Avatar użytkownika

Szmaragdowe Pióro

1
patron
10 
miesięcznie
370 
łącznie
1
patron
10 zł 370 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Cytrynowe Pióro – cytryn symbolizuje ochronę przed jadem węża, a Ty właśnie przyczyniłeś się do ochrony naszych książek przed drapieżnymi błędami i nudną fabułą.

W ramach podziękowań:
✒ dopiszemy Cię imiennie do stałej listy patronów na naszej stronie Szmaragdowe Pióro
✒ pojawisz się też w podziękowaniu w naszych mediach społecznościowych

Dziękujemy, że nas wspierasz!
10 zł miesięcznie
Bursztynowe Pióro – zatopione w bursztynie owady i rośliny mogą przetrwać lata. Podobnie jest z historiami zapisanymi na kartach książki, a dzięki Tobie jesteśmy bliżej tego, by nasza opowieść też zachowała się na długi czas.

W ramach podziękowań:
✒ otrzymujesz nagrody z poprzedniego progu
✒ otrzymujesz dostęp do materiałów dodatkowych (sprawozdania z postępów naszej pracy, przedpremierowe fragmenty książki, kulisy naszej pracy, dostęp do niektórych materiałów przed publikacją i wiele innych)

Dziękujemy, że nas wspierasz!
20 zł miesięcznie
Koralowe Pióro – koral jest nazywany kwiatem morza, a to może stać się już źródłem inspiracji. Podobnie Twoje dobre słowo czy rada.

W ramach podziękowań:
✒ otrzymujesz nagrody z poprzednich progów
✒ będziemy otwarci na Twoje rady (otrzymasz dostęp do ankiet i pomożesz nam w podejmowaniu niektórych decyzji związanych z książkami)

Dziękujemy, że nas wspierasz!
30 zł miesięcznie
Turkusowe Pióro – turkus w języku perskim oznacza zwycięstwo. Dla nas jest to chwila, kiedy trzymamy w rękach świeżo wydrukowaną książkę. Jednak zwycięstwo najlepiej smakuje, gdy można się nim podzielić.

W ramach podziękowań:
✒ otrzymujesz nagrody z poprzednich progów
✒ otrzymasz każdą najnowszą książkę z dedykacją (ważne: jako pierwszą otrzymasz książkę, która ostatnio miała premierę, a potem kolejne przez cały okres patronowania)

Dziękujemy, że nas wspierasz!
50 zł miesięcznie
Jadeitowe Pióro – jadeit jest niezwykle wytrzymałym kamieniem. Dzięki Tobie znacznie łatwiej będzie znieść oczekiwanie na zakończenie prac nad naszą książką.

W ramach podziękowań:
✒ otrzymujesz nagrody z poprzednich progów
✒ zostaniesz też dopisany do listy patronów wymienianych w książce (ważne: musisz dołączyć do dnia, gdy książkę wyślemy do drukarni)
✒ otrzymasz na mail informację o każdym wydarzeniu, w którym będziemy brali udział

Dziękujemy, że nas wspierasz!
100 zł miesięcznie
Perłowe Pióro – nie tak łatwo znaleźć piękną i drogocenną perłę. Dlatego cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszych poszukiwań. Z Twoją pomocą będziemy w stanie tworzyć prawdziwe literackie perły.

W ramach podziękowań:
✒ otrzymujesz nagrody z poprzednich progów
✒ otrzymasz pakiet książkowy (do książki z dedykacją dorzucimy kilka tematycznych gadżetów)


Dziękujemy, że nas wspierasz!
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
10 dostępnych miejsc
Ametystowe Pióro – ametyst od wieków kojarzy się z siłą i szacunkiem. Miło nam, że chcesz wspierać naszą pracę i szanujesz czas, jaki poświęcamy na tworzenie książek oraz dodajesz nam sił do całego procesu pisania i wydawania.

W ramach podziękowań:
✒ otrzymujesz nagrody z poprzednich progów
✒ dołączysz do grona Mecenasów (Twoje logo/zdjęcie będzie widoczne w sekcji Mecenasi)

Dziękujemy, że nas wspierasz!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Szmaragdowe Pióro w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Cześć!
Spotkałaś kiedyś luwana czuwającego w elfim lesie?
A może widziałaś rokanę lub ziele kalendy?
Miałaś okazję rozmawiać w fatickim lub sariańskim?
Nie?
To pozwól, że zabierzemy Cię w podróż do niezwykłego świata pełnego tajemnic i opowieści, których pewnie nigdy nie słyszałaś.

Witaj! Jestem Aleksandra i razem z moim Mężem tworzę opowieści o zwykłych ludziach, którzy pewnego dnia przekraczają próg rodzinnego domu i wyruszają w podróż. Dokąd? O tym przekonasz się na kartach naszych książek.

A kim ja jestem? Twórcą cyklu Bielijon, współtwórcą e-booka Grzechy cudze. A przede wszystkim pisarzem, który ma więcej pomysłów niż czasu na ich spisywanie.

Lubię spędzać czas ze swoimi postaciami. Razem z nimi piszę kolejne rozdziały, wykłócam się o zmiany lub przyznaję im rację. Wspólnie staramy się, by te opowieści wywołały u Ciebie łzy szczerej radości lub szlachetnego współczucia.

I nie mogę zapomnieć o mojej kochanej, fantastycznej Rodzince (Mężu i Synu), która mnie wspiera, dodaje sił i pomaga realizować szalone pomysły.

 

Cześć! Mam na imię Mateusz i razem z Żoną ostatnie lata poświęcam tworzeniu uniwersum, w którym osadzane są pisane przez nas historie. Jest to fascynujące zajęcie. Poza tym próbuję je godzić z zarabianiem na bieżące wydatki. Nie jest to takie proste, bo doba ma zawsze tylko 24 godziny… Naprawdę, nie mogę się już doczekać czasów, kiedy będziemy wydawać nasze książki, a potem może także inne produkty związane z wykreowanym przez nas światem fantasy, nie martwiąc się, czy starczy nam funduszy. Za to na pewno nie braknie nam pomysłów i entuzjazmu, który towarzyszy naszemu tworzeniu. Mam nadzieję, że Tobie także spodoba się to, co wspólnie wymyślamy 😎

 

Nasze marzenia

Wiecie, o czym marzyliśmy? O samodzielnym wydawaniu książek na wysokim poziomie. A to nie jest proste. Wymaga czasu i sporych oszczędności. Musimy przyznać, że z tym pierwszym jesteśmy w stanie prędzej się uporać niż z drugim. Właśnie dlatego cenimy sobie każde wsparcie.

Jeśli tylko jesteście w stanie, możecie dołączyć do grona naszych patronów. My za to postaramy się tworzyć dla Was historie pełne emocji, przygód, przyjaźni, ale też trudów, smutków i łez. Opowieści, które poruszą odpowiednie struny w sercu i zostaną z Wami na dłużej.

 

Nasze twórcze plany

Już od lat wspólnie tworzymy świat fantasy, w których będzie osadzona fabuła większości naszych książek. Pracujemy dosłownie nad wszystkim: od głosek w poszczególnych językach, przez opisy i historię bohaterów, po kulturę całych ludów

Pomysłów naprawdę nam nie brakuje. Choć wciąż sądzimy, że doba mogłaby być nieco dłuższa 😁

 

Świat Ariadny

Obecnie pracujemy nad cyklem Bielijon, który opowiada o zwyczajnej dziewczynie ze wsi, Ariadnie.

 

Tom I: Porzucony, który ocalał

Nie zapominaj o swoim darze.

Może kiedyś oswoisz wilka albo inne dzikie zwierzę.

 

Ariadna od lat słucha opowieści o Księciu, wypędzonym następcy tronu, który kiedyś powróci, by uwolnić swój lud spod władzy okrutnego Króla Nocy. Sama pragnie do niego dołączyć i wziąć udział w przygodach, ale na razie może jedynie mierzyć się z własną bestią prześladującą ją od lat. Gdy pewnego dnia słyszy o porywającym owce stworze, zamierza sprawdzić, kim jest i skąd wziął się w pobliżu jej domu. Nie spodziewa się, że zamiast niego natrafi na rannego, który potrzebuje pomocy.

 

Darmowy fragment

 

Tom II: Zagubiony, który prowadził

Często to nie silni wojownicy dokonują największych czynów,

ale ci najmniejsi, najmniej doświadczeni.

 

Ariadna w końcu poznała prawdę. Wie już, kim naprawdę jest ten, kogo uważała za brata. Wie, jak znalazł się w jej wiosce i dlaczego przez tyle wiosen ukrywał się pod fałszywym imieniem. Jednak to nie koniec tajemnic. Dziewczyna odkrywa, że otacza ją jeszcze sporo sekretów. I zamierza je poznać. Szczególnie ten dotyczący zadania, które chcą jej powierzyć elfy i Książę.

W towarzystwie starych i nowych przyjaciół weźmie udział w kolejnych przygodach i wyzwaniach, jakie czekają ją w elfim mieście. Jak zawsze też odważnie ruszy na pomoc potrzebującym, nawet jeśli sama przy tym narazi się na niebezpieczeństwo.

 

Darmowy fragment

 

 

Tom III: w przygotowaniu (premiera planowana na:  wiosna/lato 2024 r.)

Tom IV: w przygotowaniu

Tom V: w trakcie pisania

 

Tom dodatkowy I: w przygotowaniu

Tom dodatkowy II: w umyśle autora

 

A nasze książki znajdziesz na Legimi oraz w wielu księgarniach internetowych np. Czytam.pl, Gandalf, Tania Książka, Tantis, Amazon.

Cele Autora

Krok za krokiem, literka za literką
  • 100 zł miesięcznie
  • 90 zł brakuje
10%
W pisarskim życiu nie brakuje mniejszych i większych wydatków. Wysłanie książek do recenzentów, opłacenie reklamy, prowadzenie bloga - to zaledwie kilka z nich.
Dzięki tej kwocie nie będziemy musieli przejmować się niektórymi wydatkami i zyskamy możliwość docierania do większej liczby Czytelników.
Tutaj opisz… tutaj skróć…
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 990 zł brakuje
1%
Jak pisarz ma sobie poradzić bez redaktora, który wytknie mu wszelkie, najdrobniejsze błędy? Jak ma poradzić sobie bez grafika, który potrafi rysunkiem oddać myśl autora? No właśnie, nie poradzi sobie.
W tworzeniu książki bierze udział sporo osób, a każdą z nich chcielibyśmy należycie wynagrodzić za poświęcony czas.
Ten cel pozwoli nam opłacić wszelkie koszty, które wiążą się z wydawaniem książki (recenzję wewnętrzną, redakcję, korektę, skład i łamanie, druk oraz reklamę).
Czas, czas, królestwo za CZAS!
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 4 990 zł brakuje
0%
Obecnie naszym najważniejszym celem jest znaleźć CZAS. Czas na pisanie kolejnych książek, dopracowywanie historii, języków i całego uniwersum.
Jeśli pomożecie nam osiągnąć ten cel, będziemy mogli poświęcić więcej czasu na nasze opowieści. A, co za tym idzie, Wam.
Dzięki temu zyskamy fundusze, by nie martwić się o comiesięczne wydatki oraz opłacić koszty związane z wydaniem książki. Dodatkowo będziemy mieli więcej CZASU na przygotowywanie dla Was materiałów specjalnych, spotkania i wiele innych niespodzianek.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Szmaragdowe Pióro już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Łukasz Hebdziński
Łukasz Hebdziński
5 zł
Ewa Kaczor
Ewa Kaczor
10 zł
Natalia Kubicius
Natalia Kubicius
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.