W Wolnej Chwili

W Patronite od 10.12.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 443

liczba Patronów: 382

12 patronów
240 zł miesięcznie
4 470 zł łącznie

Radio z prawdziwego zdarzenia!

5 000 zł

89%

osiągnięto

530 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu to nasze marzenie, ponieważ pozwoli nam na stworzenie najlepiej brzmiącego podcastu w Polsce. Planujemy zakup lepszych mikrofonów, miksera z soundbordem pozwalającego nam na dodawanie dźwięków do audycji (Wszyscy wiemy, że jedyne czego brakuje WWC to dźwięki otwieranego piwa puszczane w tle 😜), światła, by nasze nagrania w formie wideo wyglądały lepiej na youtubie i oczywiście... zakup dodatkowego mikrofonu dla gości, których chcielibyśmy zaprosić do naszego programu!

SoundBoardUndergoundowe radio po cięciach budżetowych.

2 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Tworząc podcast nie spodziewaliśmy się, że prowadzenie go będzie sprawiało nam tyle radości, a Wy tak pozytywnie nas przyjmiecie. Ciągle rozmawiamy tylko o tym i nie możemy się doczekać dni, w które możemy spokojnie usiąść i nagrać dla Was kolejny odcinek! 🔥 Nawet nie wiecie jak cieszy nas, że podcast tak szybko się rozwija i trafia na niego coraz więcej osób. Sami nie mogliśmy uwierzyć, gdy odkryliśmy, że znajdujemy się w TOP20 najpopularniejszych podcastów na polskim Spotify!

Zauważyliśmy jednak jak bardzo nasze audycje odstają pod względem jakości dźwięku od konkurencji i zrozumieliśmy, że musimy coś zmienić, by przyjemniej było nas słuchać. (Nie chcemy przecież, by dźwięk wlekącego się po szynach pociągu PKP zagłuszał nasze żarty).

Niestety sami nie posiadamy środków, by kupić teraz lepsze mikrofony i potrzebujemy Twojej pomocy. Osiągnięcie tego progu pozwoli nam na zakup podstawowego sprzętu do nagrywania podcastu. Każdy z nas dostanie własny mikrofon i statyw. Nie będziemy jeszcze brzmieć jak Polskie Radio, ale na pewno usłyszysz różnicę! 💪

Mikrofon