Armia Dzieci

W Patronite od 07.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1349

Liczba Patronów: 1577

Zostań Patronem
Kup na prezent
6 patronów
235 miesięcznie
22 602 łącznie
Świeccy, katoliccy, radykalni! Te trzy słowa najlepiej opisują członków Instytutu Ewangelizacji Świata ICPE Misja w ramach którego działa Armia Dzieci. Jesteśmy powołani w Kościele do uwielbienia i ewangelizacji, i to powołanie realizujemy w całej Polsce. Do zobaczenia!

O Autorze

 

Świeccy misjonarze

Instytut Ewangelizacji Świata - Misja ICPE jest misją katolicką złożoną z chrześcijan zaangażowanych w ewangelizację świata. Misja ICPE poświęca się formacji i szkoleniu katolików, tak aby mogli być bardziej skutecznymi ewangelizatorami. Poprzez ewangelizację, naśladowanie Chrystusa, budowanie wspólnoty oraz uczynki miłosierdzia Misja ICPE realizuje swoje cele szkolenia, formacji, służby Kościołowi oraz wpływania na świat dla Chrystusa. Misja ICPE jest Międzynarodowym Stowarzyszeniem wiernych Prawa Pontyfikalnego i jest misyjnym przejawem Międzynarodowej Wspólnoty Przymierza Chwała Boga.

Czytaj więcej o ICPE Misja Polska...

 

 

Nasze korzenie

Istnienie Armii Dzieci zainicjowali w 2010 roku jej liderzy: Anna i Jacek Saj, którzy są wspaniałymi małżonkami, rodzicami, liderami i przyjaciółmi. Szybko dookoła nich zebrały się inne rodziny, a także osoby samotnie wychowujące dzieci oraz single. Dlaczego? Dlatego, że wszyscy mamy wspólny cel: uwielbienie i ewangelizację. Armia Dzieci ma swoje źródło w Posłudze Kobiet Katolickich Magnificat. To właśnie na tych spotkaniach zaczęły się początkowo pojawiać kobiety wraz z dziećmi.

Przeczytaj o naszych początkach...

 

 

Metoda pracy z dziećmi

Dzieci są dla nas partnerami w ewangelizacji, a nie obiektem katechizacji. Posługują wraz z dorosłymi i uczą się od nich tym samym ucząc ich. Dzięki temu, dużo szybciej przyswajają wiedzę i budują stabilny fundament na całe dorosłe życie. Od najmłodszych lat znają Jezusa i wchodzą w dorosłe życie podejmując decyzje oparte na relacji z Duchem Świętym. W ten sposób chcemy przekazywać ogień kolejnym pokoleniom i tworzyć społeczność chrześcijan, która będzie budować Królestwo Boże na Ziemi.

 

 

Weekendowe Szkoły ICPE

Św. Paweł pisze, że ci, których prowadzi Duch Boży, są synami Bożymi (Rz 8,14). Weekendowe Szkoły są rodzajem rekolekcji, w czasie których ludzie każdego wieku i stanu mogą nauczyć się słuchania Jego głosu i współpracowania z Nim. Chcemy być ludźmi, którzy żyją wg planu, który Bóg dla nas przygotował. Są to wydarzenia katolickie, organizatorzy działają za wiedzą i błogosławieństwem władz Kościoła. Zapraszamy wszystkich którzy chcą nauczyć się jak współpracować z Duchem Świętym! Dzieci - zabierzcie ze sobą rodziców!

Więcej o Szkołach...

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marta Ziemba
Marta Ziemba
Próg: 22 zł
Anonimowy patron
Próg: 61 zł
Anonimowy patron
Próg: 61 zł
Justyna Szymczyk
Justyna Szymczyk
Próg: 61 zł
Anonimowy patron
Próg: 22 zł
Elżbieta Gierczak
Elżbieta Gierczak
Próg: 8 zł