Zbiórka zweryfikowana

Na Sacroexpo

Avatar Lekcjareligii.pl Lekcjareligii.pl
821 zł z 1 000 zł
82%
bezterminowa do końca zbiórki
24 wpłaty

Patronite nie pobiera prowizji od zbiórek

O zbiórce

Mam marzenie, żeby pojechać na Sacroexpo. To będzie już XXIV Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów. Będzie tam mnóstwo cudownych, ciekawych i śmiesznych rzeczy, którymi chciałbym się też podzielić z Wami.

Bardzo podobało mi się na Targach Wydawców Katolickich. Załączam moją relację. Do Sacroexpo na pewno przygotuję się lepiej, może postaram się o wywiady i w zależności od materiału - stworzę nawet kilka filmów na YT/TT i notek na FB.

I tu proszę Was o pomoc. Żeby pojechać na Sacroexpo muszę wziąć wolne w pracy (odbywa się w tygodniu) i dojechać na targi w Kielcach z Warszawy. Wejście jest darmowe (już się zarejestrowałem), ale potrzebuję kasy na bilety, wydatki na miejscu etc. W te i z powrotem jednego dnia powinienem się wyrobić w 200 złotych. Jeśli uda się zebrać więcej, to opłacę nocleg i zostanę w Kielcach dłużej :) Wszystkie pieniądze ponad to, pójdą na rozwój Lekcji - powoli tworzę domowe studio do nagrywania i potrzebuję m.in. oświetlenia czy kamery.

Ostatni wpłacający

GosiaRog GosiaRog
8 miesięcy temu
37 zł
Mrt M Mrt M
8 miesięcy temu
21 zł
Rafał Maszkowski Rafał Maszkowski
9 miesięcy temu
99 zł
Wsparcie anonimowe
9 miesięcy temu
21 zł
Erlich Anton Erlich Anton
9 miesięcy temu
21 zł

Komentarze

Trwa ładowanie...

Wesprzyj zbiórkę!

Nie czekaj dłużej i wesprzyj zbiórkę już teraz!
Dziękujemy za każde wpłaty.

Wpłać na zbiórkę