Klub Letteringuje

W Patronite od 06.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 617

Liczba Patronów: 580

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
889 miesięcznie
8 251 łącznie
Cześć, jestem Patka.
Od 2017 roku uczę innych jak pięknie pisać i jak odpoczywać przy literach. Moim celem jest prowadzenie Klubu Letteringuje, który łączyć będzie ze sobą ludzi, którzy chcą odpoczywać przy literach i dzielić swoją pasję z innymi.

O Autorze

Cześć tu Patka,

Pozwól, że przedstawię Ci mój świat. Mówię o sobie, że mam duszę artystki zamkniętą w filozoficznej otchłani. Możliwe, że jesteś teraz w takim etapie życia, że poszukujesz nowej pasji. Jakiegoś hobby czy zajęcia, które pozwoli ci się zrelaksować? Dobrze to znam. Była tam kilka lat temu. Chcesz to zmienić? Trafiłeś/aś idealnie.

Działam kreatywnie na instagramie @letteringuje od 2016 roku oraz w sieci http://pracowniapatki.pl rozwijając markę oraz swoją firmę. Znajdziesz u mnie mnóstwo kreatywnej wiedzy oraz literkowe rzeczy, mój hastag #letteringuje na instagramie i strona internetowa to miejsce ogromnej inspiracji. Zrzeszam ze sobą kaligrafujące osoby i pokazuję jak znaleźć nawet te kilka minut dziennie dla siebie, na relaks i odpoczynek; a przy okazji uczymy się nowych rzeczy. Jeżdżę po Polsce z warsztatami oraz prowadzę, różne szkolenia w formie online. Pokazuję, że Letteringuje to nie tylko piękne pisanie.

Postanowiłam stworzyć miejsce, które będzie w przystępnej cenie, oraz dla każdego, kto chce kaligrafować czy letteringować z grupą! Niezależnie od miejsca, w którym się teraz znajduje.

Co miesiąc pojawiać się będą nowe rzeczyKlub Letteringuje to nie tylko wsparcie mojej działalności, ale i możliwość uczenia się kaligrafii, letteringu i spędzania przyjemnie czasu wolnego.

Dla kogo jest Klub?

Zarówno dla początkujących, jak i tych już bardziej zaawansowanych. To miejsce dla każdego poszukującego nowego hobby, pasji czy relaksuNie musisz potrafić rysować czy mieć zdolności manualnych. Lettering jest niesamowity, bo każdy z odrobiną mojej pomocy może stworzyć dzieło! Ponadto zostając moim Patronem otrzymasz zniżkę do sklepu na zakup materiałów, dostęp do grupy na Discordzie, gdzie poza spotkaniami i rozmowami dziać się będzie magia!

Co otrzymasz w ramach Klubu?

W zależności od wybranego progu będziemy się spotykać na livach dwa razy w miesiącu, na 1,5-2 godziny i wspólnie uczyć się aktualnego tematu. Jeśli nie możesz być na spotkaniu, nic nie tracisz. Będziesz mieć dostęp do filmów, w każdym momencie. Istnieje też próg gdzie możesz wykupić sam dostęp do materiałów, oraz filmu instruktażowych nagranych z liva. To ty wybierasz co najbardziej Cię kręci w danym momencie.

 

KLUB TWORZYMY WSPÓLNIE I NADAJEMY JEMU TOR

Aktualne tematy ma 2023 rok znajdzie pod tym linkiem: kalendarz

Ja na początku miesiąca np. w pierwszy poniedziałek czy sobotę miesiąca zrobię live dla wszystkich Klubowiczów - live organizacyjny wraz z postem organizacyjnym i wysyłką maila z linkami - omawiam co będziemy robić w danym miesiącu, jakie materiały będą nam potrzebne dodatkowo które każdy musi zorganizować we własnym zakresie (oczywiście można w moim sklepie korzystając ze specjalnej zniżki), mówię kiedy widzimy się na live głównym oraz kiedy nagranie zostanie udostępnione. Planuję zorganizować to w ten sposób, że nasze spotkanie na żywo podczas którego uczyć będziemy się danego tematu - będzie mniej więcej w połowie miesiąca (np drugi piątek czy sobota miesiąca) tak by na spokojnie został czas na naukę danego stylu, literek, wykonanie zadań, pytania itp. do końca danego miesiąca. Ja również będę przygotowywać dla was konkretne karty pracy, np. wzorniki do ćwiczeń danego kroju, techniki czy stylu. Opisy produktowe i wraz z wami tworzyć będę posty na konto Letteringuje z testów różnych produktów do Letteringu i kaligrafii.

Chciałabym by Klub pobudził w was kreatywność, zaangażował w kreację, tworzenie i dał odskocznię od codzienności. Niech klub będzie wyzwaniem ale i miejscem spełniania swoim pasji, odkrywania swoich mocnych stron i miejscem gdzie bezpiecznie się zrelaksujesz. W głębi serca marzę również o zjazdach, wspólnych klubowych wyjściach na wystawy czy wspólne chlapanie farbą o zachodzie słońca :D rozmarzyłam się, hehe

Co jeszcze cię czeka, wspierając mnie?

Stworzyłam też próg dla osób, które nie koniecznie chcą się uczyć, wspólnie letteringować, ale chcą wspierać moje działania. Dla takich osób przewidziałam co miesięczny plakat/obrazek, który mogę wysłać w formie PDFa i/lub za zwrot przesyłki wysłać fizyczny plakat/obrazek.
 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Malwina Grzywacz
Malwina Grzywacz
Próg: 19 zł
Paulina  Knap
Paulina Knap
Próg: 39 zł
Agnieszka Michurska
Agnieszka Michurska
Próg: 39 zł
Edyta Strużak-Gotowy
Edyta Strużak-Gotowy
Próg: 19 zł
Stella  Krawczyk
Stella Krawczyk
Próg: 19 zł