Avatar użytkownika

Na Warsztat!

6
patronów
320 
miesięcznie
1 490 
łącznie
6
patronów
320 zł 1 490 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Jak to śpiewa rapowy klasyk: "Dyszka do dyszki i brzęczą kieliszki" Dziękujemy za wsparcie!
20 zł miesięcznie
za 20zł można kupić czteropak piwa, pluszowego misia na walentynki lub paczkę papieru toaletowego. Ale ty zdecydowałeś podarować je nam! Dziękujemy!
30 zł miesięcznie
Od tej pory dodajemy Cię do tajnej grupy na facebooku, gdzie będziesz mógł oglądnąć nasze zajawki wcześniej niż inni! Dzięki za wsparcie!
50 zł miesięcznie
to już sporo! jeszcze 15 takich ludzi i mamy opłacony czynsz! Masz u nas miejsce w belce która będzie leciała podczas każdego odcinka. Od tej pory dodajemy Cię do tajnej grupy na facebooku, gdzie będziesz mógł oglądnąć nasze zajawki wcześniej niż inni! Dzięki za wsparcie!
100 zł miesięcznie
To już grubo! stówka drogą nie chodzi... Masz u nas wieczną chwałę w działalności programu! nasza belka reklamowa podczas programu będzie migać twym imieniem na biało czerwono a także wspomnimy o tobie podczas wybranego programu. Od tej pory dodajemy Cię do tajnej grupy na facebooku, gdzie będziesz mógł oglądnąć nasze zajawki wcześniej niż inni! Dzięki za wsparcie!
350 zł miesięcznie
Jesteś sponsorem jednego odcinka w miesiącu! podczas emisji będziemy wspominali o tym trzy razy. Jeśli masz firmę umieścimy twoje logo i krótką ofertę. Oczywiście do tego dochodzi reklama na social mediach! Od tej pory dodajemy Cię do tajnej grupy na facebooku, gdzie będziesz mógł oglądnąć nasze zajawki wcześniej niż inni! Dzięki za wsparcie!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Na Warsztat! w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Na warsztat! To niezależne studio nagraniowe w Stalowej Woli, które przeprowadza wywiady z ciekawymi i niebanalnymi osobami z miasta i regionu. Wszystko na luzie i z humorem.

Organizujemy również konkursy oraz aukcje internetowe na rzecz pokrzywdzonych przez los mieszkańców. Wasze wsparcie finansowe pozwoli nam zmniejszyć koszty wynajmu studia, być może lekką zmianę wystroju. 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Na Warsztat! już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Zubrzycki
Tomasz Zubrzycki
20 zł
Krzysztof Klimka
Krzysztof Klimka
50 zł
Anonimowy patron
100 zł
marcin gancarz
marcin gancarz
20 zł
Dawid Kamil
Dawid Kamil
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.