Avatar użytkownika

Podcast 460 - Barbara Brodzińska-Mirowska

13
patronów
713 
miesięcznie
6 693 
łącznie
13
patronów
713 zł 6 693 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

23 zł miesięcznie
Podoba mi się
Bardzo dziękuję Ci za Twoje wsparcie - dzięki niemu mogę rozwijać Podcast 460!
46 zł miesięcznie
Bardzo mi się podoba
Mój podcast powstaje dla Ciebie. Dzięki rozmowom na Patronite, chcę dowiedzieć się jakie tematy, jacy goście oraz jakie formaty są dla Ciebie najbardziej interesujące. Porozmawiajmy, jak wspólnie rozwijać "Podcast 460".
92 zł miesięcznie
Kibicuję projektowi
• zostaniesz wymieniony w odcinku jako Mecenas "Podcastu 460"

Ostatni próg to znaczącą kontrybucja, która pozwoli mi myśleć o długoterminowo o podcaście oraz kierunkach jego rozwoju. Decydując się na ten próg stajesz się Mecenasem "Podcastu 460" i zasługujesz na to, żeby wspomnieć o Tobie przygotowując odcinek.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Podcast 460 - Barbara Brodzińska-Mirowska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

"Podcast 460" - miejsce, w którym polityka staje się zrozumiała.

Dołącz do Społeczności

Każdy odcinek to dla mnie wielka radość, ale też wiele godzin ciężkiej pracy. Chcę dla was tworzyć najwyższej jakości treści i zapraszać najciekawszych gości. Aby to było możliwe, potrzebuję waszego wsparcia. Dzięki niemu będę mogła kontynuować to, z czego czerpię satysfakcję - przybliżać wam świat polityki. 

 

Realizacja każdego odcinka to nie tylko godziny mojej pracy oraz rozmów z gośćmi, to także inwestycja w sprzęt i oprogramowanie, dzięki któremu mogę być dumna z najwyższej jakości, którą Wam dostarczam. 

Ale nie tylko. Podczas wielu lat pracy naukowej przekonałam się, że badania pozwalają sięgnąć głębiej i widzieć więcej. Chcę rozwijać podcast w kierunku, który umożliwi mi zdobywanie wiedzy, dostęp do danych, raportów, dzięki którym będę mogła skupić się na przybliżaniu wam prawdziwego oblicza polskiej polityki, dostarczać unikalnych treści i dzielić się z Wami najnowszymi wynikami badań lub nawet - dzięki pozyskanym środkom - realizować je samodzielnie. 

 Dołączcie do naszej społeczności na Patronite i pomóżcie kształtować przyszłość "Podcast 460"!

 

Progi wsparcia

1. Podoba mi się: 23 zł 

 

2.  Bardzo mi się podoba: 46 zł 

Mój podcast powstaje dla Ciebie. Dzięki rozmowom na Patronite, chcę dowiedzieć się jakie tematy, jacy goście oraz jakie formaty są dla Ciebie najbardziej interesujące. Porozmawiajmy, jak wspólnie rozwijać "Podcast 460". 

3. Kibicuję projektowi: 92 zł 

  • zostaniesz wymieniony w odcinku jako Mecenas "Podcastu 460"

Ostatni próg to znaczącą kontrybucja, która pozwoli mi myśleć o długoterminowo o podcaście oraz kierunkach jego rozwoju. Decydując się na ten próg stajesz się Mecenasem "Podcastu 460" i zasługujesz na to, żeby wspomnieć o Tobie przygotowując odcinek. 

 

Podcast 460

Niemal każdego tygodnia 460 posłów z różnych partii rywalizuje o władzę sięgając do naszych serc, umysłów i kieszeni. Chociaż często dostarcza nam rozrywki oraz powodów do rozmów, w zalewie nagłówków trudno zrozumieć, jej wpływ na naszą codzienność.

 

"Podcast 460" to mój autorski program o polskiej polityce i grze emocji i interesów, które tworzą naszą rzeczywistość. Każdego tygodnia eksperci ze świata nauki, biznesu, mediów oraz polityki przyglądać się będą zjawiskom i procesom politycznym i pomagać odnaleźć w nich to, co naprawdę ważne.

Na co dzień jestem badaczką polityki i komunikacji medialnej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz przygotowuję analizy dla mediów

Więcej:  Podcast460.pl

Zacznij słuchać:  Spotify |  Apple Podcasts |  Google Podcasts  

Zacznij oglądać:  YouTube

 

Kim jestem? 

Jestem politolożką, adiunktem w Katedrze Komunikacji, Mediów i Dziennikarstwa UMK w Toruniu oraz autorką Podcastu 460. 

Interesuje się problematyką szeroko pojętej komunikacji politycznej oraz public relations. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w sztabach wyborczych kampanii politycznych oraz w public relations.

Jestem autorką i współredaktorką publikacji dotyczących marketingu politycznego, komunikowania permanentnego, kwestii związanych z profesjonalizacją procesu komunikacji politycznej oraz nowych mediów.

 

Dodaj do ulubionych 

 Podcast460.pl

 YouTube

 Twitter

 LinkedIn


 


 

Słuchaj w Patronite Audio!

Słuchaj Podcast 460 - Barbara Brodzińska-Mirowska w aplikacji Patronite Audio.
Pobierz aplikację na swój telefon lub słuchaj w przeglądarce.

Słuchaj

Cele Autora

Podcast 460. Startujemy.
  • 4 600 zł miesięcznie
  • 3 887 zł brakuje
15%
Realizacja każdego odcinka to nie tylko godziny mojej pracy oraz rozmów z gośćmi, to także inwestycja w sprzęt i oprogramowanie, dzięki któremu mogę być dumna z najwyższej jakości wideo oraz audio, którą Wam dostarczam.

Ta kwota pozwoli mi przede wszystkim na utrzymanie "Podcastu 460" i myślenie o jego rozwoju, ale także na niezbędne zakupy oraz zadbanie o jego jakość.
Podcast 460. Rośniemy.
  • 9 200 zł miesięcznie
  • 8 487 zł brakuje
7%
"Podcast 460" to mój autorski projekt. Zaczynam od formatu, który jest możliwy do zrealizowania, ale mam już mnóstwo pomysłów na to, jak go rozwijać myśląc o gościach oraz warunkach jego realizacji.

Dzięki tej kwocie, będę mogła skupić się na rozwoju podcastu, a także zainwestować w dostęp do najnowszych danych i raportów, dzięki którym otrzymacie najnowsze eksperckiej analizy oparte na danych.
Podcast 460. Badania i Rozwój.
  • 18 400 zł miesięcznie
  • 17 687 zł brakuje
3%
Podczas wielu lat pracy naukowej przekonałam się, że badania pozwalają sięgnąć głębiej i widzieć więcej. Chcę rozwijać podcast w kierunku, który umożliwi mi tworzenie unikalnych treści dzięki zlecaniu badań. Na tym etapie uda mi się wzbogacić "Podcast 460" o specjalne anglojęzyczne odcinki z najciekawszymi ekspertami spoza Polski, aby nabrać dystansu i zrozumieć jak polskie życie publiczne wpisuje się w globalną debatę.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Podcast 460 - Barbara Brodzińska-Mirowska już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Robert Tomczak
Robert Tomczak
23 zł
Zuzanna El Mahdi
Zuzanna El Mahdi
23 zł
Michał Szymanderski-Pastryk – Marketing zaangażowany społecznie
Michał Szymanderski-Pastryk – Marketing zaangażowany społecznie
92 zł
Anonimowy patron
46 zł
Hemar Auto Toruń Bosch Service
Hemar Auto Toruń Bosch Service
92 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.