Avatar użytkownika

AUTOmatyczni

2
patronów
520 
miesięcznie
1 700 
łącznie
2
patronów
520 zł 1 700 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Zostałeś młodszym mechanikiem w serwisie AUTOmatyczni.

Dzięki Twojej wpłacie udoskonalimy jakość nagrywania filmów, a w zamian Twoje pytanie do Q&A zostanie wybrane w pierwszej kolejności.
20 zł miesięcznie
Zostałeś starszym mechanikiem w serwisie AUTOmatyczni.

Dzięki Twojej wpłacie udoskonalimy jakość nagrywania filmów, a w zamian Twoje pytanie do Q&A zostanie wybrane w pierwszej kolejności + Twoje imię (nick) pojawi się na tablicy końcowej każdego filmu.
50 zł miesięcznie
Zostałeś głównym mechanikiem w serwisie AUTOmatyczni.

Dzięki Twojej wpłacie udoskonalimy jakość nagrywania filmów, a w zamian Twoje pytanie do Q&A zostanie wybrane w pierwszej kolejności + Twoje imię (nick) pojawi się na tablicy końcowej każdego filmu + minimum raz w miesiącu otrzymasz film przed jego premierą.
100 zł miesięcznie
Zostałeś ekspertem w serwisie AUTOmatyczni.

Dzięki Twojej wpłacie udoskonalimy jakość nagrywania filmów, a w zamian Twoje pytanie do Q&A zostanie wybrane w pierwszej kolejności + Twoje imię (nick) pojawi się na tablicy końcowej każdego filmu + minimum raz w miesiącu otrzymasz film przed jego premierą + otrzymasz kubek z logo AUTOmatyczni ze swoim imieniem i gadżet naszego partnera.
500 zł miesięcznie
Wybierz 500 zł
9 dostępnych miejsc
To będzie coś niesamowitego! Tutaj stajesz się nie tylko patronem. Dzięki tej kwocie masz szansę połączyć się telefonicznie i porozmawiać z Maciejem lub Pawłem. Tylko dzięki temu wsparciu masz szansę rozwiać swoje wątpliwości z problematyką Twojej automatycznej skrzyni biegów. Nigdy nie udzielamy porad telefonicznie, Ty masz szansę ją uzyskać.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora AUTOmatyczni w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Odkrywamy dla Was wszystkie tajemnice związane z automatycznymi skrzyniami biegów. Mechanika pojazdowa w zakresie Automatycznych Skrzyń Biegów to nasza pasja, a co za tym idzie łatwo nam jest wiedzę pozyskaną w tym zakresie przekazywać dalej.

Odkrywamy dla Was wszystkie tajemnice związane z automatycznymi skrzyniami biegów. Chcemy dzielić się z wami wiedzą którą sami posiadamy, oraz pomagać w rozwiązywaniu wszelkich problemów.  Mechanika pojazdowa w zakresie Automatycznych Skrzyń Biegów to nasza pasja, a co za tym idzie łatwo nam jest wiedzę pozyskaną w tym zakresie przekazywać dalej. 

 

Nasz kanał przeznaczony jest głównie dla użytkowników aut z automatyczną skrzynią biegów, mechaników i osób zaciekawionych mechaniką. 

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora AUTOmatyczni już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Martas Szmidt
Martas Szmidt
500 zł
Tadeusz Śliwiński
Tadeusz Śliwiński
20 zł
Adam K
Adam K
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.