5
wyświetleń
Tak zwanym „rzutem na taśmę”prezentuje kolejną relację z mojej wędrówki. Jutro już wchodzę w Tatry i najprawdopodobniej kolejne relacje dla Was pojawią się po zdobyciu pięciu kolejnych szczytów. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku Arkadiusz vel Zew Przygody
Trwa ładowanie...