Zbiórka zweryfikowana
Zakup nowego sprzętu video
150 zł
z 4 000 zł
42 dni
do końca zbiórki
6
wpłat
Patronite nie pobiera prowizji od zbiórek
O zbiórce
Witam 🙋♀️
Dziś przychodzę do Was z prośbą o wsparcie mojego kanału „Dolny Śląsk przejazdem „ 😉
Aktualnie zostałem bez sprzętu, który uległ zniszczeniu podczas kręcenia jednego z odcinków. W związku z tym, moja ogromna prośba do Was obserwujących, którym podoba się to co robię i chcą wspomóc mnie w zakupie nowego narzędzia mojej pasji. Założyłem zbiórkę na ten cel i
nawet drobna wpłata przybliży mnie do szybszego powrotu do nagrywania dla Was nowych odcinków.
Mam nadzieję, że ta przerwa nie potrwa długo.
Pozdrawiam serdecznie
Ostatni wpłacający
5 zł
100 zł
20 zł
5 zł
10 zł
Komentarze
Wesprzyj zbiórkę!
Nie czekaj dłużej i wesprzyj zbiórkę już teraz!
Dziękujemy za każde wpłaty.
Trwa ładowanie...