Sebastian Dijon

W Patronite od 22.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 970

Liczba Patronów: 1378

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
420 miesięcznie
840 łącznie
Kreator, inspirator ,trener mentalny, praktyk życia, szkoleniowiec, odkrywca. Twórca Instytutu Rozwoju oraz Akademii Zmian

O Autorze

Witaj, świetnie że Jesteś Tutaj

Jestem Sebastian Dutkiewicz & Dijon

Jestem, trenerem, coachem systemu Brian Tracy, doradcą zawodowym oraz licencjonowanym masterem amerykańskiej szkoły Star's Edge oraz Hipnoterapeutą. Posiadam  narzędzia dzięki którym, pomagam tobie w różnych etapach kariery w skutecznym poruszaniu się po rynku pracy, osiąganiu celów, określeniu swoich mocnych stron i możliwych ścieżek zawodowych oraz profesjonalnym przygotowaniu do zmiany pracy / zawodu lub awansu tak, abyś  mógł skorzystać z wszystkich możliwości tego świata.

Do pracy używam narzędzi  coachingowych, hipnoterapii, medytacji, uważności i psychologii pozytywnego myślenia.

Jeżeli miałbym scharakteryzować moje podejście do rozwoju jednym cytatem, bez wątpienia wybrałbym – „zmieniam przekonania, by zmienić swoje życie, bo kto ma większy wpływ na naszą przyszłość niż my sami?”

Rozwój osobisty w moim rozumieniu to Zwiększona zdolność postrzegania  w przestrzeni i czasie. Zwiększone osobiste poczucie realności. Umiejętność odkrywania wskazówek dotyczących sukcesu. Odzyskiwanie entuzjazmu i inspiracji dla własnej osobistej wizji.

Nauka doświadczania życia a także pogłębienie zrozumienia względem naszego życia a co za tym płynie doświadczanie  w pełni wszystkiego.

Kiedy pracujesz nad własnym wnętrzem, by dotrzeć do tego kim jesteś naprawdę, poznajesz swoją moc wynikającą z tego, iż jesteś istotą posiadającą ogromne możliwości.

Będąc w pełni szczęśliwym, w momencie gdy szczęście nie wynika z zewnętrznych czynników, masz duże szanse rozwoju swoich pasji i nie tylko.

Prowadzę Szkolenie " Redefinicja Umysłu " o którym możesz więcej przeczytać na mojej stronie internetowej https://7element.pl/

Moje inspirujące posty możesz znaleźć na moim funpage: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086097653294

oraz Fanpage Instytutu Rozwoju https://www.facebook.com/7ElementInstytutRozwoju/

Zapraszam do oglądania i subskrypcji konta na YouTube oraz inspirujących cyklicznych filmów ( co środę nowy odcinek )

https://www.youtube.com/channel/UCf9frFBFOFN3ptkynLmvUcA 

Oraz do obserwacji na instagramie https://www.instagram.com/sebastiandijon/

 

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anna Dutkiewicz
Anna Dutkiewicz
Próg: 10 zł
Agnieszka  Pawełkiewicz
Agnieszka Pawełkiewicz
Próg: 100 zł
Marta Smiertelny
Marta Smiertelny
Próg: 100 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anna Wrzesniacka
Anna Wrzesniacka
Próg: 100 zł
Adam Kaliczynski
Adam Kaliczynski
Próg: 25 zł