Strefa Patrona:

6

patronów

55 zł

miesięcznie

90 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
406
miesięczne wsparcie
292
liczba patronów

  Karczma Ajantisa - prowadzony od 2012 roku kanał w serwisie YouTube, na którym zamieszczane są najnowsze informacje ze świata gier Diablo, a także ciekawostki, wywiady, dyskusje i relacje ze zlotów graczy.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 50 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Ciekawe fanty ze świata Diablo
Dzięki tej kwocie, będę mógł wyszukać i nabyć ciekawe drobiazgi związane z grami z serii Diablo, np. ręcznie wykonywane pluszaki czy breloczki. Zakupione w ten sposób dobra zostaną zrecenzowane i jeśli będzie taka możliwość, przeznaczone nagrody w konkursach lub giveawayach.
0%
55 %
100%
osiągnięto 55%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 45 zł
Zakup lepszego wyposażenia
Taka kwota umożliwi mi zakup lepszej jakości sprzętu audio/video, m.in. lepszej kamery czy greenscreena. Jakość filmów będzie jeszcze lepsza!
0%
22 %
100%
osiągnięto 22%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 195 zł
Zakup sprzętu oraz droższych nagród
Wsparcie w tej wysokości, umożliwi mi zakup droższego wyposażenia (np. wysokiej jakości mikrofonu) oraz wyszukanie i zakup bardzo rzadkich fantów związanych z Diablo (np. edycji pudełkowej Diablo 1).

O Autorze

Karczma Ajantisa

Karczma Ajantisa to vlog internetowy, na którym znajdziesz najnowsze informacje ze świata

wszystkich części gier Diablo, zamknięte w postaci cotygodniowej pigułki - Tygodniówki. Jeden film tygodniowo i już wiesz wszystko! :)

Przygoda z Karczmą Ajantisa rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy to powstał pierwszy w pełni polski vlog dotyczący gier z serii Diablo.

Tygodniówki

Najpopularniejszym i unikatowym w skali kraju, materiałem jest seria Tygodniówek - krótkich, kilkuminutowych filmów, zawierających omówienie najświeższych wydarzeń w polskiej oraz zagranicznej społeczności Diablo.

Tygodniówki są miejscem, w którym agregowane są aktualności dotyczące wszystkich gier z serii Diablo, zamieszczane są informacje z wszystkich polskich i większości najpopularniejszych zagranicznych serwisów o Diablo.

5 dni po premierze Diablo 3, w serwisie YouTube zagościł pierwszy odcinek Tygodniówki.

Po blisko sześciu latach działalności, Tygodniówka osiągnęła magiczny poziom 300 odcinków, publikowanych regularnie w każdą niedzielę (bez ani jednej wpadki!).

Polemiki przy piwie

Ale Karczma Ajantisa to także inne serie, m.in. Polemiki przy piwie - dyskusje prowadzone w gronie najbardziej rozpoznawanych polskich youtuberów, streamerów oraz redaktorów Diablo, w których poruszane są bieżące problemy społeczności tej gry.

 

Zloty

Karczma Ajantisa organizuje także ogólnopolskie zloty fanów Diablo, podczas których w doborowym towarzystwie, posilając się pysznymi potrawami i popijając zimne piwko, prowadzone są dyskusje na temat gry, odbywają się konkursy z cennymi nagrodami, a także prowadzone są prezentacje i panele dyskusyjne, dotyczące Diablo.

Bywalcami zlotów są m.in. polscy Community Managerowie firmy Blizzard oraz goście specjalni, np. szef zespołu tłumaczeniowego Diablo 2 i 3 Ryszard Chojnowski.

Jeśli masz ochotę, to wpadnij do Karczmy Ajantisa - klimat gwarantowany! :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 3
Czas rozpocząć działanie! Dzięki Twojej pomocy, będzie możliwe zebranie pierwszych środków na pokrycie bieżących kosztów działalności, a także na zakup drobiazgów, przeznaczonych na konkursy i giveawaye. W zamian za to, Twoje imię zostanie wymienione na liście podziękowań na końcu każdej Tygodniówki!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 2
Kwota robi się coraz bardziej poważna! Dzięki Twojej pomocy wyszukać jeszcze ciekawsze fanty i zaprezentować je lub rozdać w konkursach w Karczmie Ajantisa, a być może wystarczy także na zakup lepszego sprzętu audio/video? Wspierając Karczmę w ten sposób, możesz liczyć na zaprezentowanie Twojego imienia nie tylko na końcu Tygodniówki, ale także w czasie jej trwania, w specjalnym widżecie, elegancko pojawiającym się z boku ekranu. Każde imię będzie wymienione osobno, więc na pewno będzie zauważone :)
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Lecimy w górę! Dzięki takiemu wsparciu, z pewnością uda się zakupić nieco lepszy sprzętu audio/video, dzięki któremu jakość filmów będzie jeszcze lepsza! W zamian za Twoją pomoc, otrzymasz wszystkie korzyści z poprzednich progów, a także, Twoje imię zostanie wymienione na początku jednej z Tygodniówek jako "Patron tygodnia" (na przemian z innymi patronami, nie częściej, niż raz na miesiąc)!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Zaczyna się robić naprawdę ciekawie! Wspierając Karczmę kwotą 50 zł, możesz liczyć na udział w Polemikach przy piwie! Będziesz mógł podyskutować z największymi sławami polskiej społeczności Diablo nie wychodząc z domu (udział nie częściej, niż co trzy Polemiki przy piwie).
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Ta kwota, to już naprawdę coś wielkiego. Umożliwi zakup sprzętu audio/video z naprawdę wysokiej półki. Dzięki niej będzie także możliwe wyszukanie ciekawych i unikatowych fantów związanych z Diablo, znacznie ułatwiona będzie także organizacja zlotów. Oprócz korzyści, wynikających z poprzednich progów, możesz liczyć na w pełni darmowy udział (dla jednej osoby) w każdym Ogólnopolskim zlocie Diablo!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni