OBRASQi

W Patronite od 06.12.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
90 łącznie

SCENOGRAFIA i STROJE DO FILMU

800 zł

11%

osiągnięto

710 zł

brakuje

Naszym najbliższym celem koniecznym do stworzenia filmu "Charon" jest zbudowanie scenografii do filmu. Mamy już odpowiednie lokum, czas je wyposażyć. Odwiedzamy więc różne targowiska i inne tajemnicze miejsca, w których Jarek wyszukuje rzeczy aby stworzyć z nich magiczne przedmioty. Monika przeszukuje szafy całego świata w poszukiwaniu strojów. Wszystko to, aby wykorzystując różne techniki animacji oraz grę aktorów stworzyć krótkometrażową animację "Charon".

WYNAJĘCIE DODATKOWEGO SPRZĘTU DO NAGRAŃ

800 zł

11%

osiągnięto

710 zł

brakuje

Naszym kolejnym celem jest wykonanie nagrań sprzętem, którego nie posiadamy, konieczne jest wynajęcie dodatkowej kamery. Wszystko to aby stworzyć film "Charon" tak jak go wymyśliliśmy, wymarzyliśmy.

FILM ANIMOWANY

2 500 zł

3%

osiągnięto

2 410 zł

brakuje

To nasz cel końcowy. Mamy już odpowiednie pomieszczenie ze scenografią. Nasi aktorzy mają stroje i udało się nam nagrać część filmu. Teraz nadszedł czas na najbardziej tajemniczą część projektu - połączenie naszych postaci i świata z tym baśniowym, wirtualnym. Stworzenie odpowiednich efektów, montaż i produkcja. Gotowy film ma być nagrany i wydany na płytach CD, z których każda posiadać będzie nadruk oraz kopertę z okładką. Tak wydany film trafi do osób wspierających nas zgodnie z progami wsparcia.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł