Avatar użytkownika

Nowy Tygodnik Kulturalny

292
patronów
6 270 
miesięcznie
249 390 
łącznie
292
patronów
6 270 zł 249 390 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy, że tworzycie razem z nami Nowy Tygodnik Kulturalny. Jest to cegiełka, która zbuduje trwałość naszego nowego programu!
W nagrodę otrzymasz od nas mailowe, imienne podziękowanie od zespołu Nowego Tygodnika Kulturalnego.
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
1872 dostępne miejsca
"15" - to dla nas kwota symboliczna. Bo tyle lat istniał program, który dotąd współtworzyliśmy i z którego się wywodzimy. Dziękujemy ci ogromnie za wsparcie. Jako nagrodę oprócz mailowego podziękowania przynależnego do pierwszego progu, otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mógł lepiej poznać nasz program od kuchni i pierwszy dowiesz się, co będziemy omawiać w najbliższym programie.
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
455 dostępnych miejsc
Robi się coraz poważniej. To już koszt książki lub wyjścia do kina. Bardzo za to wsparcie dziękujemy i obiecujemy pomóc w wyborze najciekawszych propozycji ze świata kultury. Również tyle lat chcielibyśmy tworzyć Nowy Tygodnik Kulturalny. W nagrodę oprócz nagród z poprzednich progów otrzymasz imienny certyfikat patronacki do wydrukowania.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
179 dostępnych miejsc
Bardzo dziękujemy za Twoje wsparcie. W nagrodę otrzymasz wszystkie nagrody z poprzednich progów, a dodatkowo otrzymasz od imienne podziękowanie na profilu Facebookowym Nowego Tygodnika Kulturalnego.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
92 dostępne miejsca
Ogromnie dziękujemy za Twoje wsparcie. Obiecujemy, nie zawieść Twoich oczekiwań. W nagrodę otrzymasz wszystkie nagrody z poprzednich progów, a dodatkowo otrzymasz od nas fant-niespodziankę dostęp do e-booka lub e-filmu.
250 zł miesięcznie
Wybierz 250 zł
19 dostępnych miejsc
Powoli słowo "dziękuję" to za mało, więc mamy dla Ciebie coś specjalnego. Otrzymasz osobiste, imienne wideo-podziękowanie nagrane przez jednego z redaktorów programu. Nagranie trafi do Ciebie w formacie pliku mp4 z grafiką Nowego Tygodnika Kulturalnego - łatwo będzie się nim pochwalić w mediach społecznościowych. Fajnie, co? Oczywiście otrzymasz też wszystkie nagrody z poprzednich progów.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
20 dostępnych miejsc
Wow. Powoli zaczyna nam brakować słów, aby określić jak bardzo doceniamy Twoje wsparcie i ile ono dla nas znaczy. Może chciałbyś poznać nasz Nowy Tygodnik Kulturalny OD KUCHNI. Dostaniesz zaproszenie do obecności jako widz podczas nagrania jednego z odcinków programu, w każdym miesiącu, któremu patronujesz. Oczywiście otrzymasz też wszystkie nagrody z poprzednich progów.
1000 zł miesięcznie
Wybierz 1000 zł
6 dostępnych miejsc
Od teraz jesteś naszym MECENASKĄ/MECENASEM. Brzmi dumnie, prawda? Tak jak przy poprzednich progach zaprosimy cię na wybrane przez ciebie nagranie odcinka i otrzymasz wszystkie nagrody z poprzednich progów. Twoje nazwisko pojawi się w napisach końcowych programu z podziękowaniem za wsparcie.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Nowy Tygodnik Kulturalny w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nowy Tygodnik Kulturalny - premiery, wydarzenia i zjawiska, merytoryczne i burzliwe dyskusje o kulturze, znani goście, lubiani prowadzący. Nowe miejsce, nowa energia, gorące spory, wolność i wielkie emocje. Od teraz w internecie - dla Was i dzięki Wam!


 


 

Chcemy, żeby AGNIESZKA SZYDŁOWSKA mogła znów szelmowsko uśmiechnąć się do kamery i z właściwym sobie niepowtarzalnym wdziękiem przekazać głos kolejnemu rozmówcy, a muzyczny świat, którego jest nieodrodną częścią pojawił się przy naszym stole.

Nie możemy się doczekać, aż JACEK WAKAR znowu uspokoi dyskusję nieznoszącym sprzeciwu spojrzeniem. I tak, jak cała Polska, czekamy na jego teatralne recenzje.

Tęsknimy za ciepłem, mądrością i wielością barw strojów MAGDY SENDECKIEJ. I niech jak najwięcej opowiada nam o filmie.

Nie wyobrażamy sobie kulturalnych debat bez profesjonalizmu ŁUKASZA MACIEJWSKIEGO

Czekamy z niecierpliwością na przekomarzania OLI SALWY, GRZEGORZA BRZOZOWICZA  i BŁAŻEJA HRAPKOWICZA.

Niechaj przez literackie morze pełne nowości znów przeprowadzają nas KAROLINA FELBERG i SZYMON KLOSKA.

Świat galerii i wystaw na nowo może nie mieć przed nami tajemnic dzięki artystycznej duszy BOGUSIA DEPTUŁY.

Muzyka klasyczna w przystępnej odsłonie okraszona ponadczasową elegancją stroju tylko w wydaniu nieocenionego JACKA MARCZYŃSKIEGO.

Filozoficzno-awangardowe spojrzenie na sztukę? Oczywiście! Jest z nami IWO ZMYŚLONY.

Niepowtarzalny głos, erudycja i wiedza o muzyce (nie tylko) poważnej – tym zdobył nas ADAM SUPRYNOWICZ i bardzo chcielibyśmy, żeby urzekał nas nadal.

Komiksy będzie nam znów przybliżać ich znawca, mistrz ciętej riposty ADAM GAWĘDA.

Cieszymy się już na samą myśl, że JACEK KOPCIŃSKI i PRZEMYSŁAW SKRZYDELSKI zrecenzują dla nas najlepsze spektakle w Polsce.

Marzymy, żeby tajniki filmowego świata nadal odsłaniała przed nami KATARZYNA BOROWIECKA.

O najmłodszych będziemy mogli zaś dbać dzięki EWIE ŚWIERŻEWSKIEJ, która nie przeoczy niczego, co dzieje się w kulturze dziecięcej.

Chcemy tworzyć taki program, jaki konsekwentnie tworzyliśmy przez ostatnie 15 lat, nie stroniący od dobrodziejstw nowoczesności, do którego będziecie mieli dostęp o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od tego, czy posiadacie telewizor. Nie wyobrażamy sobie, żeby pozytywna energia, jaka wytworzyła się wokół tego projektu, mogła zostać zmarnowana. Drogie Widzki i Drodzy Widzowie, chcemy Wam dać to, za czym tęsknicie, a co dzisiaj zdaje się zanikać, czyli dyskusję, w której wszystkie strony słuchają siebie nawzajem, a różne punkty widzenia mają szansę być reprezentowane. 

Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy to miejsce wyjątkowe na mapie Warszawy i kultury filmowej w ogóle. Miejsce wyraziste, odważne, pełne obrazów i dyskusji. Jesteśmy pewni, że będzie idealną przestrzenią do realizacji Nowego Tygodnika Kulturalnego.

Specyfika architektoniczna budynku sprawia, że przechodnie będą mogli na żywo przyglądać się realizacji odcinków.

 

 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Nowy Tygodnik Kulturalny w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

REALIZACJA 1 ODCINKA PODCASTU NOWEGO TYGODNIKA KULTURALNEGO
 • 8 000 zł miesięcznie
 • 1 730 zł brakuje
78%
Ta kwota pozwoli nam na realizację jednego odcinka podcastu Nowego Tygodnika Kulturalnego w miesiącu. Chcielibyśmy jednak spotykać się z Wami dużo częściej. Mamy nadzieję, że Wy z nami również.
2 ODCINKI PODCASTU NOWEGO TYGODNIKA KULTURALNEGO W MIESIĄCU
 • 16 000 zł miesięcznie
 • 9 730 zł brakuje
39%
Jeśli uda nam się osiągnąć drugi próg, to zrealizujemy dwa odcinki programu miesięcznie w formie podcastu. Nie jest jeszcze idealnie, ale zbliżamy się do naszego głównego celu.
3 ODCINKI PODCASTU NOWEGO TYGODNIKA KULTURALNEGO W MIESIĄCU
 • 24 000 zł miesięcznie
 • 17 730 zł brakuje
26%
Jeśli uda nam się osiągnąć trzeci próg, to zrealizujemy trzy odcinki programu miesięcznie w formie podcastu. Nie jest jeszcze idealnie, ale zbliżamy się do naszego głównego celu.
UDAŁO SIĘ! 4 ODCINKI PODCASTU NOWEGO TYGODNIKA KULTURALNEGO W MIESIĄCU
 • 32 000 zł miesięcznie
 • 25 730 zł brakuje
19%
Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie. Realizujemy nasz główny plan. Nowy Tygodnik Kulturalny, tak jak wcześniej, gości w Waszych domach w każdy piątek! Obiecujemy nie zwieść waszych oczekiwań. Produkcja programu rusza natychmiast. Do usłyszenia!
BONUS NR 1
 • 56 000 zł miesięcznie
 • 49 730 zł brakuje
11%
Realizujemy Nowy Tygodnik Kulturalny w każdy piątek w formie podcastu, a dodatkowo realizujemy 1 odcinek w miesiącu w formie WIDEO, abyśmy mogli się znowu zobaczyć.
BONUS NR 2
 • 80 000 zł miesięcznie
 • 73 730 zł brakuje
7%
Nie tylko realizujemy Nowy Tygodnik Kulturalny w każdy piątek, i robimy 1 odcinek wideo Nowy Tygodnik Kulturalny miesięcznie, ale też spełniamy marzenia swoje i naszych widzów: dodatkowo ruszymy w Polskę realizować „wakacyjne odcinki specjalne NoTeKu” w różnych mniejszych i większych zakamarkach Polski.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Nowy Tygodnik Kulturalny już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ewa Klimczyk
Ewa Klimczyk
15 zł
Malgorzata Wiech
Malgorzata Wiech
10 zł
Edyta Urbaniak
Edyta Urbaniak
15 zł
Dorota Zerbst
Dorota Zerbst
30 zł
Bartłomiej Pietrzyk
Bartłomiej Pietrzyk
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.