Łukasz Dominiak/WhosYourDaddy

W Patronite od 28.10.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1653

Liczba Patronów: 1351

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
172 miesięcznie
1 554 łącznie
Cześć, jestem Łukasz, prowadzę na instagramie profil __Whos_your_Daddy_ w którym staram się pokazywać trudy rodzicielstwa z przymrużeniem oka.

O Autorze

Memy w słusznej sprawie  - 30% wsparcia od Patronów na Fundację, która widzi potrzeby rodziców, bo szczęśliwy rodzic to szczęśliwe dziecko.

Fundacja RORO pomogła nam przejść, nieco bardziej gładko przez okres pieluchowego amoku, organizując różne ciekawe zajęcia. Pomyślałem więc, że mając profil na instagramie który dzięki Wam stał się popularny, odwdzięczę się Fundacji i część z zebranych pieniędzy będę przeznaczał na fundacje i różne akcje przez nią prowadzone. 

Fundacja RoRo

W RoRo wspieramy rodziców w poszukiwaniu własnej drogi rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu.
➢Prowadzimy warsztaty dla rodziców i zajęcia dla dzieci.
➢Poruszamy tematy związane z rozwojem osobistym, kompetencjami wychowawczymi oraz społecznymi wierząc, że rozwój tych umiejętności pomaga nam być nie tylko lepszymi rodzicami, ale przede wszystkim szczęśliwszymi i bardziej spełnionymi ludźmi.
➢Bliskie jest nam porozumienie bez przemocy (NVC) i rodzicielstwo bliskości.
➢Podczas warsztatów dajemy konkretne narzędzia, chcemy także inspirować do poszukiwań i odkrywania własnej drogi rodzicielstwa.

 

Wiemy czego potrzebują rodzice, bo same nimi jesteśmy.
Fundacja powstała z inicjatywy 5 matek, które poznały się w 2009 roku podczas pierwszego spotkania Klubu Mam na Mokotowie – społecznej inicjatywy Agnieszki Amborskiej i Justyny Trofimiuk-Suszyckiej.
Do tej pory w naszych działaniach udział wzięło kilkadziesiąt tysięcy rodziców i dzieci. Tylko we wrześniu 2022 roku z zajęć, które prowadziliśmy, skorzystało ponad 5000 uczestników.

 


 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika