Zbiórka zweryfikowana

Komodo Traders Kotom

Avatar FX Komodo_Traders FX Komodo_Traders
Komodo Traders Kotom
3 261 zł z 3 000 zł
108%
czas minął do końca zbiórki
54 wpłaty

Patronite nie pobiera prowizji od zbiórek

O zbiórce

Komodo Traders Kotom - to akcja charytatywna grupy traderów SMC oraz białostockiej fundacji Kotkowo, która od lat pomaga bezdomnym kotom. 
Okres zimy to ciężki czas dla wszystkich bezdomnych zwierząt. Fundacja Kotkowo może pochwalić się nie tylko długoletnim stażem, ale także ogromną efektywnością w działaniu. Przez cały czas ich pracy na rzecz kotów udało się znaleźć dom dla tysięcy zwierzaków. Nie jedna osoba, którą znam może pochwalić się bardzo dobrymi wspomnieniami współpracy z fundacją, która nigdy nie odmówiła pomocy kotom. W związku z tym postanowiliśmy zaangażować się w pomoc.

PATRONEM MEDIALNYM jest niezastąpiony Forex Club 


 

Do akcji może przyłączyć się każdy. W zależności od tego, co potrafisz lub czego chcesz się nauczyć za wsparcie w postaci minimum 50,00 pln otrzymasz:

1. Dla osób, które handlują na rynku (za wpłatę minimum 50 PLN):

- 2 spotkania po 1h "warsztat mindset" + ebook z krótkim wstępem do Mindset z ćwiczeniami, który możesz wydrukować i wykorzystywać bez limitu

- 2 spotkania po 1h "warsztat SMC" - praktyczne warsztaty SMC (dobieranie stref, order flow, struktura trendu, typy swingów)

- możliwość udziału w konkursie (szczegóły na spotkaniu)

2. Osoby, które chcą się nauczyć handlu na rynku (za wpłatę minimum 50 PLN):

- 3 spotkania po 1h "Jak zacząć inwestować na giełdzie"

- możliwość udziału w konkursie (szczegóły na spotkaniu)

Bez względu na wielkość wpłaty osoby handlujące na rynku (dowolna kwota wpłaty):

- 50% wszystkich moich grudniowych zysków z konta 5 000 USD zostanie przeznaczone na fundację, osoby zaangażowane w pomoc uzyskają dostęp do dokładnych opisów wszystkich zagrań tego samego dnia (pozycje oczekujące, a nie te po fakcie :))

Dokładny kalendarz spotkań zostanie przesłany 1 grudnia. Oficjanie akcja startuje 4 grudnia i będzie można zapisywać się na nią w dowolnym terminie. Osoby, które dokonają wpłaty, a opuszczą któreś spotkanie, otrzymają link do nagrania z danego dnia spotkania. Proszę również w przypadku wpłat anonimowych lub braku podania maila przy wpłacie napisać do mnie na komodotraders@gmail.com z informacją w tytule, na co chcesz się zapisać w celu przesłania harmonogramu spotkań i plików (takich jak e-book).

 

Ostatni wpłacający

Zdzisław Gwizdalski Zdzisław Gwizdalski
22.12.2023
50 zł
Sebstain Wycisk Sebstain Wycisk
22.12.2023
100 zł
Łukasz Sobieralski Łukasz Sobieralski
21.12.2023
50 zł
Wieslaw Sikora Wieslaw Sikora
20.12.2023
50 zł
Marcin Mańkowski Marcin Mańkowski
19.12.2023
50 zł

Komentarze

Trwa ładowanie...