Avatar użytkownika

Klub Letteringuje

30
patronów
1 090 
miesięcznie
11 428 
łącznie
30
patronów
1 090 zł 11 428 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
9 zł miesięcznie
Jak super, że chcesz tworzyć razem z nami! 📝
Ten próg jest dla tych, którzy chcą tworzyć i uczyć się czegoś nowego ale nie do końca mają czas na aktywne uczestnictwo w Klubie.
W tym progu zyskujesz:
- arkusz z szablonem literkowego hasła
- tutorial i moją propozycje w postaci filmiku jak krok po kroku wykonać go w technice, którą zaproponuje
1 arkusz + 1 tutorial w miesiącu
Obrazek progu
19 zł miesięcznie
Dzięki! ✏️ Miło mi, że chcesz dołączyć do Klubu!
W tym progu zyskujesz:
- dostęp do tematu z danego miesiąca
- zapis z live, gdzie pokazuję jak go wykonać
- dostęp do Discorda Klubu Letteringuje
- zniżkę do mojego sklepu ✏️
Obrazek progu
39 zł miesięcznie
Jak fajnie! 🖋
Na tym progu zyskujesz:
- to co w progu 19zł
- dostęp do spotkań na żywo, możliwość wspólnego letteringowania i kaligrafowania na live 🖊🖍🖌🖋

Live będą odbywać się dwa razy w miesiącu. Będzie można zadawać pytania w trakcie. To super okazja na spędzenie wspólnie czasu z innymi Klubowiczami.
Obrazek progu
79 zł miesięcznie
To już istne szaleństwo! Dzięki za zaufanie!
W tym progu dostajesz to samo, co próg „ Duży Literkowicz” ale! Tutaj dodatkowo dochodzi Paka Niespodziewaka! 🎁
Co miesiąc dostawać będziesz ode mnie paczkę literkowych przydasi i niespodzianek. niespodziewaka nawiązywać będzie do tematu danego miesiąca w klubie! Paka wysyłana będzie w pierwszym tygodniu (prawie) każdego miesiąca. (W miesiącach: Styczen, Lipiec, Sierpień i Grudzień paka nie będzie wysyłana) opłacanie progu w tych miesiącach będzie skutkowało dodatkowym bonusem po miesiącach przerwy :)
Wysyłka będzie poprzez paczkomaty -> po zapisie sprawdź maila i wypełnij ankietę, w której poproszę Cię o dane do wysyłki. 💌
Obrazek progu
99 zł miesięcznie
Wybierz 99 zł
10 dostępnych miejsc
Szalenie cieszę się na wspólną podróż! 🍀
W tym progu oprócz tego co powyżej dostajesz również ode mnie:
- konsultacje/rozmowa 1:1 ze mną w sprawie letteringu, biznesu, pogaduszek itp.
- darmową wysyłkę z mojego sklepu✨✨

konsultacja to do wykorzystania 30 minut raz w miesiącu

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Klub Letteringuje w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jestem Patka.
Od 2017 roku uczę innych jak pięknie pisać i jak odpoczywać przy literach. Moim celem jest prowadzenie Klubu Letteringuje, który łączyć będzie ze sobą ludzi, którzy chcą odpoczywać przy literach i dzielić swoją pasję z innymi.

Cześć tu Patka,

Pozwól, że przedstawię Ci mój świat. Mówię o sobie, że mam duszę artystki zamkniętą w filozoficznej otchłani. Możliwe, że jesteś teraz w takim etapie życia, że poszukujesz nowej pasji. Jakiegoś hobby czy zajęcia, które pozwoli ci się zrelaksować? Dobrze to znam. Była tam kilka lat temu. Chcesz to zmienić? Trafiłeś/aś idealnie.

Działam kreatywnie na instagramie @letteringuje od 2016 roku oraz w sieci http://pracowniapatki.pl rozwijając markę oraz swoją firmę. Znajdziesz u mnie mnóstwo kreatywnej wiedzy oraz literkowe rzeczy, mój hastag #letteringuje na instagramie i strona internetowa to miejsce ogromnej inspiracji. Zrzeszam ze sobą kaligrafujące osoby i pokazuję jak znaleźć nawet te kilka minut dziennie dla siebie, na relaks i odpoczynek; a przy okazji uczymy się nowych rzeczy. Jeżdżę po Polsce z warsztatami oraz prowadzę, różne szkolenia w formie online. Pokazuję, że Letteringuje to nie tylko piękne pisanie.

Postanowiłam stworzyć miejsce, które będzie w przystępnej cenie, oraz dla każdego, kto chce kaligrafować czy letteringować z grupą! Niezależnie od miejsca, w którym się teraz znajduje.

Co miesiąc pojawiać się będą nowe rzeczyKlub Letteringuje to nie tylko wsparcie mojej działalności, ale i możliwość uczenia się kaligrafii, letteringu i spędzania przyjemnie czasu wolnego.

Dla kogo jest Klub?

Zarówno dla początkujących, jak i tych już bardziej zaawansowanych. To miejsce dla każdego poszukującego nowego hobby, pasji czy relaksuNie musisz potrafić rysować czy mieć zdolności manualnych. Lettering jest niesamowity, bo każdy z odrobiną mojej pomocy może stworzyć dzieło! Ponadto zostając moim Patronem otrzymasz zniżkę do sklepu na zakup materiałów, dostęp do grupy na Discordzie, gdzie poza spotkaniami i rozmowami dziać się będzie magia!

Co otrzymasz w ramach Klubu?

W zależności od wybranego progu będziemy się spotykać na livach dwa razy w miesiącu, na 1,5-2 godziny i wspólnie uczyć się aktualnego tematu. Jeśli nie możesz być na spotkaniu, nic nie tracisz. Będziesz mieć dostęp do filmów, w każdym momencie. Istnieje też próg gdzie możesz wykupić sam dostęp do materiałów, oraz filmu instruktażowych nagranych z liva. To ty wybierasz co najbardziej Cię kręci w danym momencie.

 

KLUB TWORZYMY WSPÓLNIE I NADAJEMY JEMU TOR

Aktualne tematy ma 2023 rok znajdzie pod tym linkiem: kalendarz

Ja na początku miesiąca np. w pierwszy poniedziałek czy sobotę miesiąca zrobię live dla wszystkich Klubowiczów - live organizacyjny wraz z postem organizacyjnym i wysyłką maila z linkami - omawiam co będziemy robić w danym miesiącu, jakie materiały będą nam potrzebne dodatkowo które każdy musi zorganizować we własnym zakresie (oczywiście można w moim sklepie korzystając ze specjalnej zniżki), mówię kiedy widzimy się na live głównym oraz kiedy nagranie zostanie udostępnione. Planuję zorganizować to w ten sposób, że nasze spotkanie na żywo podczas którego uczyć będziemy się danego tematu - będzie mniej więcej w połowie miesiąca (np drugi piątek czy sobota miesiąca) tak by na spokojnie został czas na naukę danego stylu, literek, wykonanie zadań, pytania itp. do końca danego miesiąca. Ja również będę przygotowywać dla was konkretne karty pracy, np. wzorniki do ćwiczeń danego kroju, techniki czy stylu. Opisy produktowe i wraz z wami tworzyć będę posty na konto Letteringuje z testów różnych produktów do Letteringu i kaligrafii.

Chciałabym by Klub pobudził w was kreatywność, zaangażował w kreację, tworzenie i dał odskocznię od codzienności. Niech klub będzie wyzwaniem ale i miejscem spełniania swoim pasji, odkrywania swoich mocnych stron i miejscem gdzie bezpiecznie się zrelaksujesz. W głębi serca marzę również o zjazdach, wspólnych klubowych wyjściach na wystawy czy wspólne chlapanie farbą o zachodzie słońca :D rozmarzyłam się, hehe

Co jeszcze cię czeka, wspierając mnie?

Stworzyłam też próg dla osób, które nie koniecznie chcą się uczyć, wspólnie letteringować, ale chcą wspierać moje działania. Dla takich osób przewidziałam co miesięczny plakat/obrazek, który mogę wysłać w formie PDFa i/lub za zwrot przesyłki wysłać fizyczny plakat/obrazek.
 

Cele Autora

Na dobry początek
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 910 zł brakuje
36%
Ta kwota pozwoli mi ustabilizować priorytety by móc realizować dla was moje wszystkie szalone i piękne pomysły. Chciałabym wrócić do nagrywania filmów na YT, zbieram na nowy komputer, mikrofon oraz kamerę do nagrywania tutoriali dla was w jeszcze lepszej jakości.

Komputer potrzebny mi jest do montowania filmów, mikrofon do nagrywania głosu a kamera, przydałoby się by w końcu nie robić wszystkiego na telefonie i ryzykować że znowu ktoś zadzwoni akurat w momencie kręcenia treści dla was.

Mam też szalony plan by zapisać się na kurs arteterapii!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Klub Letteringuje już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Agnieszka Wróbel
Agnieszka Wróbel
19 zł
Paulina Osiadacz
Paulina Osiadacz
39 zł
Anna Tokarczyk
Anna Tokarczyk
19 zł
Paweł Turski
Paweł Turski
39 zł
K. Smazik
K. Smazik
79 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.