Marcin Bzyk

W Patronite od 11.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 846

liczba Patronów: 931

5 patronów
120 zł miesięcznie
120 zł łącznie

Najniższa krajowa

2 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

2 380 zł

brakuje

Życie z grania.
Ten kto to czyta i żyje z grania, wie jak to wygląda.
Raz na wozie, raz pod wozem a innym razem znowu pod wozem. Czyli sinusoida z momentami równi pochyłej. Kompletna nieprzewidywalność. Koncerty za bilety? Za każdym razem ryzyko, zdarząją się koncerty odwołane, zdarzają się wystawki. Życie z grania.
Bardzo kruchy lód po którym się stąpa.
Najlepszym dowodem na kruchość tego lodu, jest pandemia i sytuacja w której się znaleźliśmy. Zero grania. Wszystko zamknięte. Nawet na ulice nie można wyjść, żeby pograć, bo nie ma dla kogo. Coś czuję, że ta pandemia i kryzys będą dla nas nauczką.
Tyle tytułem wprowadzenia.
Jak Państwo wiecie staram się tworzyć rzeczy wartościowe. W swoich piosenkach opisuję otaczają nas rzeczywistość , robię to tak jak to widzę, zawsze jestem szczery w tym co piszę. Zdarza mi się też wykorzystywać teksty innych autorów.
Wychodzą z tego rzeczy lepsze lub gorsze, ale zawsze prawdziwe. W większości kompozycje alternatywne i niekomercyjne.
Chciałbym to móc nadal robić. To jest moje życie i ja tym żyję.
Osiągnięcie celu, jak go nazwałem "Najniższa krajowa" pozwoli mi w pełni zająć się pisaniem nowych piosenek, nagrywaniem nowych płyt i graniem prób we względnym spokoju psychicznym. Przez spokój psychiczny rozumiem nie podejmowanie nerwowych i drastycznych ruchów, żeby zdobyć pieniądze potrzebne do codziennego funkcjonowania.
Jeżeli możesz, wrzuć parę groszy do wirtualnego kapelusza. Wybierz sobie jeden z progów, który też jest krótką opowieścią na co można wydać kasę z Twojego wrzutu.
Kłaniam się Państwu nisko, paniom całuję rączki ;)
Bzyk

Spokojna głowa

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 880 zł

brakuje

Osiągnięcie takiej kwoty miesięcznie, spowodowałoby rozwinięcie skrzydeł na skalę dotąd niespotykaną w moim życiu.
Oprócz spraw związanych z muzyką mógłbym w pełni zająć się sprawami na których również bardzo mi zależy.
Sprawy społeczne.
Jestem zaangażowany w akcję, zmierzającą do powstania w Krakowie Ośrodka Rehabilitacyjno - Leczniczego dla dzikich zwierząt. Chciałby móc zdecydowanie więcej czasu poświęcić tej inicjatywie. Udało mi się w jednym sezonie utworzyć tylko jeden uczniowski, przyszkolny Ogródek Jarzynowy. Myślę, że uczniowie poprzez obcowanie z jarzynami, bardziej się do nich przekonają i włączą je z większą chęcią do swojej diety.
Mam jeszcze kilka pomysłów które chciałbym zrealizować, chociażby chciałbym obsiać niektóre trawniki w parkach w Hucie słonecznikami :)
Rozpoczynam właśnie współprace z Racjonalną Polską i chciałbym się również poświęcić działalności redakcyjnej a także tworzyć krótkie, publicystyczne formy audio video, które będę emitował w mediach społecznościowych.
Drogi patronie, jeżeli możesz pomóż mi w rozwinięciu skrzydeł.
Jeżeli możesz wrzuć proszę jakaś kwotę do wirtualnego kapelusza.
Dziękuje
Bzyk
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni