Prawo Marcina

W Patronite od 25.04.2023

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 276

Liczba Patronów: 1282

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
2 250 miesięcznie
2 390 łącznie
Jestem prawnikiem - absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Opowiadam o Waszych prawach, tłumaczę przepisy i rozwikłuję zagadnienia prawne. Prawo to moja pasja, i chcę się z nią dzielić z Wami. Dlatego stworzyłem największy kanał o prawie w Polsce!

O Autorze

Hej! Prawo Marcina to największy profil prawniczy na Tiktoku, który wkroczył też na YouTube i Instagrama. Jestem prawnikiem, absolwentem UW i mówię o Waszych prawach. Priorytetem jest dla mnie edukacja prawna i kształtowanie społeczeństwa świadomego swoich praw.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Damian Jendrzejczak
Damian Jendrzejczak
Próg: 20 zł
Alice Black
Alice Black
Próg: 500 zł
AdrianoxGames
AdrianoxGames
Próg: 20 zł
Michał Kanarkiewicz
Michał Kanarkiewicz
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 1 500 zł