Armia Dzieci

W Patronite od 07.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 615

liczba Patronów: 1137

1 patron
126 zł miesięcznie
126 zł łącznie

Budżet Noc Chwały 2019/2020

25 000 zł

0%

osiągnięto

24 874 zł

brakuje

Szanowni Państwo co to była za NOC! Już po raz 11 przeżyliśmy Noc Chwały, lecz tym razem trwała ona 4 dni!

Nie zwalniamy tempa i już zaczynamy przygotowania do sylwestra 2020! Żeby dobrze się przygotować, potrzebujemy szybko zapłacić zaległe faktury i wziąć się do roboty!

W roli podsumowania, wśród ponad 600 uczestników było uwaga (!!) 216 dzieci! Czy to nie jest niesamowite?! Z całej polski przyjechało ponad 50 osób posługujących w trakcie wydarzenia, którzy wraz z uczestnikami wypili cztery palety wody, niezliczoną ilość kawy i herbaty oraz zjedli prawie 3 500 kanapek.

Nauczania które usłyszeliśmy były tak bardzo w punkt, że większość z nas do dziś nie może się oprzeć wrażeniu jakby mówili tylko do naszego życia. I teraz najważniejsze! Modlitwa o jedność w Kościele to była prawdziwa petarda! Stanęliśmy w jedności przepraszając Boga za błędy przeciwko jedności w Kościele, a ON nas wysłuchał!

Niczego nam nie zabrakło, wszystko się udało. Zadbaliśmy o Królestwo Boże, teraz wszystko będzie nam dodane. Jeżeli chcesz mieć w tym swój udział - wiesz co robić!

Bez względu na wszystko - zarezerwuj czas w sylwestra na Noc Chwały 2020 w Lublinie! Do zobaczenia!

52 wideo na 52 tygodnie roku 2020

40 000 zł

0%

osiągnięto

39 874 zł

brakuje

Ależ jesteśmy tym projektem podekscytowani!

W 2020 roku wypuścimy 52 wideo na 52 tygodnie roku. To projekt do którego dołączyli nasi bliscy przyjaciele i znajomi, których zapewne znacie.

Oto twórcy tych wspaniałych treści:
Michał Świderski, Liliana Świderska, Marcin Zieliński, ks. Tomasz Szałanda, Anna Weigl, Jacek Weigl, Anna Saj, Krzysztof Sowiński, Maja Sowińska, Adam Duszyński, Adam Szamraj, Michał Saj, Małgorzata Dąbrowska, Michał Jeleń i inni!

Co tydzień będziemy publikować na YouTube wideo pełne treści w tematach bliskich budowania Królestwa Bożego. Ich celem jest zbudowanie, podniesienie i pokrzepienie wszystkich którzy tego potrzebują, oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem! Różnorodność aż kipi! Każdy miał do dodania swój kawałek tortu i efekt końcowy jest nieziemski!

Jak zawsze, niczego nam nie zabrakło, wszystko się udało. Zadbaliśmy o Królestwo Boże, teraz wszystko będzie nam dodane. Jeżeli chcesz mieć w tym swój udział - wiesz co robić!

Bez względu na wszystko już dzisiaj subskrybuj nasz kanał na YouTube i bądź na bierząco!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni