Avatar użytkownika

Kamil Janicki

257
patronów
257
patronów

Progi wsparcia

30 zł miesięcznie
Limit Patronów osiągnięty!
Kryptowariat

Dziękuje że doceniasz moją pracę!!! Dzięki Twojemu wsparciu ten kanał szybciej rozwinie skrzydła. Dostaniesz zaproszenie do prywatnego serwera Discord z materiałami szkoleniowymi z krypto dla Patronów kanału!
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
6 dostępnych miejsc
Premium

Dziękuje że doceniasz moją pracę!!! Dzięki Twojemu wsparciu ten kanał szybciej rozwinie skrzydła. Dostaniesz zaproszenie do prywatnego serwera Discord z materiałami szkoleniowymi z krypto dla Patronów kanału! Opcja PREMIUM daje Ci dostęp do zakładki z wskaźnikami.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
8 dostępnych miejsc
Boss

Dziękuje że doceniasz moją pracę!!! Dzięki Twojemu wsparciu ten kanał szybciej rozwinie skrzydła. Dostaniesz zaproszenie do prywatnego serwera Discord z materiałami szkoleniowymi z krypto dla Patronów kanału! Opcja Boss daje Ci pełen dostęp do serwera! Oprócz zakładek z moimi wejściami, wskaźnikami masz dostęp do działu z analizami na życzenie oraz profesjonalnych skryptów do TradingView.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kamil Janicki w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć jestem Kamil i prowadzę na You Tubie kanał poświęcony rynkowi kryptowalut. Sądzę że kryptowaluty to przyszłość dlatego chce wspierać nowych młodych inwestorów aby nie popełniali pospolitych błędów. Mam nadzieję że stworzymy fajną kryptowalutową społeczność.

Hej. Jestem Kamil i od 2 czerwca 2022 roku zacząłem prowadzić kanał na YouTube Krypto Analizy na którym oprócz codziennej analizy rynku zamieszczam filmy edukacyjne o tematyce finansowej.

Aktualnie jestem partnerem giełdy BingX

gdzie moi Patroni mają specjalne warunki,

specjalne bonusy i niższe opłaty transakcyjne.

W RAZIE PYTAŃ LUB BRAKU MIEJSC W PROGACH NAPISZ WIADOMOŚĆ PRZEZ PATRONITE LUB NA ADRES : analizykrypto@gmail.com

 

Mój główny cel dla którego założyłem kanał to zbudowanie fajnej społeczności o tematyce krypto i pomoc dla nowych ludzi którzy chcą zainteresować się rynkiem kryptowalut. Szkolę z  zagrożeń jakie niesie rynek i nie tylko. Dzięki Patronite masz też bezpośredni kontakt ze mną. Ostrzegam przed oszustami którzy namawiają na płatne kilkutysięczne szkolenia. Ja robię to PRAKTYCZNIE ZA DARMO ;)

Specjalnie dla moich Patronów stworzyłem serwer Discord który daje nam dużo więcej możliwości szkoleniowych. Dostęp do serwera jest darmowy dla wszystkich Patronów jednak dla progu PREMIUM i BOSS na serwerze będą dostępne dodatkowe materiały szkoleniowe . Osoby te będą miały dostęp do profesjonalnych wskaźników, działu z analizami na życzenie i kilkoma dodatkowymi opcjami.

Na serwerze dodatkowo znajdziesz:

 • Materiały szkoleniowo-edukacyjne.
 • Kalendarz ekonomiczny.
 • Czaty tematyczne.
 • Moje pozycje na krypto, indexach, forexie i towarach.
 • Psychologia tradingu.
 • Analizę techniczną (kurs video).
 • Wspólne omawianie rynku kryptowalut na live-trading.
 • Typowanie ciekawych wejść na Futures.
 • Pomoc dla nowych grupowiczów którzy się uczą dopiero tego rynku.
 • Luźnie rozmowy nie tylko o kryptowalutach ;)

Na moim kanale znajdziecie:

Codzienna analiza rynku kryptowalut. TAK codzienna!!! Na moim kanale codziennie macie świeże spojrzenie na rynek krypto a dodatkowo:

 • Portfel Krypto 100X100 jest to eksperyment na którym odkładamy po 100 zł (25$) przez 100 tygodni.
 • Eksperyment 500+ Gdzie kupujemy BTC i ETH co miesiąc za 500 zł

Staram się zamieszczać różnego rodzaju poradniki o finansach, oszczędzaniu oraz poradniki związane z obsługą giełd, portfeli czy pasywnego zarabiania.

 

Mam również pełno innych pomysłów ale do ich realizacji potrzebny jest czas oraz finanse. Jeśli podoba ci się ten kanał i to co robię zapraszam cię do wsparcia abyśmy mogli wskoczyć na jeszcze wyższy poziom!

Dziękuję że jesteście i zapraszam na mój kanał ;)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kamil Janicki już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Przemyslaw Frejliszek
Przemyslaw Frejliszek
50 zł
artur debicki
artur debicki
100 zł
Lukas Kulak
Lukas Kulak
50 zł
Anonimowy patron
30 zł
Piotr Gawłowski
Piotr Gawłowski
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.