klientów, sponsorów, czy subskrybentów naszych książek itd...
- Mamy jeszcze parę innych fanpage o zasięgu 60 tys. fanów. Dogadamy się...
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy