Avatar użytkownika

Klub Letteringuje

31
patronów
1 269 
miesięcznie
20 951 
łącznie
31
patronów
1 269 zł 20 951 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
9 zł miesięcznie
Jak super, że chcesz tworzyć razem z nami! 📝
Ten próg jest dla tych, którzy chcą tworzyć i uczyć się czegoś nowego ale nie do końca mają czas na aktywne uczestnictwo w Klubie.
W tym progu zyskujesz:
- arkusz z szablonem literkowego hasła
- tutorial i moją propozycje w postaci filmiku jak krok po kroku wykonać go w technice, którą zaproponuje
1 arkusz + 1 tutorial w miesiącu
Obrazek progu
19 zł miesięcznie
Dzięki! ✏️ Miło mi, że chcesz dołączyć do Klubu!
W tym progu zyskujesz:
- dostęp do tematu z danego miesiąca
- zapis z live, gdzie pokazuję jak go wykonać
- dostęp do Discorda Klubu Letteringuje
- zniżkę do mojego sklepu ✏️
Obrazek progu
39 zł miesięcznie
Jak fajnie! 🖋
Na tym progu zyskujesz:
- to co w progu 19zł
- dostęp do spotkań na żywo, możliwość wspólnego letteringowania i kaligrafowania na live 🖊🖍🖌🖋

Live będą odbywać się dwa razy w miesiącu. Będzie można zadawać pytania w trakcie. To super okazja na spędzenie wspólnie czasu z innymi Klubowiczami.
Obrazek progu
79 zł miesięcznie
To już istne szaleństwo! Dzięki za zaufanie!
W tym progu dostajesz to samo, co próg „ Duży Literkowicz” ale! Tutaj dodatkowo dochodzi Paka Niespodziewaka! 🎁
Co miesiąc dostawać będziesz ode mnie paczkę literkowych przydasi i niespodzianek. niespodziewaka nawiązywać będzie do tematu danego miesiąca w klubie! Paka wysyłana będzie w pierwszym tygodniu (prawie) każdego miesiąca. (W miesiącach: Styczen, Lipiec, Sierpień i Grudzień paka nie będzie wysyłana) opłacanie progu w tych miesiącach będzie skutkowało dodatkowym bonusem po miesiącach przerwy :)
Wysyłka będzie poprzez paczkomaty -> po zapisie sprawdź maila i wypełnij ankietę, w której poproszę Cię o dane do wysyłki. 💌
Obrazek progu
99 zł miesięcznie
Wybierz 99 zł
9 dostępnych miejsc
Szalenie cieszę się na wspólną podróż! 🍀
W tym progu oprócz tego co powyżej dostajesz również ode mnie:
- konsultacje/rozmowa 1:1 ze mną w sprawie letteringu, biznesu, pogaduszek itp.
- darmową wysyłkę z mojego sklepu✨✨

konsultacja to do wykorzystania 30 minut raz w miesiącu

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Klub Letteringuje w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć, jestem Patka.
Od 2017 roku uczę innych jak pięknie pisać i jak odpoczywać przy literach. Moim celem jest prowadzenie Klubu Letteringuje, który łączyć będzie ze sobą ludzi, którzy chcą odpoczywać przy literach i dzielić swoją pasję z innymi.

Twórzmy razem piękne rzeczy!

Klub Letteringuje stworzyłam dla osób szukających kreatywnego hobby. Dla osób, które chcą w zgranej społeczności wspierać się i motywować w tworzeniu oraz w nauce nowoczesnej kaligrafii – niezależnie od obecnego poziomu zaawansowania.

Co robimy w Klubie Letteringuje?

Klub to przede wszystkim wspólna nauka brush letteringu, ale także miejsce pełne fantastycznych ludzi otwartych na twórcze relacje.

W Klubie Letteringuje:

 • spotykamy się regularnie na tematycznych live’ach, podczas których mówię Wam o letteringu, pokazuję różne techniki i wspólnie uczymy się nowoczesnej kaligrafii i nie tylko;
 • możesz wracać do poprzednich live’ów, które zapisuję specjalnie dla członków klubu;
 • otrzymasz dostęp do naszej szalenie kreatywnej grupy na Discordzie;
 • dostaniesz zniżkę na zakup materiałów do letteringu i kaligrafii z mojego sklepu;
 • rozwijamy swoje zdolności manualne i artystyczne, niezależnie od poziomu zaawansowania – w klubie jest przestrzeń zarówno dla osób początkujących, jak i doświadczonych;
 • otrzymujesz ode mnie paczki z przydasiami do brush letteringu;
 • możesz wspierać moje działania, a ja raz w miesiącu odwdzięczę Ci się plakatem lub innym stworzonym przeze mnie arkuszem, który samodzielnie wykonasz a następnie ozdobi on np. Twoje ściany.

Co ważne – to Ty wybierasz, do których korzyści masz dostęp!

Chcę dołączyć do Klubu Letteringuje!

 

Poznaj mnie!

Jestem Patka i tworzę Klub Letteringuje, bo kocham literki, uwielbiam uczyć Was pisania i z radością obserwuję, jak tworzycie swoje małe i duże dzieła pod moimi skrzydłami.

Tworzę od… zawsze, ale w Internecie działam od 2016 roku, prowadząc profil Letteringuje na Instagramie – na tym koncie dzielę się z Wami zarówno moimi pracami, jak i letteringowymi tutorialami, ćwiczeniami kaligrafii nowoczesnej, informacjami o swoich produktach i warsztatach. Hashtag #letteringuje zaprowadzi Cię zarówno do prac moich, jak i moich warsztatowiczów, kursantów i klientów, którzy naprawdę mają się czym chwalić – bo tworzą z moją pomocą fantastyczne rzeczy!

Prowadzę sklep z artykułami do brush letteringu – w Pracowni Patki znajdziesz zarówno pióra, brush peny i inne pisaki, jak i moje autorskie produkty do nauki kaligrafii nowoczesnej: zeszyty ćwiczeń, e-booki, wzorniki, notesy i szablony.

Nauczę Cię kaligrafii

Od 2017 roku uczę innych jak ładnie pisać i jak odpoczywać przy literach – prowadzę warsztaty w całej Polsce, pokazując Wam magię brush letteringu i innych technik nowoczesnej kaligrafii. Uczestniczki i uczestnicy moich warsztatów wychodzą z naszych spotkań z uśmiechami oraz własnoręcznie przygotowanymi pracami, a bardzo często również z nowym kreatywnym hobby, które zostaje z nimi na lata.

Ciebie również mogę zarazić miłością do literek i tworzenia – wystarczy, że dołączysz do Klubu Letteringuje i będziesz współtworzyć tę kreatywną przestrzeń razem ze mną i innymi osobami w naszej twórczej społeczności.

 

Jak dołączyć do Klubu Letteringuje?

Klub Letteringuje to nic innego, jak społeczność kreatywnych osób wspierających moje działania w serwisie Patronite. Aby dołączyć do Klubu, wybierz na Patronite próg wsparcia, który jest dla Ciebie odpowiedni. To właśnie od wybranego progu zależy pakiet korzyści oraz miesięczny koszt uczestnictwa w Klubie.

Najniższy próg wsparcia dla mojej pracowni to tylko 9 złotych miesięcznie! W tym wariancie otrzymujesz ode mnie raz w miesiącu szablon do brush letteringu wraz z tutorialem video. 

Im wyższy próg wybierzesz, tym więcej korzyści otrzymasz z uczestnictwa w Klubie Letteringuje. Najbardziej rozbudowany wariant da Ci dostęp do:

 • tematycznych live’ów,
 • grupy na Discordzie,
 • zniżki na moje produkty i darmowej wysyłki,
 • comiesięcznej paczki akcesoriów i przydasi do brush letteringu,
 • comiesięcznych konsultacji 1:1!

Chcę poznać więcej informacji o Klubie Letteringuje

 

Czy Klub Letteringuje to miejsce dla mnie?

Jeśli nie masz pewności, czy mój Klub jest miejscem dla Ciebie, zastanów się, ile czasu poświęciłaś sobie (i tylko sobie!) w ostatnich dniach, tygodniach, miesiącach… Te słowa adresuję do kobiet, bo wiem, że to właśnie Wy – studentki, młode mamy i dziewczyny szukające swojej drogi – w codziennym pędzie najczęściej odsuwacie własne potrzeby na dalszy plan.

Kilka lat temu byłam w miejscu, w którym jest teraz wiele z Was: zastanawiałam się, co dalej, chciałam tworzyć, szukałam swojego miejsca i kreatywnego hobby, które pozostanie ze mną na dłużej. Litery pokochałam od pierwszego wejrzenia. Teraz prowadzę firmę, rozwijam swoją brush letteringową markę i wiem, że czas na własne pasje i na odpoczynek jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu.

 

Możesz dołączyć do Klubu Letteringuje na próbę, na miesiąc lub dwa – a jeśli pokochasz literki tak, jak ja, po prostu zostaniesz z nami na dłużej! Wykupienie dostępu do Klubu do niczego Cię nie zobowiązuje – w każdej chwili możesz zrezygnować lub zmienić próg wsparcia.

To co, próbujemy? Pozwól mi wprowadzić Cię w twórczy świat brush letteringu. Dołącz do Klubu Letteringuje, rozwiń swoją kreatywność i znajdź wreszcie kilka chwil dla siebie! Z radością Ci w tym pomogę.

Cele Autora

Na dobry początek
 • 3 000 zł miesięcznie
 • 1 731 zł brakuje
42%
Ta kwota pozwoli mi ustabilizować priorytety by móc realizować dla was moje wszystkie szalone i piękne pomysły. Chciałabym wrócić do nagrywania filmów na YT, zbieram na nowy komputer, mikrofon oraz kamerę do nagrywania tutoriali dla was w jeszcze lepszej jakości.

Komputer potrzebny mi jest do montowania filmów, mikrofon do nagrywania głosu a kamera, przydałoby się by w końcu nie robić wszystkiego na telefonie i ryzykować że znowu ktoś zadzwoni akurat w momencie kręcenia treści dla was.

Mam też szalony plan by zapisać się na kurs arteterapii!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Klub Letteringuje już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anna Tokarczyk
Anna Tokarczyk
19 zł
Paulina Osiadacz
Paulina Osiadacz
39 zł
K. Smazik
K. Smazik
79 zł
Agnieszka Cyfka
Agnieszka Cyfka
79 zł
Paulina Bednarek
Paulina Bednarek
79 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.