Obrazek tła lewy Obrazek tła prawy

Jak właściwie działa patronite.pl?

Jaki jest cel Patronite.pl?

Łączenie Twórców z osobami, które chcą ich wesprzeć nie tylko „lajkiem” czy „łapką w górę”, ale również w formie regularnej, finansowej wpłaty! Kategorię "Twórca" rozumiemy bardzo szeroko - mogą to być youtuberzy, sportowcy, podcasterzy, organizacja, fundacje, "klasyczni" artyści, muzycy, etc.

Wyobraź sobie następującą sytuację - rezygnujesz z jednej kawy w miesiącu i przeznaczasz 10 zł na rzecz ulubionego Autora. Gratulacje, właśnie zostałaś/eś Patronem! W zamian dołączasz do wyjątkowej społeczności wspierających, zyskujesz dostęp do specjalnych nagród i bliższej relacji z Twórcą!


Jak zostać Patronem?

Zajrzyj do artykułu: W jaki sposób mogę zostać Patronem konkretnego Autora?

Jak zostać Autorem?

Zajrzyj do tego artykułu: Jak założyć konto Autora?


Co nas wyróżnia?

W przeciwieństwie do innych platform crowdfundingowych, Patronite opiera się na idei regularnego, comiesięcznego wsparcia. Nie chodzi o jednorazowe wsparcie projektu - Patroni biorą Autorów pod swoje finansowe skrzydła, regularnie, co miesiąc wspierając ich rozwój. Naszym marzeniem jest świat, w którym Patroni wspólnymi siłami fundują Twórcom comiesięczną pensję - jednocześnie nawiązując i budując głębokie, trwałe relacje. Niektórzy Autorzy otrzymają wsparcie na Patronite niezmiennie od ponad 60 miesięcy!
Dzięki wsparciu, Autorzy zyskują niesamowite możliwość rozwoju, przy zachowaniu pełnej niezależności - a Patroni stają się współtwórcami, mając swój realny udział w rozwijaniu kanałów, podcastów, fundacji czy inicjatyw.

Nie znalazłeś odpowiedzi na wyszukiwane pytanie?

Napisz do nas