Avatar użytkownika

Armia Dzieci

8
patronów
487 
miesięcznie
31 858 
łącznie
8
patronów
487 zł 31 858 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

8 zł miesięcznie
List do Rzymian 8,28 mówi, że Bóg współdziała we wszystkim dla dobra tych którzy Go kochają!

Wesprzyj nas i buduj z nami Królestwo Boże! Dziękujemy że jesteś z nami!
22 zł miesięcznie
Psalm 22,3 mówi, że Bóg jest otoczony chwałą Izraela.

Chcemy oddać Bogu taką chwałę na jaką zasługuje! Dziękujemy że jesteś z nami!
61 zł miesięcznie
Izajasz pisze w 61 rozdziale, że mamy założyć płaszcz chwały zamiast przygnębienia. Zróbmy to i oddajmy Bogu chwałę!

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Dodatkowo dostaniesz dostęp do transmisji internetowych z naszych cotygodniowych spotkań modlitewnych. Ciesz się razem z nami z przebywania w Bożej Chwale!
96 zł miesięcznie
W 2 Liście do Koryntian Św. Paweł pisze, że ten kto hojnie sieje, ten hojnie zbiera!

Niech nasza ofiara, zgodnie z Jego zachętą, okaże się ofiarą błogosławieństwa a nie sknerstwa. Dzięki że siejesz w nas!

Dodatkowo dostaniesz dostęp do transmisji internetowych z naszych cotygodniowych spotkań modlitewnych. Ciesz się razem z nami z przebywania w Bożej Chwale!
126 zł miesięcznie
Psalm 126 jest cudowny! Mówi między innymi, że ci, którzy we łzach sieją, będą zbierać z radością.

Tak i my, dziękujemy za ten dar i wierzymy, że zbierać będziesz z radością!

Dodatkowo dostaniesz dostęp do transmisji internetowych z naszych cotygodniowych spotkań modlitewnych. Ciesz się razem z nami z przebywania w Bożej Chwale!
183 zł miesięcznie
Co czwartek o 18:30 spotykamy się aby oddać chwałę jedynemu Bogu, czerpać z wiedzy i mądrości naszych liderów oraz dzielić się aktualnymi informacjami na temat naszej działalności.

To jest miejsce w którym napełniamy się jako wspólnota i dzięki temu, oraz osobistej relacji z Duchem Świętym jesteśmy w stanie służyć innym! Wszędzie gdzie się pojawiamy modlimy się żeby Bóg rozpalił swój OGIEŃ!

Dzięki tobie, możemy się rozwijać, opłacać rachunki i tworzyć te niesamowite spotkania. Ze swojej strony wyślemy ci link do cotygodniowych transmisji internetowych z naszych spotkań. Ciesz się razem z nami z przebywania w Bożej Chwale!
634 zł miesięcznie
Izajasz miał widzenie w 6 rozdziale, wersetach 3-4. Od wołania Święty na cześć Boga, świątynia wypełniła się dymem.

Nie ustajemy! Wołamy! Ogłaszamy i dziękujemy! Za wszystkie dzieła których Bóg dokonał.

W naszym życiu Bóg objawił swoją obecność. Modlimy się abyś ty doświadczył tego samego.

Dziękujemy że jesteś!
940 zł miesięcznie
Ewangelia Marka w 19 rozdziale 40 wersecie mówi, że jeżeli uczniowie Jezusa nie będą wołać głośno na cześć Jezusa, kamienie wołać będą!

Nie dopuścimy do tego! Będziemy głośno wołać na cześć Jezusa, zostawiamy swoje życia i ambicje w tyle i oddajemy się całkowicie Jezusowi!

Dziękujemy za to, że tak jak my pracujemy w dziele szerzenia Ewangelii, tak ty pracujesz w dziele zbierania pieniędzy na szerzenie Królestwa Bożego.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Armia Dzieci w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Świeccy, katoliccy, radykalni! Te trzy słowa najlepiej opisują członków Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja w ramach którego działa Armia Dzieci. Jesteśmy powołani w Kościele do uwielbienia i ewangelizacji, i to powołanie realizujemy w całej Polsce. Do zobaczenia!

 

Świeccy misjonarze

Instytut Ewangelizacji Świata - Misja ICPE jest misją katolicką złożoną z chrześcijan zaangażowanych w ewangelizację świata. Misja ICPE poświęca się formacji i szkoleniu katolików, tak aby mogli być bardziej skutecznymi ewangelizatorami. Poprzez ewangelizację, naśladowanie Chrystusa, budowanie wspólnoty oraz uczynki miłosierdzia Misja ICPE realizuje swoje cele szkolenia, formacji, służby Kościołowi oraz wpływania na świat dla Chrystusa. Misja ICPE jest Międzynarodowym Stowarzyszeniem wiernych Prawa Pontyfikalnego i jest misyjnym przejawem Międzynarodowej Wspólnoty Przymierza Chwała Boga.

Czytaj więcej o ICPE Misja Polska...

 

 

Nasze korzenie

Istnienie Armii Dzieci zainicjowali w 2010 roku jej liderzy: Anna i Jacek Saj, którzy są wspaniałymi małżonkami, rodzicami, liderami i przyjaciółmi. Szybko dookoła nich zebrały się inne rodziny, a także osoby samotnie wychowujące dzieci oraz single. Dlaczego? Dlatego, że wszyscy mamy wspólny cel: uwielbienie i ewangelizację. Armia Dzieci ma swoje źródło w Posłudze Kobiet Katolickich Magnificat. To właśnie na tych spotkaniach zaczęły się początkowo pojawiać kobiety wraz z dziećmi.

Przeczytaj o naszych początkach...

 

 

Metoda pracy z dziećmi

Dzieci są dla nas partnerami w ewangelizacji, a nie obiektem katechizacji. Posługują wraz z dorosłymi i uczą się od nich tym samym ucząc ich. Dzięki temu, dużo szybciej przyswajają wiedzę i budują stabilny fundament na całe dorosłe życie. Od najmłodszych lat znają Jezusa i wchodzą w dorosłe życie podejmując decyzje oparte na relacji z Duchem Świętym. W ten sposób chcemy przekazywać ogień kolejnym pokoleniom i tworzyć społeczność chrześcijan, która będzie budować Królestwo Boże na Ziemi.

 

 

Weekendowe Szkoły ICPE

Św. Paweł pisze, że ci, których prowadzi Duch Boży, są synami Bożymi (Rz 8,14). Weekendowe Szkoły są rodzajem rekolekcji, w czasie których ludzie każdego wieku i stanu mogą nauczyć się słuchania Jego głosu i współpracowania z Nim. Chcemy być ludźmi, którzy żyją wg planu, który Bóg dla nas przygotował. Są to wydarzenia katolickie, organizatorzy działają za wiedzą i błogosławieństwem władz Kościoła. Zapraszamy wszystkich którzy chcą nauczyć się jak współpracować z Duchem Świętym! Dzieci - zabierzcie ze sobą rodziców!

Więcej o Szkołach...

 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Armia Dzieci już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Justyna Szymczyk
Justyna Szymczyk
61 zł
Anonimowy patron
22 zł
Anonimowy patron
61 zł
Anonimowy patron
126 zł
Teresa  Jarosz
Teresa Jarosz
22 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.